АС и други романтични К-драми - тема 7

  • 13 867
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 896
Рори, ето сериала. Избирай тези, на които след номера на епизода пише kot2222.
Ко Джу Уон/Ko Joo Won мисля беше педиатърът, а  Со Джи Сок/Seo Ji Suk беше дългогодишен приятел на главната.

# 76
  • Мнения: 6 293
2 в 1, благодаря! Явно вчера ме пусна да гледам 2 серия на промоция. С линка към сериала от днес не ме пуска. Иска регистрация. Ще опитам да се регистрирам. Предполагам че ти си регистрирана. Би трябвало и мен да регистрират. Обаче искат ном. на телефон, който започва със 7. Ти какъв номер даде?

# 77
  • Мнения: 6 896
Рори, с моя си номер съм регистрирана. Не помня много, че имам регистрация от доста години, но на него май получаваш код за достъп или нещо подобно и после вече си правиш потребителските настройки. Не знам сега как е.

# 78
  • Мнения: 6 293
2 в 1, благодаря! В телеграм не можахме да се регистрираме нито аз, нито тийна, но в руския сайт успях с моя си телефон и с линка от теб си гледам сериите със субтитри. Предполагам, че сега ще имам достъп до онези видеа, които преди не можеха да се стартират и ми излизаше син екран с кучешка глава.

# 79
  • Мнения: 6 896
Да, вече ще можеш да гледаш всички видеа, които са от вконткте независимо на коя платформа с качени. Ако слуачйно не ти тръгне и ти се появи тази "глава", под нея обикновено пише "премини към vk" и като кликнеш те препраща директно към видеото във вк. Изключвам случаите, когато самият клип е свален или изтрит по някаква причина.

На мен не ми тръгват в дорамата клипове, които са качени в csst.online, но и не съм се ровила да разбера защо.

# 80
  • Мнения: 1 788
Гледайки Captivating the King изведнъж ми просветна ,че съм гледала ГГ в Rookie Historian Goo Hae Ryung. Филмчето въобще не е лошо и много се смях на образа на принца ,който пише еротични романи
Иначе продължавам да доглеждам вече започнати дорами
Defendant
May It Please the Court
Mouse  
River Where the Moon Rises
Продължавам да си гледам Korea-Khitan War. Добавих в списъка и предстоящи няколко нови исторически заглавия.

# 81
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 073
Много приятен епизод на Сучита. Гост на Шуга е актрисата Lee Sung Kyung (Д-р Романтик, Феята на щангите).

# 82
  • Русе
  • Мнения: 2 291
Момичета, един малък вечерен рапорт от мен пристига.
Започнах от любопитство (пак) "Безумно влюбени"/Uncontrollably fond. Знам, че сте много напред с материала и със сигурност сте го гледали. На мен много трудно ми върви - вече 6 епизода гледам безсмислени поведения и слушам крясъци с и без повод. Ще дам шанс на 7 епизод според правилото 3-5-7, ако така продължи просто ще си кажа, че това не е моята бира.
Бях много заинтригувана от най-малкия Бин, че нищо не съм гледала с него. Май единствено неговото поведение е обяснимо в сериала.
Опитах се да се регистрирам във VK, но упорито не ме приема, значи си продължавам в Дорама.

Последна редакция: вт, 06 фев 2024, 06:06 от winona

# 83
  • Мнения: 6 293
Уинона, щом аз успях да се регистрирам във VK и ти ще успееш. Трябва да следваш стъпките, като за начало въвеждаш твоя си тел. ном. с код 359, вместо 7. Веднага след това ще получиш тел. обаждане от небългарски номер. Запомни последните 4 цифри и ги въведи като код. После иска малко лични данни и мейл и по някое време има второ обаждане от небългарски номер. Отново трябва да запомниш последните четири цифри и да ги въведеш като код и така следвайки стъпките чрез бутон Напред ще се регистрираш.

В докторския сериал който довършвам има ясно обособени главни мъж и жена, макар че като цяло са 5-6 лекаря и мед. сестра, които са горе-долу с равностойно присъствие. Обаче тази главна двойка не ми е толкова интересна колкото второстепенната двойка на героя на ДжунгКи и сестрата. Има нещо много мило в техните отношения и осъзнах, че повече се вълнувам за тях отколкото за уж главната двойка. При главните мъжа по сценарий ми идва прекалено загрижен за главната, та чак дразнещ на моменти. Докато второстепенната двойка е много мила, сякаш са ученици и им е за пръв път да са влюбени. Толкова са сладки и вълнуващи, че когато гледам тях имам чувството че те са главните.
Но коя е актрисата която играе приятелката на главния от Америка, която го вика за участие в научно изследване. Изглежда ми много позната. Гледала съм я някъде. Но не се сещам къде.

Последна редакция: вт, 06 фев 2024, 11:55 от Рори72

# 84
  • Мнения: 6 896
Уин, ако все още искаш да гледаш Ким У Бин пробвай School 2013, където със Суки бяха такъв тандем, че си спечелиха любовта на зрителите. За мен е един от най-добрите ученически сериали и би било много полезно и поучително за децата, родителите и учителите ни, ако го покажат и по нашите телевизии.
Our Blues - тук е един от главните, ако изобщо можем да кажем, че има такива, защото за мен почти всички са главни. Всяка двойка си имаше своята история и всяка една от тях беше важна.
Gentleman's Dignity - тук не е главен и пак играе ученик, но беше сладур с трудно детство, влюбен в учителката си.
Накрая има страшен диалог между него и приятелят му. Цитирам по спомен:
" - Заради кой загуби първата си любов?
- Заради приятел на баща ми.
- А ти?
- Заради бащата на приятеля ми." Joy
И, естествено, можеш да пробваш и The Heirs, където с Минчо се борят за сърцето на Пешка.

Рори, коя беше тази приятелка, че не си спомням? Как се казва героинята, за да я потърсим в каста? Или поне в кой епизод се появява?

Последна редакция: вт, 06 фев 2024, 13:16 от 2в1

# 85
  • Мнения: 3 327
Уин, има си такива сериали, които трудно му вървят на човек - различните очи различно виждат все пак. Но съм забелязала, че аз лично не успявам да се придържам към правилото "дай шанс до 5-7 еп." 😂 Не ми ли върви, зарязвам го, повече не се и връщам към него. Потомците са изключение - половин година след като изгледах първия епизод реших, че е време да продължа и нататък😁

Иначе за този, който пишеш аз съм на по-различно мнение. Вярно, крещят с причина и без, ненужно се нараняват вместо да вземат да се изслушат и разберат като хората. Знам си, че нещата няма как да приключат добре и все пак като зрител ще съм удовлетворена ако ГГерои я изживеят тази любов и се насладят на малкото време, което им остава заедно. Та, гледам със затаен дъх.
Главната на моменти много ме нервира. Как пък не разпозна любовта, отхвърля онзи който дава всичко за нея, а се  унижава пред друг, който въобще не го заслужава . Уж дойде на себе си и ще даде шанс на правилния, а онзи дето се прави на жертва на обстоятелствата и хем не може да я задържи, хем не иска да я пусне нека страда. Много ми е черен той.
В този сериал пропуснаха да споменат Бини, понеже си имат един в актьорския състав, но за разнообразие приятелката на ГГероиня се оприличи на Сончето.🙃

# 86
  • Русе
  • Мнения: 2 291



Малка доза за добро настроение....Simple Smile

# 87
  • Мнения: 6 293
2 в 1, героинята се казва Ю Сон и се появява в 12 и 13 серия. Изглежда доста висока, но може и да е илюзия височината.

# 88
  • Мнения: 6 896
Cha Hyun Jung е актрисата.

# 89
  • Мнения: 3 327



Малка доза за добро настроение....Simple Smile
Тези дни въртя предимно нея между другото Sunglasses
Любопитна съм довърши ли сериала или те отказа?

Общи условия

Активация на акаунт