Кажете си мнението за един цвят, моля?

  • 4 451
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 5 935
При тоя цвят след няколко измивания споменавания от тебе " ефект " е неизбежен май Simple Smile Постоянна поддръжка ще иска цвета Thinking
Била съм такава, сама се правих. Не бих казала че се измива лесно и не е толкова труден за подръжка, но аз си боядисвах цялата коса а не само корените. Heart Eyes
аз също съм била преди години, БЕЗУМНО НЕ МИ ОТИВАШЕ  Sad, изми се лесно и се поддържа ужасно трудно на моята тъмна коса /трябва да се обезцветяват пърно корените и след това да се боядисват, до станат един нюанс с косаа се оказа невъзможно  Rolling Eyes

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 935
Цветът, който харесах е на Rilken-eдна доста смотана боя по моя преценка. За съжаление друга боя точно с този нюанс не открих.
И аз се боядисвах с Рилкен, за мен не е трайна боя, цвета е хубав, но ....
/не казвам че на теб няма да ти оива, но на мен определено не ми "ходеше"

# 47
  • Мнения: 7 474
Отиди в някой магазин за перуки и пробвай такъв цвят дали ще ти отива изобщо  Wink ,че после да не си хапеш лактите  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 3 730
лично на мен не ми харесва Rolling Eyes
Предпочитам русото да е по- естествено,а червеното-тъмно
това е нещо смесено -оранжево...
Ами ...не ми харесва...
Но ти си режаваш- косата си е твоята Hug

# 49
  • Мнения: 9 095
и на мен този на аватара ти по ми харесва, ама ти си знаеш, естествените цветове се налагат все повече Peace

# 50
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Много ми харесва на мен цвета,не съм те виждала, но в моите представи ти си с такъв цвят и зелено палто с висока талия и кафяв грим. Laughing

# 51
  • Мнения: 4 757
Уау Simple Smile Смелост се иска за това.
Днес влязох в парфюмерията да взема боята, а хлапето ми вика : " Майко, ако се боядисаш в такъв цвят не искам да ме водиш ти на училище "  Shocked, та както бях твърдо решена, така си и излязох от магазина Laughing Знам ли, детето ми щом не си ме представя с такава коса...

# 52
  • Мнения: 3 447
Тициан му се вика на тоя цвят, венецианско русо Flutter Мисля, че изисква млечнобяла, полупрозрачна кожа. Ако е с жълтеникав оттенък, ще изглеждаш повяхнала; ако е мургава, ще стои циганско. Цветът на очите не е от значение, според мен - ще стои и на светли, и на тъмни. По-скоро е капризен към тена. Възможно е да подчертава бръчици около очите, понеже е ярък и "светещ".
Съгласна съм с Надя, че на по-къса коса би стоял по-добре. На коса до кръста ми стои прекалено... венецианско-куртизански  Simple Smile
Минимален грим, без цветни сенки, с мек, естествен цвят червило. Цветът на косата е достатъчен. Откъм дрехи може и по-свободно съчетаване.
Изказах се  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 757
Сиреч, отказа ме Simple Smile
Не го докарвам на млечно-бяла кожа...

# 54
  • Мнения: 3 447
Сиреч, отказа ме Simple Smile
Не го докарвам на млечно-бяла кожа...
От опит го казвам, уви. Преди години докарах случайно такъв цвят, а кожата ми е жълтеникава - ами приличах на прецъфтяло глухарче, с все бръчките около очите, дето ги имам  Confused Минала съм през почти всички оттенъци на червеното - интересното е, че по-тъмните, махагонови нюанси правят кожата ми бяло-розова, а оранжевото - откровено жълта  Tired
Нищо не ти пречи да пробваш - няма как да разбереш дали не е твоят цвят, ако не си пробвала, нали  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 757
Нищо не ти пречи да пробваш - няма как да разбереш дали не е твоят цвят, ако не си пробвала, нали  Simple Smile
Писах по-надолу, че окепазих страхотна дълга коса за да стана на руси кичури,с които съм в момента и които определено ми стоят добре. Ако върху тях лепна този цвят и изглеждам кофти, пък се връщам в изходна кафява позиция, защото с тъмно-червено съм като Айше.

# 56
  • София
  • Мнения: 900
Кас,
на няколко места има предложения за перука  Peace

Аз съм с ужасно бяла кожа и след ужасяващ опит,
след който приличах на "бела мангалка", с гарваново черна коса,
вече наистина първо пробвам в перукерница и тогава сменям.
За единия цирк
моя приятелка щеше да получи инфаркт от смях
като ме видя с руса перука  Joy
Урсула бледнееше пред мен - направо приличах на травестит  rotfImbo rotfImao
Слава Богу че не се изрусих - че си одим гладна  Joy

Цвета е шашав и ако ти се иска - ДАВАЙ!
Коса расте - ъкъл не расте!!!

# 57
  • Мнения: 472
Малко в страни от темата- на такъв нюанс коса какъв цвят вежди ще подхождат.
Когато изсветлявате косата,боядисвате ли и веждите си?

# 58
  • Мнения: 4 757
за конкретния цвят кафеви веждите мисля, че трябва да са.
Много мразя руса коса и черни вежди, потресаващо е.

# 59
  • Мнения: 2 103
Цветът е страхотен!Аз бях с такъв преди 2 години.На мен ми отива,въпреки,че съм с тъмно кафяви очи и не мн светъл тен/малко жълтеникав/,обаче имам и позната с мн бяла кожа и кафеви очи,на нея също мн и отива!преди да се боядисам с този цвят бях руса и разбира се цвета стана без проблем,като ми поомръзна си направих 2цвята руси кичури и вишнево червени и пак беше мн ефектно.Махането въобще не ми беше проблем-направих се пепелно кестеняво,а най-лесно е с червената гама!

Общи условия

Активация на акаунт