Местни таланти

  • 2 014
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
И аз ще се запиша към рисуващите. Освен това много обичам да си ръкоделя от глина, да режа, лепя, сглобявам. Имам няколко картини, репродукции са на известни и неземно скъпи творби. Не е това, че нямам въображение да си направя свои. Не е и това, че не мога да си позволя оригинална картина. Как ли няма да дам безброй пари за нещо, което мога да си направя и сама.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пея и пиша. И рисувам, ама не обичам.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз ще цитирам Вонегът:
"Това, че имаш талант, не означава, че трябва да правиш нещо с него" - ей това съм аз  Mr. Green в желанията си да пея, пиша, творя нещо с ръцете си... Crazy

# 18
  • между град и село
  • Мнения: 212
 Имам разнородни умения- да плета на една кука и да цепя дърва като се налага #Crazy...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Виц: Две деца си споделят: "Моят татко може да изкачва планини, да преплува морета и океани, да се бори с мечки и тигри, но най-често му се случва да ходи да изхвърля боклука..."
Та и моите таланти така - рисувам, пея, танцувам, ама...

# 20
  • Мнения: 13 512
Оооооооооо,,ужасно съм талантлива...полиглот съм, умея да рисувам , да пея, да свиря на пиано....всъщност аз съм една многостранно развита личност,при това изключително скромна!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Слушах , оцених   bouquet БРАВО. Другият път плътно на караоке с нас  Hug

# 22
  • Мнения: 3 447
Месен талант съм аз, не местен  Grinning
С разностранни дарби, умъртвени в зародиш, поради бързо омръзване  Embarassed И балерина можех да стана, и математичка, и рисувала съм, и писала съм... Уви, в момента се изявявам, като пея с Red Hot по радиото и имитирам божествено тризначките от ББ  Grinning
А, и влизам в роли секакви  Grinning

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 16:04 от Dona

# 23
  • Мнения: 2 952
Мен ме избива на художЕсТвО някак си така...Окичила съм къщата  вече  с продукти от час и творчество  Whistling

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пропуснах един мой талант, който е и много полезен - измислям си и си шия дрехи. Дори рокличката на Дени за кръщенето и я уших лично bowuu /тя беше един и същи номер с тази на най-голямата и кукла Laughing/. Имало е периоди, когато не съм обличала нищо, купено от магазин. Отминаха. Сега пък не нося нищо, което сама съм оплела или ушила.

# 25
  • Мнения: 3 423
Плета, шия, правя фотографии,
филми монтирам, играя хора...

# 26
  • Мнения: 14 490
скрит талант?
теолог
детектив

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
като бях малка, рисувах добре. като гледам сега какво съм творила, се изумявам. мързелът, обаче, ми е убил таланта, до колкото  съм го имала. умея да правя ремонти-боядисвам и лепя тапети сносно, както и да лакирам и байцвам дърво...  тя, неволята, на много работи учи...

# 28
  • Мнения: 15 619
То аз като Ви чета, разбрах че съм бъкана с таланти. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 837
Мога да монтирам сама фосет на мивката  Mr. Green И диспозер, също  Laughing

Ама съм най-вече проницателна  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт