Бихте ли пътували в 8 месец?

  • 3 433
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 181
аз след като влязох в 7-ми месец спрях да пътувам.нямах особени проблеми,само повръщах.реших че е по добре да си стоя 2 месеца на д....то,пък после врееме за пътуване колкото щеш.

# 16
  • Мнения: 4 414
имах лека и абсолютно безпроблемна бременност, но в 7-ия месец спрях да пътувам...бтв родих в 35 г.с....на твое място не бих пътувала.

# 17
  • Мнения: 3 550
Аз май съм като тебе. Имам контракции, които овладявам с Магнерич. Писах и в нашата темичка, че доста пътуваме тук и там. Но от този месец се чувствам доста натежала и много-много не ми се тръгва надалеч, а не че се страхувам. Прецени как се чувстваш, говори с лекаря. Все пак ей го къде е Пловдив, пътят е хубав, а и ако се налага... Каквото ни е писано, ще се случи. Дори да се роди там, нали и там хора живеят и си раждат, болници има. Смелост, вяра и успех, каквото и да решиш!

# 18
  • Мнения: 421
Аз не бих пътувала Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 809
Аз съм пътувала 200км  бременна в 8-ми месец , но имах много лека бременност  Rolling Eyes
Прецени сама за себе си и говори с лекаря си.
Все пак имаш още съвсем малко до срещата с бебчо Heart Eyes пък и живот и здраве после всички заедно ще пътувате колкото  си искате   Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 191
Аз съм против пътуването в 8 месец, особено в това време!

# 21
Цитат на: Туфи
.... В неделя например се върнах от зимувка в Рила, ....
Малко  offtopic   Embarassed  Туфи, аз се чудя защо картинката в аватара ти се смени със скиор, пък то къде бил ключа за палатката Wink
По темата...Бих се консултирала с гинеколога си. Аз летях със самолет в 7-ят месец, пък кола....и в деня на раждането даже Grinning

# 22
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И аз пътувах в края на 8-я месец близо 200 км с влак и после с кола, но моята бременност беше много лека, направо не я усетих. А ти, щом си с контракции, по-добре не рискувай.
Леко раждане от мен!:)

# 23
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Цитат на: Vilione
Много се чудя дали да предприема едно пътуване до Пловдив. С кола или с влак???
Какво мислите?
Бременността ми не е от най-леките...., имам понякога контракции, но ги овладявам с магнерот.
Споделете вашия опит.

Az 2 sedmitzi predi da rodia hodih do Turtzia.Maja mi se bazika6e,4e ako tragna da rajdam 6te se varne za otritzatelno vreme v Balgaria,6teli da poniknat krila na kolata,dori na vra6tane 6ofirah.Termina mi be6e na 05.1.2005,a liatoto sam bila v 4-5ti mes. i postoianno patuvah do moreto ,kato se ima predvid ,4e az 6ofirah i patuvah sama.Niama kakvo da se stiaga6,nai-mnogo da rodi6 v Plovdiv,a dori i po patia da po4nat kontraktziite nali ot Sofia do Plovdiv se stiga za 50min!!!Pak v kraina smetka ne otiva6 na poleto!!

# 24
  • Мнения: 4 187
Аз съм от Варна! Лятото обаче държахме ресторант на Южното Черноморие в с.Лозенец и мъжът ми беше там! Това е на 300 км от Варна! Мен не ме свърташе и постоянно трамбовах наляво надясно от Варна до там и обратно! Това беше до 8 месец! Мъжът ми реи че толкова пътешествия стигат! Седмицата в града обаче не ни понесе и тръгнахме за Велико Търново! След 2 седмици се Върнахме решени че ще чакаме раждането. Два дни преди да родя бях на гости на приятелка в Бургас! Държа да спомена че нямах проблемна бременност, нямах контракции и имах достатъчно луд мъж!

# 25
  • Мнения: 439
Ако не е много много наложително - по-добре недей Simple Smile . След като се роди бебчо ще пътуваш колкото душа ти иска Simple Smile .

# 26
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Аз пътувах до края, т.е. 10 дни преди да родя, даже направихме малък туризъм, НО всичко е строго индивидуално! А и аз раждах през лятото, в този сняг не бих тръгнала! Важното е как ти се чувстваш! Ако ще се притесняваш през цялото време, пътуването ще се превърне в сериозно изпитание за теб!

Общи условия

Активация на акаунт