Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Благодаря на Бога, че когато с мъжа ми се събрахме, той отдавна не живееше с родителите си Mr. Green

 Peace

# 16
  • Мнения: 7 186
На мен ми се е случвало и е отвратително. Не че ми дреме какво ще види, а го приемам като нарушаване на личното ми пространство.
Аз съм възпитана така, че в една къща гостът винаги е на първо място и всички трябва да се съобразяват с него. Но явно други хора смятат, че домът си е техен и могат да правят каквото си поискат и гостът трябва да се нагажда според тях.
Аз считам моята гледна точка за правилна и не бих си позволила такива изцепки пред моя син някой ден, а и пред който и да е.

# 17
  • Мнения: 508
Kogato sme pri nashite v Burgas ne mi se slu4vat takiva neshta.No kogato sme u roditelite na maja mi redovno:)Nai-ve4e 48 godishnoto mu brat4e ima navika taka da nahaltva v spalnqta.Nqkolko pati mu napravi zabelejka maj mi i toi spira...do sledvashtata godina.Ne si go slagam na sarce-vijdame vednaj v godinata.Gledam s nasmeshka i ne e bilo povod za karanici.A i imame kliu4 i vinagi mojem da zakliu4im.Drug e vaprosa,4e sme zabravqli i v slu4aq nie sme si vinovni.W takiva momenti vinagi se seshtam za ednata mi priqtelka.Neinata maika e na vsqka mandja merodiq:).Kogato se rodi golemiq im sin s maja si otidoha za dva meseca u tqh.Na nego gorkiq hi4 ne mu se hodeshe,poneje si imat sobstveno jilishte do Burgas,no za da ima koi da pomaga na jena mu se saglasi.Ta tashtata e dobra jena,ama ponqkoga netakti4na.Nahluvashe posred noshtite v staqta poneje deteto pla4elo.Shto pla4elo,shto tova,shto onova.Edin den saprugat na priqtelkata mi ne se starpq i sled porednoto nahluvane da se pita shto pla4e deteto i kaza:Shtoto go nabih Joy.Togava deteto beshe na mesec.Dali se useti jenata togava nqmam i ideq,no fakt e,4e prestana s poseshteniqta:)

# 18
  • Мнения: 2 407
Моята свекърва винаги чукаше.Много неприятно е иначе Mr. Green

# 19
  • Мнения: 811
Моята свекърва живее със свекър ми на етажа под нас, в къща сме. Идва си когато и скефне, дори и 10 вечерта да е. С повод и без повод. По принцип чука на вратата, ама често се случва и да "забрави"  Twisted Evil Веднъж, когато с мъжа ми бяхме още гаджета, ни сгащи по без гащи,  идеше ми да я разстрелям  #2gunfire Оттогава винаги си имаме едно на ум, щото тя спирачки няма. Десетки пъти докато се "гушкаме" е звъняла по GSM-a, за дреболии, да свършим това или онова, чукала е на вратата, ние казваме "НЕ" и тя стои пред вратата и чака да и отворим  #Crazy Идея си нямате какво е скорострелно обличане на дрехи! А иначе е интелигентна жена, ама идея си няма какво е лично пространство. За нея сме едно семейство, пък това че сме на отделен етаж и сме независими хич и не и дреме да се съобразява с нас и с ежедневието ни  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 2 152
Ням такъв филм...просто не живеем заедно и никога, ама никога няма да се изтърси у нас, без покана или предварително да се е обадила, кога и в колко ще дойде..

Направо не мога да си преставя, че иматакива свекърви, които така си влизат.Ами режете ги бе момичета.Не се цупете или й говорете зад гърба.Когато следващия път се изтърси така - право в очите й казваш, че не желаеш да те безпокои и че винаги трябва да се обажда преди да реши да дойде.Не вярвам да е толкова тъпа , че да не те разбере..Но единствения начин според мен е директно и очи в очи.

# 21
  • Мнения: X
Да де, и аз цитирам реални случки с интелигентни хора Simple Smile Моя приятелка, гостувала на свекърите. Споменала, че на другия ден ще си навие алармата на тел и ще стане в 6, за да пътува от вилата им към града.
В 5.45 свеки влязла "тихо" в спалнята /младите спели по организъм и с 1 чаршаф/, за да пита приятелката ми какво ще иска за закуска, като стане в 6 Wink Дамата е шеф на УС на голяма банка Simple Smile

# 22
  • Мнения: 14 654
едва ли влизат, за да ви карат да се чувствате неудобно, така са си свикнали жените- струва им се, че тяхната работа е важна и не търпи отлагане, или пък искат да угодят, както тази, която е искала да приготви закуска
колкото са проклети свекървите- толкова са проклети и снахите
който не иска да му влизат в стаята- да живее отделно  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 165
Тука става въпрос за елементарно възпитание и чуство на усещане !!! Naughtyна всеки може да се случи някога неволно да го направи без да иска в бързината -НО не мога да приема факта някой системно да ми го прилага #Cussing out и в случая,ако синчето не реагира да поговори с маминка то аз бих го направила на сто процента та ако ще да ми се сърди.Аз чукам на вратата на дъщеря ми когато е с приятелка въпреки че е на 14г.та камо ли....................По този начин и показвам ,че всеки си има право на негова територия и човек трябва да бъде деликатен и тактичен спрямо останалите в един дом както и да ги уважава.

# 24
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Мдааам, грозна картинка е това.... Като бяхме гаджета с мъжа и някоя вечер останех да спя при него майка му сутринта не само че не ни притесняваше, ами и гледаше да не излиза от стаята си, за да можем спокойно да ползваме баня или каквото там ни трябва. Толкова ми беше неудобно, че я карам да се притеснява в собственият си дом, че съм оставала там само когато се е налагало.
Но на моя приятелка свекито е точно противоположен човек - и влиза не защото иска да помогне нещо, а просто така!!! И дори когато след като вече бяха женени и ги хвана "в действие", пак не спря да ги притеснява за глупости. Ако моето свеки беше такова, до сега да съм я убила.

# 25
  • Мнения: 4 965
С моята свекърва се случва да спим под един покрив само на вилата, но тя дори не смее да дойде в нашата част на къщата, ако не съм оставила отворена вратата.
Един-единствен път беше влизала през нощта, когато децата бяха съвсем мънички и аз спях с тях на спалнята, а мъжът ми на дивана - чула жената, че печката е спряла да работи /беше зимата/ и беше влязла, запалила печката, метнала ни по едно одеало и си излязла, а после се извини, че й било жал за децата.
Много кусури си има, но поне хубавото е, че все я е страх да не досажда и гледа предимно да стои на разстояние.

# 26
  • Мнения: 1 564
моето свеки, никога не си е позволявала такива изцепки. В това отношение е много тактична. Между другото това в още по-голяма степен се отнася и за моите родители. Няма случай, в който да са направили такова нещо. Дори изобщо не ни притесняват, когато сме сами в спалнята, въпреки че не живеем с тях и доста рядко им гостуваме.
И при нас е така.В това отношение забележки нямам.  Party

# 27
  • Мнения: 1 069
 Доста конфузна ситуация! Не ни се е случвало, свекърва ми е много тактичен човек и не би допуснала подобна грешка!

# 28
  • Мнения: 7 474
 Praynig Не ми се е случвало , но бих умряла от срам сигурно и от яд после Twisted Evil
Това за мен е въпрос на възпитание Stop

# 29
  • Мнения: 1 202
Слава богу и на мен не ми се е случвало такова нещо . Praynig 
Може би майките  ги е страх някоя да не "изнасили" синчето й ! Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт