Парфюмни размисли и страсти - 288 тема

  • 58 594
  • 788
  •   2
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 17 900
Тук и аз съм съгласна - Черният Кристал ЕДП трае месеци. - бях пръснала на едно пролетно яке и след няколко месеца все още не само ухаеше, а дори излъчваше аромат. Материята беше памук. На кожата ми трае денонощие и повече, дори след душ, но да кажем, че тук е субективно. Свежият Шанс на Шанел също трае 12 - 15 ч.

Последната формулировка ли- със златистото по кутията?
Защото го купих буквално миналата седмица (от Долче, ако има значение) и правих паралелен тест с другия, който имам. 3ч срещу 7ч.

Новият няма изписани съставките на гърба и не пише EDP отпред. Да не би да не е автентичен?

# 721
  • Мнения: 165
Здравейте, моля за съвет! Търся парфюм за околко 250 лв. за пенсионирането на една стилна мадама. Има ли подходяш Шанел за тази цена или дайте други идеи. Благодаря предварително.

# 722
  • Мнения: 712
Сменят опаковките, бутилките, формулите... Щом е от Dolce, всичко е наред, или поне би трябвало!

Последна редакция: ср, 13 мар 2024, 20:12 от Magda Dimitrova

# 723
  • Мнения: 7 760
Аз получих като подарък  Addict на Dior , нямам съмнения за оригиналността , но като трайност няма общо със спомена , който имам т преди 10ти на години.

# 724
  • София
  • Мнения: 17 900
Почти всички мейнстрийм Шанели по 50мл са до 250лв. Миналата седмица в Сефора стотичките бяха на цената на 50мл, но си изпуснала.

Като най- likeable за различни поколения бих определила Allure. Но Коко (Noir) ЕДП си е много класен. Петицата не се понася от доста хора, дори по- възрастни.

# 725
  • Melmak
  • Мнения: 3 335
И аз съм за Алюр. Като цяло ако не сте сигурна, че дамата харесва Шанел, може да пробвате с друга марка.

# 726
  • Мнения: 165
hechicera_ Даа, не зная какво харесва и затова може да предложите и друго. Просто е такава стилна и младее, затова се сетих за Шанел.

# 727
  • София
  • Мнения: 859
Аз се сетих за MFK Baccarat Rouge 540 edp, но примерно около тази цена е 35 мл. В момента с комплимент безплатно гравиране.
https://www.franciskurkdjian.com/eu-en/p/baccarat-rouge-540-eau- … A12232.html?_gl=1*1cqs7ht*_up*MQ..&gclid=Cj0KCQjwncWvBhD_ARIsAEb2HW8cucXhUThdssE9V9639r0Kp4d-ue8iB3CPkGex24t5irC7Bh7chksaAgMYEALw_wcB

# 728
  • София
  • Мнения: 17 900
Не бих подарила Бакара насляпо никога. Нито смятам, че кифленски (да ме извинят всички обичащи го, аз също го харесвам) парфюм ще се хареса на човек от нейното поколение. Нещо класическо, сейф.

Направо един сет от Бакара, Делина и Кирке и ще сте в тренда. Но, моля, не се подлъгвайте по всеобщия хайп по определени парфюми особено за подарък.

# 729
  • Melmak
  • Мнения: 3 335
В такъв случай заложете на нещо по-безобидно. Съгласна съм с кечър. Майка ми е на 62 и не може да хареса Шанел. Не е до възраст, а до вкус. Аз на 31 нося Алюр.

Бакара съвсем не бих подарила на сляпо.

Бих помислила за la vie est belle, la nuit tresor, fever jimmy choo. Със сигурност са в бюджета.

# 730
  • София
  • Мнения: 17 900
Даже класическият Трезор

Ето моите предложения, само Шанелът за тези пари няма да е най- голямата разфасовка.

# 731
  • Melmak
  • Мнения: 3 335
О, да, класическият трезор е супер! Подарих го на свекърва ми преди няколко месеца и го ползва. Надуших я няколко пъти!

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 5 982
Погледнете и Коко Мадмоазел Интенз - стои страхотно на всякакви възрасти.

# 733
  • Мнения: 292
Да пусна и аз 2-3 предложения, за да стане още по-лесен избора Simple Smile.

Dior Pure Poison
Dior Hypnotic Poison EDP
Guerlain Santal Royal

За бюджета може да се вземе 100/125 мл.

# 734
  • Мнения: 3 946
Помислете и за  Moon Guerlain.
На 8 март сложих любимия Alur, съпругът ми ме попита с какво съм и заключи, че мирише бабешки. Никога преди не ми е казвал подобно нещо 🤭 Добре, че умее да поднася такива неща с чувство за хумор и го обичам.
Утре си идва и съм си поръчала новите Dior и Narciso (80 и 100 мл., за наказание) от duty free 😂

Последна редакция: ср, 13 мар 2024, 21:38 от Ellinor*

Общи условия

Активация на акаунт