Booking – 7

  • 32 431
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 166
Случвало ли ви се е да оставите негативно ревю и едва след това да обявят от хотела, че не сте се явили и да изтрият написаното? Smile

# 91
  • Мнения: 761
Ще помоля за код за Букинг, ако може на лс.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 1 702
Имам код, ако някой чака още да ми пише на лични.

Изпратен на JOY*

Последна редакция: ср, 14 фев 2024, 16:15 от Mimkish

# 93
  • Мнения: 761
Имам код, ако някой чака още да ми пише на лични.

Писах на лс.


Благодаря на Mimkish за кода. Използвах го веднага.

Последна редакция: чт, 15 фев 2024, 10:50 от JOY*

# 94
  • София
  • Мнения: 1 355
Имам код за 10%, преди в тази тема ми услужиха, искам да върна жеста. За първия писал на ЛС е.

Подарен на second

# 95
  • Мнения: 6 582
Много благодаря 🍀

# 96
  • Мнения: 4 497
Случвало ли ви се е да оставите негативно ревю и едва след това да обявят от хотела, че не сте се явили и да изтрият написаното? Smile
Нали имате доказателство за плащане?

# 97
  • София
  • Мнения: 3 166
Случвало ли ви се е да оставите негативно ревю и едва след това да обявят от хотела, че не сте се явили и да изтрият написаното? Smile
Нали имате доказателство за плащане?
Нямах доказателство за плащане - беше на странно място, дори и не се сетих да искам документ, а и едва ли бих получила. Но пък имах снимки от стаята, която приложих като доказателство в Букинг, че съм била там и съм нощувала.

# 98
  • Мнения: 19
Привет!
Моля, ако някой има излишен код да ми го изпрати на лично съобщение.
Благодаря предварително за отзивчивостта Simple Smile

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 795
Здравейте, пак са ми пратили код .
Който има нужда да пише на лично съобщение.
Изпратен

Последна редакция: чт, 15 фев 2024, 15:57 от niditop3

# 100
  • Мнения: 6
Здравейте, моля за код за букинг, ако някой има свободен. Предварително благодаря .
Получих. Благодаря.

Последна редакция: чт, 15 фев 2024, 23:27 от moqmama

# 101
  • Русе
  • Мнения: 692
Моля за код на лични.

# 102
  • Мнения: 3
Моля за код за букинг на лично! Предварително благодаря!
Получих!

Последна редакция: сб, 17 фев 2024, 10:31 от rambrozova

# 103
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 876
Случвало ли ви се е да оставите негативно ревю и едва след това да обявят от хотела, че не сте се явили и да изтрият написаното? Smile
Нали имате доказателство за плащане?
Нямах доказателство за плащане - беше на странно място, дори и не се сетих да искам документ, а и едва ли бих получила. Но пък имах снимки от стаята, която приложих като доказателство в Букинг, че съм била там и съм нощувала.
Хотела в България ли е?Те са длъжни да ви регистрират в деня на настаняване в системата на ЕСТИ.Лични данни искаха ли ви при настаняване?

# 104
  • София
  • Мнения: 3 166
Скрит текст:
Случвало ли ви се е да оставите негативно ревю и едва след това да обявят от хотела, че не сте се явили и да изтрият написаното? Smile
Нали имате доказателство за плащане?
Нямах доказателство за плащане - беше на странно място, дори и не се сетих да искам документ, а и едва ли бих получила. Но пък имах снимки от стаята, която приложих като доказателство в Букинг, че съм била там и съм нощувала.
Хотела в България ли е?Те са длъжни да ви регистрират в деня на настаняване в системата на ЕСТИ.Лични данни искаха ли ви при настаняване?
Хотелът не е в България.
Оцених ги много, много ниско, затова и измислиха шмекерия. Букинг уж ще разследват, но не вярвам нещо да се промени - не махат хотели за подобни неща, защото им носят пари.

Общи условия

Активация на акаунт