Бързи здравословни въпроси и отговори – 44

  • 23 219
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20
Ако има неизлющени участъци, това се дължи на нисък прогестерон.
Тя изписа ли ти нещо?

Да. Изписа ми нещо хормоностимулиращо, трябваше да го пия от днес, но както казах искам и второ мнение (тъй като видях, че във форума има много страшни мнения за нея, в черния списък е. Антонина Радева)
Не ми даде и снимките.
Днес е 4ти ден откакто имам леко кървене. Не е менструация.
Утре съм на преглед. Ако има нещо различно ще пиша.
Прощавайте, че спамя, просто се ядосах че съм послушала лекар, за когото във форума не е написано нищо хубаво.

# 61
  • Мнения: 9 723
Фолиева киселина по време на хранене ли се пие или на гладно?

# 62
  • Мнения: 11 768
Фолиева киселина по време на хранене ли се пие или на гладно?
Няма значение.

# 63
  • Мнения: 54 799
Аз на гладно я пия, сутрин.

# 64
  • Мнения: 7 257
След хранене, както по принцип се пият Б витамините.

# 65
  • Мнения: 9 723
Благодаря:)

# 66
  • Мнения: 11 768
Вече имате и трите опции. Изберете си Satisfied

# 67
  • Мнения: 2 893
Здравейте момичета,надявам се да намеря отговори тук ...
Проблемът е такъв,че всеки месец преди цикъл изпадам в нервни кризи,всичко ме дразни и почти всеки месец едва не се разделяме с мъжа ми заради моята нервност,напоследък,когато се скараме за нещо и осъзная,че е преди цикъла и се опитвам да се владея,но май не успявам. С малко дете съм и нещата понякога ескалират . Какво може да ме посъветвате,трябва ли да пия нещо или по-скоро няма решение за нерите преди цикъл. Наистина опитвам се да се владея ,но ....

# 68
  • Мнения: 54 799
Магнезий пий, поне по 400 мг.
При мен единствено той, мигновено, ми отпуска напрежението и дразнимостта.

# 69
  • Мнения: 2 893
Съвместимо ли е с кърмене ?

# 70
  • Мнения: 13 423
По принцип общите съвети дето може да получиш са поне седмица преди цикъл повече магнезий и цинк, по-малко физическо натоварване, малко повече въглехидрати от обикновено като естествено нямам предвид боклучави неща а по възможност по-натурални като плодове, картофи, тиква и прочие.
Щом кърмиш може би наистина да се посъветваш с лекар по колко магнезий да вземаш, но вероятно и от самото кърмене още не са ти баш както трябва хормоните.
 
Ако смяташ че може да ти е от полза, прегледай някои от видеата на Mindy Pelz в youtube, това не е баш медицински съвет ама тя и темата тук си е на общо основание. Тя има интересни виждания по въпроса с женските цикли, доста доволни има от нейните методики за хранене и натоварване съобразено с фазите доколкото може.

# 71
  • Мнения: 1 239

Какво пише тук?

# 72
# 73
  • Мнения: 11 768
Смешно ти е, но и аз това прочетох. Все пак не бях сигурна и си траех 😁

# 74

Общи условия

Активация на акаунт