Спечелете една от 50 опаковки Fairy Lemon!

  • 6 978
  • 408
  •   1
Отговори
# 60
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 829
Не ползвам съдомиялна, тъй като мисля че за двама човека не може да се постигне икономия на ел. енергия, препарат за съдове и вода.
Дълги години съм живяла на воден режим, така че спирането на водата, докато сапунисвам съдовете, е нещо нормално за мен. Ако има съд, който е загорял, мазен или силно замърсен, първо го накисвам с гореща вода и препарат за съдове и като се поразкисне, тогава го измивам.

# 61
  • Мнения: 89
Спестявам със съдомиялна.

# 62
  • Мнения: 4 606
Когато измивам по-голямо количество съдове първо ги намокрям добре, след това с гъба и веро ги насапунисвам, без да тече водата и след това ги изплаквам.
Ако нямам възможност да измия веднага съдовете, ги накисвам с вода и след това ги измивам доста по-бързо, лесно и икономично.

# 63
  • Мнения: 300
Използвам качествени препарати за миене на съдове, които разтварят лесно мазнините. Използвам водата икономично, както и всички у дома са инструктирани да правят + че съдовете се използват разумно и пестеливо. У дома всички сме големи маниаци на пестене и икономисване на естествените природни ресурси ♥️

# 64
  • Сф
  • Мнения: 10 681
Когато препаратът за съдове е качествен, се пести. Сега вече мия само с лилаво  феъри и ще ми е интересно да пробвам и лимона. Освен това не е необходимо да е гореща водата, може и с хладка, което пести доста. Другото ми наблюдение, е че и със загорелите съдове се справя отлично като накисна за малко с препарата. Самото миене с феъри е също и щадящо за ръцете. Много съм доволна !
Откакто ползвам феъри и мъжа ми се включва в миенето плюс това. Изобщо не се усеща като досадна работа миенето на чинии;)

# 65
  • Мнения: 260
- замразявам продукти, които не мога да приготвя веднага
- с останали несготвени зеленчуци приготвям бульон или супа
- от сух хляб правя крутони
- накисвам загорели съдове предварително
- първо минавам съдовете с гъба и веро и след това изплаквам всичко

# 66
  • Мнения: 13 580
Първо спестявам като купувам хубави препарати. Второ  спестявам като насапунисвам всички съдове и тогава започвам да плакна. Загорели съдове първо накисвам, а после ползвам телче, което бързо премахва замърсяването. Нямам миялна , защото не разполагам с място за монитарането й.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 200
Спестявам с качествени продукти и спиране на водата.

# 68
  • Мнения: 1 910
Пестя вода при всяка възможност. Когато сапунисвам съдовете, задължително спирам струята. Ако имам съдове с много мазнина, първо почиствам механично с домакинска хартия и после сапунисвам. С качествен препарат изплакването е лесно и с по-хладка вода.

# 69
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 053
Когато мия на ръка, спирам водата докато търкам съдовете.

# 70
  • Мнения: 546
Обикновено слагам малко количество препарат за миене, защото ако се прекали трябва да използвам доста вода, за да го отмия от съдовете. Загорелите съдове накисвам само във вода, не е нужно да слагам препарат.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 375
Спестявам с качествени измиващи продукти.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 9 721
Имам съдомиялна, тя определено пести вода и препарат за миене.
то не може от всичко да се пести. Тук все пак става въпрос и за хигиена и грижа за здравето на семейството.

# 73
  • Мнения: 385
Спестявам  като купувам  само добри препарати , който стигат за много  съдове.

# 74
  • sofia
  • Мнения: 1 946
У дома се опитваме да спестяваме с миенето на съдовете, като ползваме малко количество препарат.

Общи условия

Активация на акаунт