знаете ли кафе за непушачи ?

  • 1 793
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Да са живи и здрави депутатите и 3мата министри, които не разрешиха тотална забрана на пушенето на обществени места.
Ама то във Франция чак сега го забранявали.

# 16
  • Мнения: 1 727
Вила "Росиче" в центъра. Има чудесни торти (особено тази с кестени) и домашен сироп!!!

 Peace Любима кафе сладкарница, май след рекламата във форума ще стане още по-трудно намирането на места там, само няколко са масите, а доста хора го знаят вече. Аз съм фен на кроасаните им.

# 17
  • Мнения: 5 877
Ей това е то.
Тази тема наистина приличаше на скрита реклама на "100 гр. сладки", че и с телефон, работно време и точен адрес (ама че съмнително, не се прави така бе, хорааааааа.... все едно сте наели човек да обикаля центъра с два плаката овесени отпред и отзад! Това е нет - който иска, ще си намери адреса! А и такива теми - някой новак пита къде има еди си какво си, пък после сам дава подробни координати - с лопата да ги ринеш. Познават се от километър.)
Но пък намаза вила "Росиче". И аз ще ида да я видя, пък. Торта с кестени, ммм....
За "100 гр. сладки" - не е хубав този тип самореклама, ако и да са ви хубави тортите. И достатъчно популярни.
А сладкарницата ви на "Марагидик" не беше ли миниатюрна?

# 18
  • Мнения: 6 167
анда, и аз това си помислих в началото.
ясно е, че е реклама на 100 гр. сладки.
но, ако се замислиш, макар и нескопосно това отваря тема за местата , където може
да се отиде с дете, да не се пуши  и да не е досадата макдоналдс например.
тук колко пъти са се оплаквали от това - е, ето има няколко места.
в крайна сметка е полезно.
а който има глава на раменете си разбра, за какво става дума още от първия постинг Peace

# 19
  • Мнения: 258
Доколкото си спомням в сладкарницата на "Марагидик" има 2 или 3 маси. Ако искат да действат като кафе, а не само като място, където отиваш да си купиш торта или сладки, ще им се наложи да си наемат по-голямо помещение.

# 20
  • Мнения: 9 990
Щото кво става, ако аз се вдигна с детето точно от противоположният край на града, за удоволствието да не бъдем одимени в нашият квартал и забележа, че всичките 2 или 3 маси  са просто заети.... Tired

# 21
  • Мнения: 2 759
          Понеже приемам, че може да бъде полезно, въпреки явните цели на темата, ще се самоцитирам: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145858.20

# 22
  Съжелявям че е заприличало на реклама,исках  просто да дам полезна информация, признавам грешката е моя  Embarassed. Научих и още едно- Лучаното  на Витошка.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
  Съжелявям че е заприличало на реклама,исках  просто да дам полезна информация, признавам грешката е моя  Embarassed. Научих и още едно- Лучаното  на Витошка.
А телефон за връзка  и работно време защо не даде?   jumpuu

# 24
  • София
  • Мнения: 676
Кафето на Била, която е след моста "Чавдар", е разделено на две със стъклена преграда. Въобще не се усещат пушачите  Peace. Предлагат тортички, банички и т.н. За други не се сещам  newsm78

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 17:49 от Dori

# 25
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Красна поляна, сладкарска къща "Аби";
........
Вече явно се пуши там #Cussing out Толкова ми харесваше да влезнем и да мирише на сладки, какао, кафе и т.н.
Вчера отидохме и хоп ПУШИ се, много неприятно.При въпроса ми за цигарите ми отвърнаха "Вечер тук се пуши", а беше едва 17.30 Shocked Нямам коментар, просто си тръгнахме.В нашата държава всичко е сбъркано, сега след като не приеха закона за тютюнопушенето бас ловя, че повечето ще си го интерпретират, че може навсякъде, ама баш навсякъде Confused

# 26
  • Мнения: 126
Защо не спреш първо цигарките ..после започни кафето без цигари да го пиеш!!!!!!!!!Аз не можех да пия кафе без цигара...но вече даже ми е по сладко Peace.пробвай![/size]

# 27
  • Мнения: 250
В сладкарниците.

Общи условия

Активация на акаунт