Плодове и чай с мед - 5 част

  • 19 494
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен! Трети ден на плодчета и минус четири килца! Много съм доволна, и видимо смъкване има, и по дрешките си го усещам, голямо доволство ме е обзело, хайде успех и на вас! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 958
За какво ли се зарекох #Cussing out,събота и неделя ги мразя вече,хич не ми върви с диетите,наядох се и то с не особено диетични неща  Rolling Eyes Утре сигурно ще получа припадъци след гледката на кантара   Animal Pig Sob newsm77 smile3544

 Cry Cry Cry Много гадно така....  Cry Cry Cry Аз също съм нагоре с 1,5-2 кила днес от захранването насам  #Cussing out Еййй тва хич не го разбирам...  #Crazy #Crazy #Crazy Офффф дано някак си се справим с това миличка, че ужассссссс ужассссс ужасссссс. А така ми се яде шоколад  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Здравейте и от мен! Трети ден на плодчета и минус четири килца! Много съм доволна, и видимо смъкване има, и по дрешките си го усещам, голямо доволство ме е обзело, хайде успех и на вас! Simple Smile

Ейййй на това се казва скорострелен резултат на сваляне  #Crazy Браво миличка и добре дошла пак сред нас, че нещо аз не съм разбрала, че си се върнала   bouquet Успех  Heart Eyes
A порциона за 1 ден колко е ? 1 кг ли ?
Аз за сега съм на една ябълка и един портокал и сега мисля пак ябълка да изям.
Чая може ли да не се пие... хич не обичам да пия чай  Embarassed

До 1-1,5 кг. са плодчетата  Thinking Аз чай, ако пия е 1 брой преди лягане... Абе всеки си прави май каквото му понася и изнася  #Crazy Важното е да се прави с желание   bouquet

piddochia скорошно оздравяване   bouquet Аз не съм болна май, не и от грипец  #Crazy но ми е ужасно студено... Дано никой да не се разболява, че много лошо така като стане  Praynig Praynig Praynig

una радвам се, че не ни забравяш  Hug Радвай се на плода на твоите усилия, много се радвам за теб   bouquet

Welkome Chocolata имаш подкрепата ни и успех   bouquet Сладка сладка чоколатка  Whistling да знайш само какви мисли ми навява именцето ти... Ах този ''проклет'' шоколад  #Crazy охххх а как толкова много го обичам  Sick Sick Sick

Успех милички   bouquet

# 17
Здравейте и ас от утре ще започна тази диета !Имам един въпрос ...Искам да сваля 5 кг , според вас колко дни трябва да гладувам 5 или 10 ? newsm78

# 18
  • Мнения: 6 243
Здравейте и ас от утре ще започна тази диета !Имам един въпрос ...Искам да сваля 5 кг , според вас колко дни трябва да гладувам 5 или 10 ? newsm78
Това ти сама ще си прецениш. Зависи от много неща, колко си стриктна с режима, какъв е метаболизма ти и пр. Аз лично за 7 дни свалих 4 кг., но това са ми последните и ми е трудно. Ако имаш 30 кила над нормата, 5 кг. се свалят по-бързо.

# 19
И на мен са ми нешто като последни заштото ако успея да ги сваля няма на каде пове4е  Embarassed мисля да пробвам 10 дена . касмет на вси4ки  !

# 20
  • Мнения: 1 290
За какво ли се зарекох #Cussing out,събота и неделя ги мразя вече,хич не ми върви с диетите,наядох се и то с не особено диетични неща  Rolling Eyes Утре сигурно ще получа припадъци след гледката на кантара   Animal Pig Sob newsm77 smile3544

 Cry Cry Cry Много гадно така....  Cry Cry Cry Аз също съм нагоре с 1,5-2 кила днес от захранването насам  #Cussing out Еййй тва хич не го разбирам...  #Crazy #Crazy #Crazy Офффф дано някак си се справим с това миличка, че ужассссссс ужассссс ужасссссс. А така ми се яде шоколад  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Здравейте и от мен! Трети ден на плодчета и минус четири килца! Много съм доволна, и видимо смъкване има, и по дрешките си го усещам, голямо доволство ме е обзело, хайде успех и на вас! Simple Smile

Ейййй на това се казва скорострелен резултат на сваляне  #Crazy Браво миличка и добре дошла пак сред нас, че нещо аз не съм разбрала, че си се върнала   bouquet Успех  Heart Eyes
A порциона за 1 ден колко е ? 1 кг ли ?
Аз за сега съм на една ябълка и един портокал и сега мисля пак ябълка да изям.
Чая може ли да не се пие... хич не обичам да пия чай  Embarassed

До 1-1,5 кг. са плодчетата  Thinking Аз чай, ако пия е 1 брой преди лягане... Абе всеки си прави май каквото му понася и изнася  #Crazy Важното е да се прави с желание   bouquet

piddochia скорошно оздравяване   bouquet Аз не съм болна май, не и от грипец  #Crazy но ми е ужасно студено... Дано никой да не се разболява, че много лошо така като стане  Praynig Praynig Praynig

una радвам се, че не ни забравяш  Hug Радвай се на плода на твоите усилия, много се радвам за теб   bouquet

Welkome Chocolata имаш подкрепата ни и успех   bouquet Сладка сладка чоколатка  Whistling да знайш само какви мисли ми навява именцето ти... Ах този ''проклет'' шоколад  #Crazy охххх а как толкова много го обичам  Sick Sick Sick

Успех милички   bouquet
Ох аз просто не разбирам какво ми става,адски гладна съм тези дни,все ми се яде,все за храна мисля,ПМС-то може да е вече  ooooh!,ама и килцата нагоре,ох  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 1 771

hapchice, ти като кърмиш няма ли при чистенето на организма от токсини да отиде нещо и в кърмата. До сега не съм предприемала такива стъпки единствено заради кърменето.

# 22
  • Мнения: 8 463
От утре пак на линия.След захранването съм кило и половина нагоре,но смятам,че не е много.Тоест около 5.5 кила ги няма вече.Може и вода да задържам повече.
Така че ,бройте ме и мен от утре.Ще видим този път колко дълго,последния изкарах 17 дни.

# 23
  • Мнения: 92
Новата тема е супер.  bouquet Диетата е чудесна.Днес ми е втори ден и вече съм -1.5кг.

# 24
  • Мнения: 6 243

hapchice, ти като кърмиш няма ли при чистенето на организма от токсини да отиде нещо и в кърмата. До сега не съм предприемала такива стъпки единствено заради кърменето.
Така е, аз и затова досега се въздържах от строги диети. Само че Ирина вече е на 2 г. и 9 м. и вървим към отбиване - суче 1 - 2 пъти на денонощие. От друга страна, след новогодишните празници се чуствах отвратително - тежко ми беше, нямах апетит, а коремът ми беше все подут... общо взето се бях задръстила от храна и ми трябваше пречистване.

Със сигурност е имало токсини в кърмата, но с оглед на минималното й количество в момента, се надявам да не е било страшно за "кърмачето" (дъртото магаре).

# 25
  • Мнения: 2 759
         Честита темичка, успех на всички   bouquet!

# 26
  • Мнения: 92
Много съм гладна. ooooh! Май и тази диета ще се провали.

# 27
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Кой ден ти е sweet_girl? Не му се давай на глада box Аз сега си ръфам първата ябълка за деня, мляс  chef

# 28
  • Мнения: 92
Трети ден ми е само! smile3514

# 29
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Оооо, при мен 3-4 ден са ми най-трудни. Глад, мъка, нацупена физиономия- ужас. Не си само ти, иди си направи едно чайче, да ти се стопли душичката малко. И въпреки всичко, ако ти понася трудно и следващите няколко дни, значи имаш нужда от захранване. Успех и не се предавай lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт