“Вина“ - втори сезон по БНТ 1, тема №5

  • 43 048
  • 767
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 9
Е, как да вложи повече страст.
Към жената, с която е по задължение и гузен или към другата дето вече е химера.
Екстра си играе ролята Зомбори на притиснат от стечение на обстоятелствата човек.

Според мен точно в такива обстоятелства, когато човек е притиснат, става по-активен, несдържан. А не безчувствен и сив. За любов става въпрос, не за домати и краставици. Не мисля, че това е търсения ефект.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 18 112
Скрит текст:
Е, как да вложи повече страст.
Към жената, с която е по задължение и гузен или към другата дето вече е химера.
Екстра си играе ролята Зомбори на притиснат от стечение на обстоятелствата човек.
Според мен точно в такива обстоятелства, когато човек е притиснат, става по-активен, несдържан. А не безчувствен и сив. За любов става въпрос, не за домати и краставици. Не мисля, че това е търсения ефект.
Зависи от характера и  темперамента  на отделния човек.

# 707
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Ами почти да не заема екранно време тогава ако ще е притиснат от обстоятелствата до края. Има други герои желаещи да се развиват, но не им дават достатъчно възможности заради набедения за главен герой Филип.
Е, хайде сега, да не заемал екранно време....заема толкова, колкото му е отредено от сценария.
Възможностите се дават от сценаристите, не е като някой да напира, а друг да го спира, щото е Филип например.

# 708
  • Мнения: 7 284
За мен сериалът няма един главен герой. Ансамблов е и всеки си е на мястото.

# 709
  • Мнения: 102
Добре, че се появи Зоя, за да си обясня защо Филип се е събрал с Марта. Не харесвам жени, които обсебват и командват мъжете си, а то и майка му и жена му такива. Човекът за пръв път продиша и се почувства щастлив като дойде при винарната и после като се влюби в Елина. Марта сега видимо се е кротнала, ама злобата и токсичните навици човек не може дълго да прикрива и постепенно почват да избиват. Тя и Елина е опърничава и обича да се налага, но поне не е манипулативна и е по-добрата опция за някой мекушав и поддаващ се на влияния мъж като Филип.

Точно. Това обяснява и защо толкова държи на винарната.

# 710
  • Мнения: 480
Тя Зоя се махна  но сигурно пак ще се появи

# 711
  • Мнения: 4 543
Е, поне малко коремче да бяха сложили на Марта! Вече е нелепо...

# 712
  • Мнения: 9 375
В тоя сериал най ме радва Геро 😂

# 713
  • Мнения: 1 680
Аз пък изобщо не виждам Филип да е влюбен в когото и да е и затова онова признание по телефона когато Елина беше в лозето ми беше много изкуствено. Ясна беше идеята за да стане обрат при Елина, но на мен ми беше като появило се от нищото. Ако беше наистина влюбен, сън нямаше да го хваща от раздвоение между отговорността като баща и обекта на любовта му, който вече е доста далеч. Не ни показват да има такива дилеми. Дори напротив - виждаме само, че работата с нещо от което грам не разбира му е единствената грижа в момента само да се докаже на майка му, че става за нещо и сам.

А моето мнение, че в този и не само в този филм хич не съумяват да покажат любов и чувства. Може би Елина, и то само защото съумява без да го говори, да го излъчва. Но на мен и загубата и на вкус не ми беше много убедително представена. Не от нейната игра, а може би от самата идея да има такъв светкавичен ефект.

# 714
  • Мнения: 4 543
Хаха, Слава разби Кецки Joy

# 715
  • Мнения: 13 302
Кецки проведе срещата долу горе като заложник с много тегаво разстройство.

# 716
  • Мнения: 2 804
В тоя сериал най ме радва Геро 😂

И Бончев, Цвета.

До тук, заспах, Филип мудно се обяснява в любов.

# 717
  • Мнения: 13 302
Е най-после да ми хареса Маравиля. Повече ѝ се получава лошото ченге.

# 718
  • Мнения: 6 288
Как вчера беряха и не се дишаше от жега,днеска всички са облечени чак и с якета?
Харесва ми епизода,обединиха се и ще стане още по интересно.Това с плакатите беше голям смях 🤣.

# 719
  • Мнения: 31 394
“Няма да ти се разсърдя и ти да ми бутнеш едно рамо!”😀
Сладур

Общи условия

Активация на акаунт