Боя за коса - Blond53 - Клуб на блондинките

  • 11 277
  • 197
  •   3
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 347
Ако искате покажете снимка на корена. Иначе с боя 9 и аз докарвам риж корен. Ползвам от 10 нагоре и смесвам 9 и 12 оксидант за корен и не рижавее. След като започне да се измива разбира се леко потъмнява, но така е с всяка боя.

# 181
  • Мнения: 1 332
Много хубав цвят коса, каква боя използвате?

# 182
  • Мнения: 13
И аз съм използвала от 10 нагоре професионални пак не ставаше, на всичко отгоре имам и червен пигмент в косъма. Преди Joc ползвах  L’Oreal Excellence Creme 03 Ultra-light Ash Blonde - дрогерийна.. Прилагам две снимки последната е от сега с Joc, за дължините съм използвала последно шампоана на Lakme.
 

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 10:45 от StefaniD

# 183
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 552
Здравейте,днес ходих за първи път при една рускиня(колорист).Цвета горе-долу ми го докара,но корените ми са ужасно тъмни,не мога да се възприема така,от 20г съм руса.Боята е Вела Колестон,има ли шанс според вас да се измие.Косата ми беше 9 ,с жълти оттенъци,но сега ми се струва още по-зле🥹.

# 184
  • Мнения: 5 023
Мен ме правят е Вела Илумина и се отмива и изсветлява доста за 3 седмици.

# 185
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 552
Мен ме правят е Вела Илумина и се отмива и изсветлява доста за 3 седмици.
Дано и при мен е така

# 186
  • Мнения: 5 347
За мен са доста тъмни корените. С каква боя Ви боядисаха?
Ще се отмие, коренът също миже да се изсветли, но....каква беше идеята?

Затова не ходя на фризьор за боядисване.

# 187
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 552
За мен са доста тъмни корените. С каква боя Ви боядисаха?
Ще се отмие, коренът също миже да се изсветли, но....каква беше идеята?

Затова не ходя на фризьор за боядисване.
Идеята ми беше да ми махнат жълтите оттенъци и да боядисат косата в един цвят.Да и аз май повече няма да ходя,тази година за трети път ,вече ми се случва да изляза така от салон.Ще си карам май с ICON 8 с 9.1 или 9 с 9.21🤦🏼♀, поне да не се получи,ще ме е яд на мене си и няма да съм пръснала един куп пари.Боята е Велаколестон.

# 188
  • Мнения: 5 347
Разбрах марката, не разбрах номера. Последната снимка много ми харесва.

# 189
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 552
Разбрах марката, не разбрах номера. Последната снимка много ми харесва.
Видях,че смесва 4 бои,но не попитах за номерата.Да сега като я гледам и на мен ми харесва и ме е яд.Има ли шанс според вас ,да се отмие?

# 190
  • Мнения: 20 519
Не ви е лошо, но това можете да си го постигнете и вкъщи като ефект боядисване. За професионално боядисване не е ок.

# 191
  • Мнения: 5 347
Разбрах марката, не разбрах номера. Последната снимка много ми харесва.
Видях,че смесва 4 бои,но не попитах за номерата.Да сега като я гледам и на мен ми харесва и ме е яд.Има ли шанс според вас ,да се отмие?
Със сигурност според мен ще се отмие. В корена ще можете да изсветлите отново, освен ако не е сложила 7 и по - тъмна боя

# 192
  • Варна
  • Мнения: 7 735

Danylony
дишай. Матът ще падне след 2-3 измивания и ще изсветлее доста. Искала си да ти махнат жултото затова ти изглежда по-тъмно в момента.
С brumm поддържахме години наред горе-долу еднакъв цвят и винаги коренът остава една идея по-тъмен. Когато се изсветлява само с боя е така .
Ето това е веднага след боя при мен.
Коренът си е една идея по-тъмен.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 01 юни 2024, 17:02 от prinzesata

# 193
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 552

Danylony
дишай. Матът ще падне след 2-3 измивания и ще изсветлее доста. Искала си да ти махнат жултото затова ти изглежда по-тъмно в момента.
С brumm поддържахме години наред горе-долу еднакъв цвят и винаги коренът остава една идея по-тъмен. Когато се изсветлява само с боя е така .
Благодаря ти от сърце🌹

# 194
  • Мнения: 13

Danylony
дишай. Матът ще падне след 2-3 измивания и ще изсветлее доста. Искала си да ти махнат жултото затова ти изглежда по-тъмно в момента.
С brumm поддържахме години наред горе-долу еднакъв цвят и винаги коренът остава една идея по-тъмен. Когато се изсветлява само с боя е така .
Ето това е веднага след боя при мен.
Коренът си е една идея по-тъмен.
Скрит текст:

Може ли да споделите с коя марка боя се боядисвате, цвета е страхотен.

Общи условия

Активация на акаунт