За СЕПТЕМВРИйчетата малки още няма весели пързалки!

  • 15 549
  • 262
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Забелязвам, че заглавието на темата ни е почти идентично с това на Юнската група. Ще мислим ли ново или си оставаме с това? Confused

# 16
  • Мнения: 1 343
За експлоатацията Simple Smile елате в нас да видите .
Събираме леглата / спалното бельо / носим  телефона и чашите. И като почна да го обличам за навън или се осети вече с шапка ми носи и ботушите. На моменти съм се изумявала как знае кое какво е . Ето днес например на майтап му казах :
-Остави го това шише и ми донеси прахосмукачката  Shocked Ей бога ми по едно време ми се домъкна с нея. Свалил я е от местото й и я носи Simple Smile Пляска си после сам и много се радва да не говорим че където идем на гости и види подочистачка се взима и почва да се мие .
Да посмее после някой да ми каже че нищо не върша Simple Smile / Е то детето неможе само да се е научило нали  /  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 47
Кеми, честит до ти е рожденника, много радост и щастие му желая  bouquet
Момичета знаете ли какво съм забелязала, Дари освен белите които споменахте, че правят вашите и на нас не са ни чужди Heart Eyes, бърбори нонстоп, днес чу от батко си нова дума за нея и веднага я вкара в употреба.Баща й не беше много възхитен думата е ШМАТКА и тя повтаря "матка, матка" JoyТа да си дойда на думата Дари ме изуми с това, че ни разпознава дрехите, знае  коя на кой е .Направо ме изуми.
Мечо за цаглавието не се коси.Много ни е готино

# 18
  • Мнения: 5 393
 http://www.littlebitsmultimedia.com/littlebits/files/keyboardpounder.zip
Момичета, ето една програмка с която да предпазите компютъра от малките пакостници. Казва се Keyboard Pounder, като я включите и почнете да натискате бутоните или мишката ,започват да се появяват рибки или цветя, зависи кое изберете.Има и музика.Иво много се кефи.А моя компютър е в безопасност(е, доколкото това е възможно, разбира се Crazy Mr. Green)
 Магда, като заговори за дрехи се сетих- днес сутринта ставаме и аз взех Иво при мен в леглото да се поборичкаме малко(татито беше заспал в хола пред тв-то hahaha).Поиграхме си малко  и Иво почна да мрънка да ходи в хола при баща си.Ставам аз бавно бавно, а той отива до стола където съм си метнала дрехите, взима ми сутиена и ми го носи-в същото време бърбори нещо. Joy Joy JoyЕдин вид"Айде по-бързо се обличай и ми отваряй вратата да ходя при тати". ooooh! ooooh! Crazy И запомнил, че първо сутиена се слага и после другите работи Confused Mr. Green

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Мечо, на мен ми трябва хардуерно предпазване  Mr. Green - 2 копчета на лаптопа са ми изчоплени. Те нали са плоски и Габи много лесно ги вади с пръстчета. ПОсле...няма слагане обратно, ами 92 Евро за нва клавиатура  Money Аз засега се справям, чакам да поизчопли повече, въпреки че достъпа му е забранен, та тогава да сменям  Grinning

# 20
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Забелязвам, че заглавието на темата ни е почти идентично с това на Юнската група. Ще мислим ли ново или си оставаме с това? Confused


А стига бе!!!   #Crazy #Crazy #Crazy

Честно, не съм плагиатствала!!! Sad

Може да бъде нещо такова-

      Снежко още закъснява, СЕПТЕМВРИйчето ни тъй нетърпеливо става!
или За СЕПТЕМВРИйчетата малки още няма весели пързалки!
или Иде вече Снежко отдалече, СЕПТЕМВРИйчето го чака вече!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Хакде бе, Пипи67, и аз го чакам Снежко  Praynig Mr. Green
Май направо баба Марта ще ни зарадва  Laughing

# 22
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Хакде бе, Пипи67, и аз го чакам Снежко  Praynig Mr. Green
Май направо баба Марта ще ни зарадва  Laughing

Ами тогава да напишем Иде вече Снежко отдалече, aniK го чака вече! Mr. Green

А иначе извън майтапа- искрено ти съчувствам, много е изнервящо когато си в тази сфера и нещо провали сезона, направо ти се възхищавам на здравите нерви1 Hug

# 23
  • Мнения: 137
Здравейте

И аз да се разпиша в новата ни темичка.

УУУУУУУУУфффф.....ние пак сме болни.Незнам дали изкарахме и  2 седмици здрави и  таткото ни донесе пак вирус Shocked...Направо много ме е яд най-вече за Бобчо ...за нас ми е все тая...
Тази нощ сме се борили с 39.5...дадох накрая 10 капки течен Аналгин.


МЕчо
супер си се справила с темичката.А за заглавието все едно....нали пише ,че сме
 септемвийчетата.Успех на изпитите  Peace

ПИпи както  винаги си мнооооого добра на идеи.... Laughing

АниК
това с тия лавини много гадно.Следях новините и аз какво става там.Накрая май не е ясно кой е заплашил....Дано всичко да мине и да има хора...че като даваха по ТВ те си отиват....
А за белите и за това колко съм изнервена....просто нямам думи.Мъжа ми  казва,че вече ставам истерична....ама така е като няма кой да ми помогне и за 5мин.....Накрая той го отнася  Mr. Green
Иначе Бобчо всичко разбира...и той ми донася разни неща.А и пипа къдети не трябва и сам си повтаря "не,не ..." Joy hahaha...И много говори и обяснява,но на негов си език...

Пипиоле дано на следващата среща да успееш да дойдеш да се видим...отдавна не сме се виждали ....


Друго засега не се сещам и стана много дълго  писането ми..  Rolling Eyes

лек ден,момичета   bouquet


 

# 24
  • Мнения: 1 343
Deysi Как 10 капки течен аналгин  Shocked аз знам за най - много 5 .

# 25
  • Мнения: 5 393
Добър ден и от мен!
Смених заглавието, че прочетох в другата тема една мама щяла за малко тук да се разпише по невнимание Crazy
Аз седнах за малко пред компа, иначе уча.Прочетох веднъж целия материал, сега ще седна още веднъж да го прочета, и довечера за 3 ти път и стига толкова. Tired Tired Tired
Иво е на разходка с баща си, който пък  ще ходи на Боровец след около 2 часа да кара ски-нощно каране.
Дейзи-ама аман вече от болести при вас,дано е за последно тази година Hug Hug HugА ти даваш ли някакви имуностимулатори на Бобчо?Аз давам на Иво след като приключи с 2та АБ.
Уфффф, отивам да чета.Айде по-късно пак ще се включа.
 Hug
п.с. Ето малко снимки на моя компютърен маниак Mr. Green ooooh!
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6825&AlbumId=85892

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 17:19 от Mecho Pyx

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Мечо, много  сладък Ивчо  Heart Eyes
Ние с Габи пощуряваме от скука. Баща му си тръгна за София, той вече не проявява интерес към никоя играчка, шкаф или съдържание на чантата ми... Crazy Изпратихме туристите, които бяха тук през уикенда и сега чакаме да мине вечерта. Започва втората ми седмица без да съм се прибирала и нещата не отиват на добре  Mr. Green Crazy Mr. Green
Моят син умира да яде кренвирши  #Crazy Удобни са да се държат в ръка и са меки за ядене. Отваря сам хладилника, взима  си и затваря  Crazy Варя ги поне да минат някаква топлинна обработка.
Ние закрепихме 1 седмица без вирус  bowuu Само се моля да им устояваме вече  Praynig Давам по 1 ампула витамин Ц на ден и 1 капсула осцилококцинум на сдмица (по съвет на Дани към пипиоле. Мерси и аз се възползвах от съвета   bouquet)

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Включвам се и аз за малко преди вечеря.
Ани съчувствам ти за скуката, дано потръгнат нещата  Praynig Аз също давам по една доза осц. веднъж седмично, още от миналата зима педито ни беше препоръчала. Като я усетя че тръгват сополи или кашлица, давам 3 дози ударно през 6 часа. Иначе давам и Мултисаностол.
И аз да кажа за белите и номерата на Мони - всичко разбира донеси вземи изпълнява, освен това като види отворена врата или шкаф, бяга да затваря. Обаче като вземе да мрънка и да се тръшка за нещо и полудявам  #Crazy Вчера ходихме до Кауфланд, уж за разнообразие в лошото време; още докато слязохме от колата и вдигна ръце да я нося, в баща си не иска, в количката не иска, да върви не иска, на всичкото отгоре не разреши да й сваля шапката и шала, при всеки опит надаваше ужасен вой, и се принудих 40 мин да я мъкна, голям кошмар; естествено като се прибрахме и беше потна. Дано се вразуми като я пусна на ясла, малко да се научи на дисциплина  Laughing
Вече се нарежда с нас на масата вечер, има си чиния и лъжица, разбира се нищо не яде с тях ако й сложиш вътре, само пие от чаша сок. Ама няма значение, нали е с големите на масата  Heart Eyes
Хайде много дълго стана този път. Лека вечер на всички! Laughing

# 28
  • Мнения: 137
Meчo много мерси за програмката за калвиатурата   bouquet. Бобчо много й се кефи. А Ивчо е голям сладур на снимките  Laughing
 Давам от онзи ден на Д-р Тайс -Мултивитаминния сироп.Трябваше по-рано да започна,ама кой да ми каже...  ooooh!

WOmanitka аз знам ,че колкото кг е детето,толкова капки Аналгин.Аз даже по-малко му дадох от шубе да не му стане нещо. ooooh!

Лека вечер от мен

# 29
  • Мнения: 27 524
Здравейте, момичета,
напредвате с темите, малчовците са пораснали, пипи си е все така прекрасна  Grinning
Прегръдки от мен, пак ще намина  Hug

Общи условия

Активация на акаунт