RYANAIR - 24

  • 37 696
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 5 321
Е, не 🙃
Точно на скенерите едва ли е удачно някой отпред да яде 600 мл течен шоколад.

С малко надвишава, предполагам ще мине 🙂

# 646
  • Берлин
  • Мнения: 4 683
Не би трябвало да мине,но е И късмет. Преди 2 години майка извади от ръчния си багаж боя за коса, бутилка вода и голям дезодорант. Изобщо не се замислила и така долетя в Берлин от София. 🫣

# 647
  • Мнения: 22 535
Случвало.ми се е в една посока да мина с течност в шише от 150мл, наполовина пълно.
Навръщане обаче го извадиха, показаха ми го, и ми казаха че трябва да го изхвърлят. Казах ок, защото си бях в нарушение, но не съм обърнала внимание.
Така че дори наполовина пълни бутилки над 100мл могат да изхвърлят.
Въпросът е доколко е съвестен служителят,  или кой и какво гледа.

# 648
  • Мнения: 2 765
Естествено,че няма да ги ядем пред проверката.

Поне ще ги снимам да покажа на колегите какво съм искала да им подаря 😁🙈

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 1 281
Извинявам се, че е off topic, но наскоро гледах един младеж от Китай или Корея /не можах да определя/ как изпи преди проверката в Амстердам 2-3 бутилчици по 200 мл алкохол Stuck Out Tongue Winking Eye Не знам дали е успял да се качи в самолета, а пък и да слезе... Joy

# 650
  • Мнения: 4 492
Що да е естествено.
Аз шоколад не отказвам никога.
Преди време нашумя един случай, една жена черпела всички ром преди проверката, за да не иде зян.

# 651
  • Мнения: 2
Здравейте, имаме следният проблем - закупихме си билети вчера с компания ryanair  но имам следният проблем в сайта искаше да напишем имената на български, но като излезе бординг картата ми името ми ( тъй като започва с Я, но по лична карта е написано с Yа), излиза с Ia тоест заменили са Y с I. Какво да правя - не ми дава да променя името вече. Прочетох , че това уж не се водело голям проблем и уж нямали да ми направят проблем - но не съм сигурна
Иначе в приложението ми излиза на български бордният картата - само в pdf файла и на латиница не е точно като по лична карта

# 652
  • Мнения: 181
Здравейте, имаме следният проблем - закупихме си билети вчера с компания ryanair  но имам следният проблем в сайта искаше да напишем имената на български, но като излезе бординг картата ми името ми ( тъй като започва с Я, но по лична карта е написано с Yа), излиза с Ia тоест заменили са Y с I. Какво да правя - не ми дава да променя името вече. Прочетох , че това уж не се водело голям проблем и уж нямали да ми направят проблем - но не съм сигурна
Иначе в приложението ми излиза на български бордният картата - само в pdf файла и на латиница не е точно като по лична карта

Точно преди 2 страници има отговор

# 653
  • Габрово
  • Мнения: 24
Здравейте,
имам закупени билети до Виена само с ръчен багаж за 4 човека (2 възрастни и 2 тинейджъра).
Реших все пак да добавя места и един малък куфар, но нещо се обърках.
Как трябва да го направя първо да купя местата на 3-ма и за 1 един да купя приоритет и 2 чанти (приоритет и 2 чанти позволявали да си изибера място)?
Или купувам 4 места и после си добавям към единия човек приоритет и 2 чанти.
Ще се радвам да ми дадете съвет.
Почнах да се шашкам с това пътуване, защото е вечерта след матурата на малкия, а пък ще пътуваме заради концерт на AC DC и ако нещо се издъни с пътуването сигурно ще трябва да палим колата.

# 654
  • София
  • Мнения: 2 661
Здравейте,
имам закупени билети до Виена само с ръчен багаж за 4 човека (2 възрастни и 2 тинейджъра).
Реших все пак да добавя места и един малък куфар, но нещо се обърках.
Как трябва да го направя първо да купя местата на 3-ма и за 1 един да купя приоритет и 2 чанти (приоритет и 2 чанти позволявали да си изибера място)?
Или купувам 4 места и после си добавям към единия човек приоритет и 2 чанти.
Ще се радвам да ми дадете съвет.
Почнах да се шашкам с това пътуване, защото е вечерта след матурата на малкия, а пък ще пътуваме заради концерт на AC DC и ако нещо се издъни с пътуването сигурно ще трябва да палим колата.
След закупени вече билети в системата може да добавите приорити само на единия. Той включва малък куфар+ малка чанта+място. На останалите трима само място.

Последна редакция: вт, 16 апр 2024, 13:25 от BettyBoop

# 655
  • Мнения: 9 019
Наскоро купувах билети и добавих приорити на един човек, а в деня на чекирането на още двама, така че според моя опит, във всеки един момент можете да добавите.

# 656
  • Мнения: 4 492
искаше да напишем имената на български,
Това няма как да го е искало, всъщност вие сте си решили да е български, а това е погрешно. Но нищо де, една-две букви не са проблем, спокойно.

# 657
  • Мнения: 1 297
Здравейте,
имам закупени билети до Виена само с ръчен багаж за 4 човека (2 възрастни и 2 тинейджъра).
Реших все пак да добавя места и един малък куфар, но нещо се обърках.
Как трябва да го направя първо да купя местата на 3-ма и за 1 един да купя приоритет и 2 чанти (приоритет и 2 чанти позволявали да си изибера място)?
Или купувам 4 места и после си добавям към единия човек приоритет и 2 чанти.
Ще се радвам да ми дадете съвет.
Почнах да се шашкам с това пътуване, защото е вечерта след матурата на малкия, а пък ще пътуваме заради концерт на AC DC и ако нещо се издъни с пътуването сигурно ще трябва да палим колата.
След закупени вече билети в системата може да добавите приоритет само на единия. Той включва малък куфар+ малка чанта+място. На останалите трима само място.
Приоритет НЕ включва място, само малък куфар+чанта/раница!
Няма значение в какъв ред ще си купите местата и приоритета.

# 658
  • Габрово
  • Мнения: 24
Здравейте,
в крайна сметка първо купих места и после прибавих към 1 от пътниците приоритет.
Независимо как опитвах не ме пусна да направя двете неща наведнъж, а трябваше да е последователно, защото като изберях места ме пращаше директно към плащане, и така и не открих бутон от рода на "продължи с пазаруването".

# 659
  • София
  • Мнения: 19 448
Що да е естествено.
Аз шоколад не отказвам никога.
Преди време нашумя един случай, една жена черпела всички ром преди проверката, за да не иде зян.
600 г шоколад хич не е малко за сравнително ограничено време.

Последна редакция: вт, 16 апр 2024, 15:25 от Cuckoo

Общи условия

Активация на акаунт