Проблем с ранно ставане...

  • 1 466
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Те и моите са така, но сега. И то каката поема инициативата и се занимават в детската.

# 16
  • Мнения: 4 629
И Алекс се буди от 2 дни в 5:30 сутринта  Shocked Но като го вземем при нас в леглото си доспива до към 8 часа. Надявам се да отмине скоро, че като легне при нас и ни  избутва от леглото  Crazy

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Благодаря на включилите се Hug!
Кейс и мен ме устройва да си ляга по-рано поради същата причина, но той постоянно си измества часът за събуждане и се чудя до три може ли да стигне ooooh!...

Това с играенето сам ми се вижда недостижимо просто- човекът става, прескача си кошарата, светва в неговата стая, идва и светва и в спалнята и покачен на моето легло, ухилен и щастлив започва да ми "приказва" Crazy. Ако се направя на заспала започва да ме целува и щипе, да ми пее песни, да ми сресва косата или просто да си подскача отгоре ми. Ще се опитам да го слагам известно време по-късно в леглото, дано да има ефект Praynig. Макар че от прочетеното разбирам, че май повечето януарчета са така и това ме кара да се надявам, че наистина е някакъв период...

# 18
  • Мнения: 705
ами ако още преди да се е разсънил (прескочил кошарата, светнал лампите и т.н.) го вземеш при теб да се гушкате на топло, дали няма пак да се унесе и поспи  newsm78 newsm78

просто предположение, иначе доста ти съчувствам  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 888
От време на време и ние имаме същия проблем.  Но при нас тя си спи в отделна стая в детско легло вече. Та когато става по рано - тоест 6-6.30 или малко по -рано тя си отваря вратата    и идва в нашата стая. В началото я гушвах, но тя не заспива пак, а иска игра с нас. Затова като я усетя, че идва при нас  ставам и я гушвам като я връщам в нейното си легло. Незнам какво прави там, но пак си заспива и ни оставя намира докато дойде време за ставане. Опитай да го върнеш в леглото му веднага. В началото може пак да  иска да стане, но предполагам, че след няколко такива опита ще разбере, че  не може да става така:)

Общи условия

Активация на акаунт