кога започнахте с детската кухня

  • 1 800
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
Записах Влади, когато стана на годинка. Майка ми вземаше храната от кухнята близо 3-4 месеца, харесваше я до един момент, но нещо каймата им беше зле на вкус и започна да плюе всичко. Сега сме на домашно приготвено, плодове и зеленчуци(предимно). Не е дебел, нито пък е отслабвал, съвсем нормално кг- 13кг и 90 см.

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Когато навърши осем месеца я записах на частна кухня, много съм доволна

# 17
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз още не съм го записала  Rolling Eyes
Вече започнах да се навивам, защото като гледам всички мами около мен със злояди деца/ като моето/ са много доволни и децата започнали да ядат всичко Confused
А ние ядем по 40-50 гр пюре или супа на обяд и нещо следобяд/пюре или каша -пладави/ newsm78
В голяма чуденка съм се вкарала Rolling Eyes
Даже се чудя ,дали да не го запиша другата седмица, за една седмица на частна кухня-пробно newsm78
Ще следя ти какво ще решиш Embarassed

П.п.Ако попаднеш на тел. на кухните , прати ми ги на ЛС Praynig не се сещам къде беше писано.

# 18
  • Мнения: 3 423
Румче,Кети Heart Eyes това че повечето бебоци на възраст на нашите са на кухня нетрябва да ни кара да запишем нашите според мен newsm78те  другите дечица ядът почти всичко-вие въвелили сте толкова храни да не се получи натрупване на много нови храни наведнъж newsm78
аз Бобата изобщо няма да го записвам на кухня-никога
просто много ме съмнява какво качество е и как е приготвена тази храна newsm78

# 19
  • Мнения: 59
На 6 месеца,хапва всичко с удоволствие,че и за още пита.

# 20
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
С големия ми син започнах да взимам млечна кухня от 6 месеца а малкия го за писах на 9 месеца и още си хапва храната от там.

# 21
  • Мнения: 2 614
Още не съм я записала, а и нямам намерение. Педиатъра ни, която всъщност е привърженик на  БГ-схемата е ужасена от качеството на храната в кухнята. А и аз питах в детската кухня до нас - готвят с продукти от консеерва (чушки и домати) #2gunfire, слагат цели яйца (белтъка си е силен алерген)  Crazy, а и полезни десерти като крем-горена захар  Crazy, не мисля, че малката пропуска нещо. А за солта .... нямам думи...

# 22
  • Мнения: 942
Когато навърши осем месеца я записах на частна кухня, много съм доволна
И ние така.Ники много я харесва Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Ще взимам от кухнята след 10-ина дни. Синът ми ще е на 1 година и 1 месец. Не знам дали ще му хареса.

# 24
  • Мнения: 547
Ще започнем след 1-2 седмици. Тогава Марти ще е на 11 месеца.
Като начало мисля да му давам по няколко лъжички само за проба /без прословутите кремчета с горена захар Sick/.
А може първо аз да я пробвам, защото съм доста предубедена към качеството й откъм продукти, подправки и т.н.

# 25
  • Мнения: 160
хмммм  Grinning
ами и азоще няма да го записвам в края на краищата.  ще изчакам да стане на годинка и дотогава ще видя дали мамите около мен са доволни от кухните, които ползват (някои са на държавани, други на частни). аз съм въвела вече почти всички зеленчуци, но месата, които ядем са все още пилешко, заешко и пуешко, от млечните само сиренце хапваме, а жълтък няма да давам до годинка. наскоро дадох глутен, а сол и захар също не давам. общо взето искам да го акраме възможно най-здравословно и определено ме притеснява качеството на храната, но от друга страна разнообразието, което постигат детските кухни никога не мога да го догоня. освен това, въпреки че му правим домашни пюрета, не всички зеленчуци са ми домашни и така малко ми се губи смисъла - пак не знам какво му давам  newsm78. абе ще позадържа още малко, пък след месец два може да направя опит и да видя какво е дереджето  Grinning
мерси много на всички мами, които споделиха мнение  Hug

# 26
НИЕ СЕ ЗАПИСАХМЕ НА 5-6 МЕСЕЦА.МНОГО СМЕ ДОВОЛНИ ОТ ХРАНАТА.ВСЕКИ ДЕН Е РАЗЛИЧНА.НЯМА НУЖДА ДА СЕДИМ В КЪЩИ И ВСЕКИ ДЕН ДА СЕ ЧУДЯ КАКВО ДА ГОТВЯ.ВМЕСТО ТОВА ХЕМ СЕ РАЗХОЖДАМЕ,ХЕМ СИ ВЗЕМАМЕ ХРАНАТА.А ПЪК И ЧЕСТНО ДА СИ КАЖЕМ ЗА 0.70СТ. НЕ МОЖЕШ ДА СГОТВИШ СУПА, ОСНОВНО И ДЕСЕРТ.

# 27
  • Мнения: 2 381
Все още не сме записани на кухня.Смятам следващият месец, т.е. като стане на 1г.2м.

Общи условия

Активация на акаунт