Кажете си мнението за един цвят, моля?

  • 4 423
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
цвеат е хубав и вероятно ще ти отива.Но трабва да забравиш вси4ко като дрехи и грим в розово,4ервено,лилаво,жълто...........

# 16
  • Мнения: 2 495
Действай PeaceМоята шефка е с подобен цвят на косата(най-много един тон да е по-тъмен), има зелени очи и й стои прекрасно Wink

# 17
  • Мнения: 4 734
Сигурна съм, че откъм цветове гардероба ми ще оредее, ама като се замислих и от грима ще отпадат доста цветове...
 В чуденка съм най-вече защото се простих с къдрава почти до кръста коса за да стана на тези руси кичури, с които съм в момента и ако не се получи ще ме е супер яд Crossing Arms

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Сигурна съм, че откъм цветове гардероба ми ще оредее, ама като се замислих и от грима ще отпадат доста цветове...
 В чуденка съм най-вече защото се простих с къдрава почти до кръста коса за да стана на тези руси кичури, с които съм в момента и ако не се получи ще ме е супер яд Crossing Arms

иам ли как да си направиш сверка по старата програма на Космополитен за цветовете на косата newsm78Имаше я навремето помня и аз много си играех с цветовете......МОжеш поне да се погледнеш дали ще ти отива цвета..........Дрехите и грима са малката беля.Но понеже съм била от рижава до тъмно 4ервено ще ти кажа,4е такъв цвят после трудно се маха.каквото и да сложиш 4ервеното избива.

не те разубеждавам,просто си прецени за плюсовете и минусите.Е,НЕВЪЗМОЖНИ НЕщА НЯМА,но все пак newsm78

а цвета е убийствен Peace

# 19
  • Мнения: 5 317
Да си кажа честно,че много не ми харесва цвета.Но,ако мислиш,че ще ти отива действай смело.

# 20
# 21
  • Мнения: 5 317
Да,но също имам и лична предубеденост.Защото съм се правила преди години и хич не ми отиваше.Със синьо зелени очи съм и бяла кожа с леко жълтеникав отеннък,особенно като се преуморя.Е и с тоз цвят на косата ставах като папуняк.Също така не отива на всякакви и цветове грим.Ако обичаш да се мазотиш,трябва и с това да се съобразиш.После с години ме избиваше червеникав отенък на косата.
Най-добре пробвай,може на теб да ти отива.

# 22
  • Мнения: 648
Кас, много е важен и тена на лицето ти, определено зелените ти очи ще се подчертаят още повече Flutter
Цвета е меден и много актуален, но ако се правиш сама бъди сигурна, че няма да получиш равен цвят Thinking- русите ти кичури ще станат светофарено жълти, а кафявата основа ще дава различен от желания нюанс!
Не съм съгласна с Ла Бомба, че за тоя цвят е нужна коса до кръста, и аз бях много впечатлена от онази героиня в "Дъщерята на Мистрал", но в момента точно този цвят на една добре подстригана коса, дори и къса би стоял перфектно Peace
Ако и аз те бях виждала щях да мога да бъда по- категорична Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 9 095
не е лош цвета, ама зависи кой и как ще те направи, ако е някой нескопосан фризьор да не би после да имаш вид не на медено, ами от онези червените бои, дето са се измили, внимавай с това Peace

# 24
  • Мнения: 4 734
да не би после да имаш вид не на медено, ами от онези червените бои, дето са се измили
При тоя цвят след няколко измивания споменавания от тебе " ефект " е неизбежен май Simple Smile Постоянна поддръжка ще иска цвета Thinking

# 25
  • Мнения: 645
Страхотен свеж цвят, стига да ти отива  Peace

# 26
  • Мнения: 645
При тоя цвят след няколко измивания споменавания от тебе " ефект " е неизбежен май Simple Smile Постоянна поддръжка ще иска цвета Thinking
Била съм такава, сама се правих. Не бих казала че се измива лесно и не е толкова труден за подръжка, но аз си боядисвах цялата коса а не само корените. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4 076
Миранда от "Сексът и градът"нямаше ли такъв цвят коса?На мене ми харесва  Peace

# 28
  • Мнения: 2 952
Не харесвам рижите тонове...де да знам защо ....има малко хора , на които им отиват по един естествен начин ....Специфичен  цвят е ...но пък може да се промени ако не ти хареса , какво толкова , ако си се запалила по него , дай и той да те  запали  Grinning

# 29
  • Мнения: 7 186
И аз не харесвам рижите цветове, може би защото на малко хора им отива. Ако не си сигурна как ще ти стои, пробвай да се видиш с някой от виртуалните салони или ако намериш перука с такъв цвят, още по- добре.
Много ми харесваше Никол Кидман с такъв подобен цвят, нещо между рижо и медно

http://www.oceleb.com/img/nicole-kidman/nicole-kidman-2.jpg

http://www.hissandpop.com/celebrities/k/nicolekidman/photos/nicole-kidman-005.jpg

http://img.majidonline.com/pic/17775/nicole-kidman-(worldpic.bblogfa.com)-06.jpg

http://www.osobnosti.cz/img/userpics/2/2700.jpg

Общи условия

Активация на акаунт