За колегите Ви да питам...

  • 1 743
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Тъкмо започнах работа и... забременях Grinning Поработих 6 месеца и излязох в болнични и не успях да стана чак толкова близка и в живота с колегите си. Сега сме си близки с една колежка, която се оказа бременна, заедно с мен и понякога пием по кафе с бебоците.

# 16
  • Мнения: 3 447
Имала съм винаги  Simple Smile И си остават, независимо, че съм сменила работата.

# 17
  • Мнения: 1 884
Имам колежка, с която не сме се познавали преди това, но в работната среда страшно си допаднахме, и съответно колегиалните отношения прерастнаха в приятелски. Доста си споделяме, ходим заедно на почивки и отношенията са чудесни. Имам и мъже приятели от колегите, и с тях си допадаме, но женските приказки са други...  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 2 079
Имам много приятелки в работата си.  Heart Eyes
С едни съм много близка, с други - недотам, но колективът е страхотен. Винаги мога да разчитам на тях във всяко едно отношение, както и те на мен. Изпитваме непрекъсната нужда да сме заедно всички и се събираме и в почивните дни.  Peace

# 19
  • Мнения: 4 371
Бившата ми шефка(напусна, за това е бивша) ми е много добра приятелка. Но откакто напусна не сме толкова близки, просто всеки пое по пътя си и не остава кой знае колко време за срещи. Сега съм сама в отдела и май ми е добре newsm78
Другите ми колеги са доста по-възрастни от мен и нямаме какво толкова да си кажем. На моменти ми е самотно - най-вече в почивките. Иначе когато имам много работа не ми тежи, че съм сама на етажа, даже напротив - няма кой да ми досажда.

# 20
  • Мнения: 7 186
Много хора сме и имам доста приятели. С някои сме много близки, виждаме се често, с други- не чак толкова, но общо взето съм в добри отношения с всички. Работата ни е много сближаваща и всеки един го чувствам близък по някакъв начин.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На новата ми работа за съжаление не случих на колектив. Много са страхливи, нямат собствено мнение и обичат да се мазнят на шефовете, заговорничат, доносничат, много завиждат. Не мога да вирея в такъв колектив, не се работи спокойно и ползотворно. Всичко идва от ръководството ми се струва. Сближих се с някои от новите колежки, с останалите дори не си говорим, а някои даже не поздравяват ooooh!
Точно заради тези отношения вътрешни се замислям да си сменям местоработата.

# 22
  • Мнения: 805
Не се сближавам лесно. Още от детската градина, когато съм страняла от групите. После в училище, обкръжението ми се състоеше от един-двама. И сега е така. Страня от групите.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Чак приятели - не. С всички съм в добри отношения, с някои по-дружелюбни, но с никой от колегите не се виждам извън работата.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На тази ми работа - не. Но от местата, където съм работила имам приятели и досега.

# 25
  • Мнения: 5 577
Колежката ми на работа е много готина, и сме сближихме за седмица. На обед се застъпваме по 2 часа.

И тя е с дете (с тази разлика, че си го гледа сама) и е разбрана в това отношие. Помагаме си, местим си смените, за да си гледаме децата (и двете сега са болни и не ходят на ясла). Идва по-рано на работа да ми помага, разбрана е. Правим си услуги.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Разбирам се с всичките си колеги, и с шефовете. Мога да разчитам на тях, и те на мен. За повече се иска време май...

# 27
  • Мнения: 2 495
Аз от съвсем наскоро съм на нова работа и за първи път попадам на колеги, които са невероятно готини и добри, включително и шефката HugПомагаме си взаимно, имаме си доверие, въобще сплотен екип сме GrinningМного си ги обичам всичките  bouquet

# 28
  • Мнения: 100
Да. Една колежка и един шеф.

 offtopic
В една друга тема беше споменала нещо за секса и колегите, нали помниш?
Та да питам: с колежката или с шефа? newsm48

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Имам, при това не са малко. На тази си работа съм от почти 10 години и съм завързала наистина изпитани и ценни за мен приятелства.

Общи условия

Активация на акаунт