ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 115

  • 41 510
  • 735
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 430
Момичета, аз не съм се качвала на кантара от седмица, което за психическото ми здраве отбелязвам като положително. ( припомням че аз вече съм на поддържане. Основното за сваляне е свалено...)

Шарпи, ти колко кг си била най много?

Друго, отчитам ново бягане. 0,5км по дълго от първото, но и скороста е по висока. Целта ми сега 4 км и 5.5км/ч. Днес 2,7км и 5.7км/ч.
Това са едва 130кк, но съм доволна. Не съм спирала.

Закусих омлет с гъби, обядвахме черен ориз със скариди с доматен сос. Аз ядох за десерт кис. мляко със малко овесени ядки.
Ще вечерям салата.

# 616
  • Мнения: 4 570
Шарпи, ти колко кг си била най много?
66 кг.

# 617
  • Мнения: 5 384
Аз също кривнах и стомахът ми го върна тъпкано. От другата седмица стартирам същинската част с режима с периода на изчакване (Karenzphase), който трае между две и четири седмици. Няма да пристъпвам към крайната мярка без зеленчуци, ще оставя авокадото, зелената салата, броколите и спанакът, а може и аспержи да включа, защото ми трябват витамини. Ако първите две седмици нямам проблеми, ще мина на тестовата фаза, където лека полека ще въвеждам от ниско към среднофруктозни зеленчуци и плодове, за да видя реакцията на организма ми.

# 618
  • Мнения: 2 623
Здравейте, момичета. Отдавна не съм ви чела и не съм вписвала. Боря в момента 1-2 кг качени от началото на годината след като увеличих интензивността на тренировките си. Апетитът ми скочи, задържам вода и трудно държа дефицит с всекидневни тренировки. Но са ми важни и не искам да ги орязвам. Затова ще вписвам тук за няколко седмици или месеца докато ги сваля, помага ми да се отчитам. Пиша и в спортната тема.

Успех и на вас!
От вчера съм с мускулна треска след много лицеви и ходещи напади. А вчера късно вечер бях страшно гладна и в крайна сметка си ,,изядох" дефицита малко преди да си легна. Не съм в плюс, но ме е яд, че трудно държа минус. Решението ми е да съм в много, много малък дефицит от 200-300 кал на ден.

Иначе формата ми е значително по-стегната и удовлетворяваща от миналата година. Но тези 1-2 кг ме дразнят, харесвам се най-много без тях. Имам усещане за подутост, малко са, но ми тежат.

Пожелавам ви успех.

Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 07:04 от snowwhite12

# 619
  • Мнения: 5 085
Здравейте и от мен. Тези дни се провалих много. Ядох чипс, пица, а снощи ядох сладко и пих бира. Беше емоционално хранене. За един ден чух три различни диагнози за детето ми и не издържах психически. Хубавото е, че той е по добре вече, почва да се храни, температурата е по ниска, оздравява. А с това и моите емоции. Но да си призная - бирите ми влязоха много добре и за тях поне не съжалявам. Другото дори не ми беше вкусно.
Взех кората яйца от лидл и може би ще пробвам яйчен фаст.

# 620
  • Мнения: 13 007
Ох, то навън както дойде лятото направо... докато стигнеш от едно място до друго и вече ти се привиждат потни бири Joy
Не се лъжа да купувам и да имам вкъщи, че страшно много обичам и ми се хлъзват в гърлото преди да съм разбрала... то е същото както някой не може да има шоколад вкъщи и да не го изяде Grinning

# 621
  • Мнения: 4 570
Привет, гугутчици!
Днес в Пловдив беше лято! 30 градуса! Много се кефех на времето и бяхме на дълъг преход с моите приятелки + шопинг. То 5 жени на едно място знаете кво става Trollface
Забелязвам, че последните 2 дни задържам вода. Вчера ми се падаше по календар овулация, не знам от това ли е, обаче се чувствам като кит. Днес изпих сигурно 4 литра вода, а съм ходила до тоалетна точно 3 пъти. При вас има ли задържане на вода в тоя период? Преди цикъл винаги имам, ама около овулация сякаш не е било.
Да споделя и вечерята днес. Реших да направя "мързеливи" пълнени чушки. Не ми се занимаваше да разпарчатосвам карфиол и купих един готов микс от Лидл. Ей този

Запържих го в малко масло, сложих вътре и каймата да стане на трохи и с тази смес напълних 4 гигантски чушки. Каймата беше 800 грама, микса е 450 грама и точно стигна за четирите чушки.
Получи се това, много вкусно стана.

Днес не съм тренирала, щото направих 17000 щрачки. Тва ще е.
Айде лека нощ Yum
Стоуни, големи премеждия си имала, дано вече няма.Purple Heart

# 622
  • Мнения: 2 917
Здравейте, момичета! 🙂
За 10 дена съм свалила 1 кг, 1 см пт талия и 3 см пт ханш. Премерих и бедро за да започна да следя и там обиколка. Не е бърз резултат на фона на многото кг, които имам да свалям, но съм доволна, че все пак има минуси.
Вчера имах и прегрешение, че ходих до сръбско и хапнах с плескавицата и малко питка. Ще го пиша леко прегрешието, защото само това ми беше яденето за целия ден. Като калории едва ли да е много, но все пак си е въглехидрат. Сега ще гледам да изкарам няколко дни на яйца за да не даде отражение и да ме демотовира. Въпреки, че мотивацията няма да ми пострада, ама се чувствам гузна, че можех и без таз питка да мина, ама и ММ само дуднеше, че не ходим всеки ден и че от време на време да съм си хапнела. Поне спря да мрънка у дома като не ядем едно и също, че в началото беше недоволен, че не си хапвам от това, което съм му сготвила 😁

# 623
  • Мнения: 4 570
Sivi, "Прекаленият светец и Богу не е драг" Wink
На всеки се случва да кривне. Твоето дори е съвсем "символично", при все, че нищо друго не си яла през целия ден. 2 залъка питка няма да те бутнат, а и хубавото е, че умееш да се спираш. Нещо, което при мен например липсва. Вкуся ли тестено или сладко и ела да видиш кво става. Дяволът Шарпи с рогата се обажда и почва да ми говори - ти сега така и така изяде 2 залъка питка, пишИ го бегал, изяж цялата. И я изяждам. Ей затова изобщо не припарвам! Ако припаря знам, че ще стане плЮскавица и ще го пиша много дъждовен.
Аз днес до момента съм на 22 часа фаст. Снощи така се наплюсках хора, че не съвестно, ами не знам каква дума трябва да употребя. Изядох 2 чушки от снощните, обаче те толкова бяха гигантски, че днес претеглих една от останалите и познайте - почти половин кило едната /430 гр/. Тъй като са пълнени с кайма и зеленчуци и няма ориз, който да набъбне, побраха доста повече материал, отколкото с ориз. Та днес много ходене по баирите и само вода + 2 кафета. Тва е. По едно време ми пригладня към 15,00 часА, обаче тъпо и упорито нищо не ядох. Мина ми след час. И корем ме боля сутринта, такова нещо 2 пъти в живота ми се е случвало от преяждане. Никога повече подобни простотии!

# 624
  • Мнения: 53
Аз не съм писала отдавна не просто, защото кривнах, а директно дерайлирах и се забих в дърво.
Рзвалих режима, бях в депресия - рев, глад, никакво желание да изляза от леглото, камо ли да готвя. Кофти момент след кофти момент. Нещата поне за сега мисля, че се успокоиха... няма да се връщам веднага към режима, но във вторник съм за първи път на фитнес с инструктор, за който казаха, че ще промени живота ми.
Та боря се и чакам положителното.

# 625
  • Мнения: 5 384
Чебурашка, успех! Дано всичко се нареди както трябва.
Аз от утре стартирам. Ще ми липсват доматите, краставиците, карфиолът, прясното зеле и плодовете, ама много.

# 626
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Чебурашка, успех и прегръдки!
Снощи излизах и днес станах в 12.00.Мъжът ми ме вижда и възкликва"Ох, ти нямаш вече плочки!"
Наистина съм се наляла, но аз и грам гладна не съм седяла.

Добро утро!Започвам месеца 62.2 кг.Надявам се най-накрая да овладея количествата храна, които приемам.
Днес мисля да ям в 10.30, 14.30 и 18.30.В две аптеки ще работя тази седмица.
закуска-125 грама сухари без нищо
обяд и вечеря ще е едно и също
1 яйца+100 белтък+150 пуешка шунка+50 грама синьо сирене
Хубав и усмихнат да ни е април, момичета!

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 06:17 от siska79

# 627
  • Мнения: 2 623
Добро утро!

Сиска, супер си както винаги Heart

Вчера:
З: грис с малини на фурна (звучи гадно, но е мн вкусно и полезно Grinning ), ягоди, грозде, киви

М: 2 шепи бадеми, портокал

О: спагети със зехтин, домати

Сл: орехи 2 шепи, портокал 2 бр, ябълка, киви

В: пълнозърнест хляб 2 филийки с малко авокадо, голяма чушка, морков, домат

Не съм веганка, но имам такива моменти, в които го правя напълно умишлено за известно време.

Трен: 1 час тичане, от които 13 мин outdoor bodyweight training
24 000 крачки

# 628
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Добро утро!

Сиска, супер си както винаги Heart

Вчера:
З: грис с малини на фурна (звучи гадно, но е мн вкусно и полезно Grinning ), ягоди, грозде, киви

М: 2 шепи бадеми, портокал

О: спагети със зехтин, домати

Сл: орехи 2 шепи, портокал 2 бр, ябълка, киви

В: пълнозърнест хляб 2 филийки с малко авокадо, голяма чушка, морков, домат

Не съм веганка, но имам такива моменти, в които го правя напълно умишлено за известно време.

Трен: 1 час тичане, от които 13 мин outdoor bodyweight training
24 000 крачки

Благодаря ти!
И аз имам дни, в които не ям месо.
Отчитам за месеца първа тренировка спининг.

# 629
  • Мнения: 5 082
Някой стартира ли от днес? Моят влак също е от дерайлиралите и не успявам да вляза в ритъм, затова ще досаждам тук с отчети като някакъв мотиватор. Искам да изчистя водата (4кг и по 1см от коляно, 2см от бедро) и с ниски В за 20 дни ще успея. Чакам МЦ близките 2-3 дни.
 Добавки 5000IU вит. D и разтворим чист магнезиев цитрат, движение минимално, 200мл инстантно кафе и топла вода за старт на деня.

Общи условия

Активация на акаунт