Booking – 7

  • 26 482
  • 657
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 15 232
Тези дни видях, че къща, която съм резервирала през букинг, се предлага за директна резервация и в airbnb и там е свободна за нашите дати на по-висока цена. Симулирах резервация и ме докара до момента с плащането. Много се подразних, честно казано, защото при евентуално дублиране на резервацията през двете платформи ми се струва очевидно кой от гостите ще бъде предпочетен. Направих друга резервация и отмених тази, защото с некоректни домакини не ми се занимава.

# 571
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
На мен също ми се е случвало три пъти да има проблем с резервацията. И трита пъти бяха в България 😃. Двата бяха по Черноморието извън сезона, оказа се че не работили тогава, но забравили да си спрат обявите. Извиниха се , обадиха се още като направихме резервацията и ни върнаха парите. Поне не е било последния момент. А третия път се оказа, че е имало дублиране  на резервацията и вместо три вечери , трябваше да останем две.Тогава беше неприятно , защото разбрахме като се настанихме. Но на толкова пътувания през Букинг, това са изключение по-скоро. Цените как ги калкулират незнам , но в Турция сме взимали супер евтини оферти и в хотела или се правеха или нямаха представа, но бяха възмутени от цената, която плащаме. От Турция не може да се резервира през Букинг например и понякога също са ни гледали странно , че правим резервацията примерно от Германия , а пристигаме след 2 часа 😂.

# 572
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 217
Пак получих код, преди два дена имах и го дадох тук и днес цоп отново код, а като ми потрябва, сигурно ще ме забравят от букинг.
Та, който го иска - на лични, първия печели

Даден на Denitsa Rusenova 718240

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 16:25 от ivka1972

# 573
  • Мнения: 2
Здравейте . Искам да направя изненада на съпругата си следващата седмица като я заведа на СПА . Избрал съм мястото и хотела и Моля ако някой има код да ми изпрати на лично . Много много много ще съм ви благодарен.

# 574
  • Мнения: 32
23ZYGEYVY3
 Важи до 20 април 2024 г

# 575
  • Мнения: 47
23ZYGEYVY3
 Важи до 20 април 2024 г
За мен 🙏

# 576
  • София
  • Мнения: 632
И от мен един код, важи до 21.04:

8XP92F41WF

# 577
  • Мнения: 1 857
Търся си и аз код за резервация, ако може на лично съобщение. Благодаря предварително!
Продължавам да търся, ако някой има свободен.

# 578
  • Мнения: 848
Търся си и аз код за резервация, ако може на лично съобщение. Благодаря предварително!
Продължавам да търся, ако някой има свободен.

Получихте ли код , ако не да ви изпратя , тъй като сега ми пуснаха , а няма да го използвам

# 579
  • Мнения: 1 049
Имам свободен код, пращам на първия писал на ЛС.

Изпратен на  потребител foundy.

Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 10:11 от =-=-=-=

# 580
  • Мнения: 1 857
Търся си и аз код за резервация, ако може на лично съобщение. Благодаря предварително!
Продължавам да търся, ако някой има свободен.

Получихте ли код , ако не да ви изпратя , тъй като сега ми пуснаха , а няма да го използвам
Не съм получила и моля да ми го изпратите. Благодаря

# 581
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Ако някой има свободен/ненужен код, ще бъда благодарна да го получа Hug
Интересно, защо на мен никога не ми пращат код, а аз доста често ползвам платформата, може би заради нивото на Genius?

Много благодаря, получих кода Heart

Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 12:34 от Радика

# 582
  • Мнения: 588
Всички от опашката ли получиха кодове? Ако някой е останал без, да ми пише на лични. Simple Smile
Имам код за отстъпка за резервация мин. 50 евро, валиден е днес до края на деня.
Подарен

Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 12:26 от alllllimei

# 583
  • Мнения: 3 917
И аз съм Genius. Получих 3 последователни кода в последните 2 месеца. Не мога да разбера алгоритъма, но добре че е темата. Споделих моите и после получих, когато ми трябваха.

# 584
  • Мнения: 2 277
Аз съм Genius 2, но от декември не съм получавала кодове.

Общи условия

Активация на акаунт