✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 1

  • 40 805
  • 785
  •   2
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 6 195
И мен не ме дразнят. Изненада съм, че вие сте толкова изненадани, че хореографиите се копират. Нашите "професионалисти" са по-скоро ентусиаст-танцьори, как се очаква да извадят хореографии за пред публика? Шоуто 10 години не се правеше, едва ли имат голяма професиолна заетост извън него. Преподават по разни школи по 2-3 стъпки и това е. В страните където шоуто има години традиции нещата стоят по съвсем различен начин. Така че нека не ги упрекваме, все пак трябва да представят нещо, ставащо за гледане. Единствено съм съгласна, че от журито може да не ги хвалят толкова за хореографиите, лицемерно е. Другото ме устройва.

Това категорично не е вярно, за поне половината от тях мога да кажа, че не само могат, но и правят страхотни хореографии.

# 661
  • Мнения: 498
Цитат
Това категорично не е вярно, за поне половината от тях мога да кажа, че не само могат, но и правят страхотни хореографии.

Ако имате повече информация за тях - окей, може да не предполагам правилно, просто така ми изглежда. Например това момиче Михаела Павлова съм го виждала да играе по разни сериали. В "София ден и нощ" имаше такава роля на танцьорка и ми изглеждаше на абсолютно аматьорско ниво като танцуваше. Ако е обратното - извинявам се.

# 662
  • Мнения: 7 260
Въобще не ме интересува чия хореография са танците. Даже приемам за логично да не са авторски при положение, че самият формат е чужд. Нищо чудно да вървят в комплект двете.
Важно ми е настроението, което ми създават с танц, музика и присъствие.
И журито не ми е толкова важно, често не обръщам внимание на коментарите им. Приела съм, че журитата по такива формати са само за цвят и общи приказки.

# 663
  • Мнения: 842
Въобще не ме интересува чия хореография са танците. Даже приемам за логично да не са авторски при положение, че самият формат е чужд. Нищо чудно да вървят в комплект двете.
Важно ми е настроението, което ми създават с танц, музика и присъствие.
И журито не ми е толкова важно, често не обръщам внимание на коментарите им. Приела съм, че журитата по такива формати са само за цвят и общи приказки.
Ами браво за вашето мнение и мислене ! То голям хейт,големи мрънканици! Как пък едно позитивно нещо не видяха повечето от коментиращите! И да искам да прочета мнение за танца , представянето на участниците,няма как да стане! Че хореографии,на кого са,че този,че онзи....Боже! И аз се забавлявам,разтоварвам....Но коментарите тук ,натоварват!

# 664
  • Мнения: 178
Франческа ми стана неприятна много бързо. И що за име?

Що за тъп въпрос? Да не говорим, че името е съвсем нормално. Дори и да не беше, вече наистина се чудите за какво да се хванете…

# 665
  • Мнения: 3 948
Като сме на Франческа. Тя изцяло българка ли е? Фамилията й е българска, но първото име не е и типично българско. Акцентът й също е странен. Разбирам, че е живяла дълго време извън България, но това не е причина да има акцент. По-скоро това винаги съм го имала като превземка. Иначе и при Галена се долавя съъъъвсем лек акцент. Тя в Гърция ли живее?

# 666
  • Down south
  • Мнения: 7 794
Франциска Йорданова - Папкала е живяла над 20 години по света и в САЩ, може би за това има лек акцент.
Симпатична, а явно има и завидна танцова кариера и като танцьорка, и като треньорка.

Последна редакция: нд, 25 фев 2024, 18:38 от Daylily

# 667
  • Мнения: 498
Галена живее в Гърция от доста години и мъжът й е грък. Свикнала съм с акцента й.

А иначе е Франциска другата жена, лошо впечатление ми правеше Алекс Раева, че я наричаше Франческа. Много зле се справят и двамата с Краси Р.

# 668
  • Мнения: 842
Франческа ми стана неприятна много бързо. И що за име?

Що за тъп въпрос? Да не говорим, че името е съвсем нормално. Дори и да не беше, вече наистина се чудите за какво да се хванете…
Да, наистина,това прилича на тенденция! Всичко да се отрича в темата и да е негативно! Да питаш : Що за име е Франциска е меко казано невъзпитано.

# 669
  • София
  • Мнения: 3 105
На мен пък ми стана досадно вие през пост да давате наклон на хората какво да пишат.

# 670
  • Мнения: 12 443
Не ми пречи, че не са авторски хореографиите, просто да не се правят, че са. Иначе, който и да е правил танца, не е лесно да се изиграе така https://www.vbox7.com/play:3fdaefa4b5. Много ми харесват Михаела, Ангел, https://www.vbox7.com/play:4a798164b4 , Орлин, макар и за последния да не намерих  видео с добро качество.
Михаела ми беше любимка, тя беше толкова красива, толкова завладяваща!
Орлин също ми беше любимец и едно Пасо добле ми се е запечатало в спомените.

На мен също не ми пречат хореографиите, нито особено ме интересуват авторите им, просто ми е много приятно да ги гледам Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 фев 2024, 21:08 от Mosquita

# 671
  • Мнения: 543


Доста лошо качество на клип с Орлин и Яна, но все пак е от 2008 г.

# 672
  • София
  • Мнения: 6 195
Ако имате повече информация за тях - окей, може да не предполагам правилно, просто така ми изглежда. Например това момиче Михаела Павлова съм го виждала да играе по разни сериали. В "София ден и нощ" имаше такава роля на танцьорка и ми изглеждаше на абсолютно аматьорско ниво като танцуваше. Ако е обратното - извинявам се.


Да, впечатленията ми са от първа ръка и то не отскоро. Затова казах поне половината, просто не с всички танцьори съм се сблъсквала лично. Мисля си, че е вероятно да им налагат готовите хореографии от продукцията.

# 673
  • Мнения: 543


Михаела и Светльо

# 674
  • Мнения: 2 727
А днес защо няма предаване, нали беше всеки понеделник?

Общи условия

Активация на акаунт