Искам да кажа...(215) през Февруари 2024

  • 37 943
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39 626
Щерката предполага, че е от два бадема( до сега не е правила алергия от бадем), които са се допирали до кашу. От кашу е правила, но не толкова силна алергична реакция.
Благодаря за позитивните ви пожелания.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 607
Добро утро!

Марѝ, дано са намерили причината и не се повтаря!

Тути, аз банята и в нормален час гледам да не си я причинявам.

Боби, грееш направо. Мисля, че точно описа и Марти, кротък, но инат.

Рей, спокойна, интересна и доходоносна да е новата работа!

Моята девойка мина през един период на недоволстване и мрънкане, не знам кога ще я застигне нов. Засега не мога да се оплача. Мислех, че всичко си казва, защото половин час след училище е подробен преразказ какво що станало. Преди дни обаче ми се обади майка от класа, с която се имаме, да ми каже, че пила енергийна напитка. Говорили сме хиляди пъти за тях, вкъщи даже и газирано не се купува, но пусто любопитство. Опитала, не ѝ харесала и я хвърлила. Снощи я бъзикам да взема да ѝ налея малко вино, че да не се налага в някое междучасие да го тества.

ММ се е запалил по ТЕМУ и постоянно купува някакви дребни неща. Понеже му се забавят с няколко дни пратките и китайците вече трети път му зареждат портфейла с някаква сума. Като удари чертата, даже е на плюс Joy

Пека един сладкиш с майонеза и май това ще е за днес.

Слънчев и спокоен да е денят ви!

# 62
  • Germany
  • Мнения: 7 996
Добро утро!
Бях се настроила да спя до късно и пак в 7,00 се събудих. Вече разходих кучето и изпих кафето. Големият е на купон с преспиване, малкото и мъжа ми спят. Утре съм рожденичка и ще ги пазаря някой да ме отмени на сутрешната разходка.
Мари, дано не се повтаря повече!
Хубава събота!

# 63
  • София
  • Мнения: 7 133
selleste, сега е и периода, в който "опитват" вейпове. Вкусни, евтини и не миришат на родителя Confused. В шести клас в класа на дъщерята нямаше непушачи Flushed, трудно се преборихме. Най-сигурния пасивен контрол е чрез джобните. Аз не давам повече от 6-7 лева за ден и не пропускам да питам какво си е купила.

Последна редакция: сб, 03 фев 2024, 10:42 от buni

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 6 607
Бъни, моята си е сложила 2 лв при ключовете и така си седят от много време. Него ден даже си беше забравила ключовете и помолила приятелката ѝ да ѝ купи.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 133
Да, за забранените неща винаги има кой да ти услужи Blush

# 66
  • Мнения: 11 721
Тия боклучки не искам и да ги чувам. А като им вляза в сайтовете и свят ми се завива, и на петата страница губя интерес.
Иначе съм в период на минимилизъм - само каквото ми хареса и да е качествено. Основно дрехи, храна и почивки. Дреболии и прахосъбирачки не ми трябват.
Последно си купих за коледа от майка електрически тирбушон. Голяма тъпня Joy

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
Малкия ми не е опитвал вейп,няма и желание. Енергийни е опитвал,но не ги харесва. Споделя ми всичко иначе.
Селесте,аз от няколко дни се каня да правя сладкиша или соленки с майонеза,но не стигам до тях.
Ще ме накараш да запретна ръкави.

# 68
  • Мнения: 11 721
Не разчитайте твърде много на "споделя всичко"
Определено спестяват доста и бъдете сигурни, че вкъщи се държат по един начин, навън по-друг.
Да са здрави, пък ще ги изтърпим две-три години Joy

Боби, хубава носия Grinning

Рей, лека и доходна Flowers Four Leaf Clover

# 69
  • Мнения: 1 210
А прахосъбирачки и аз не обичам, ама кейсове, протектори за телефона. Има и симпатични играчки, едни животни, които се събират по цветове са голям хит вкъщи.

За пубертета и аз съм съгласна с Руми, че често в тези години се спестяват неща. Аз пуша от 8ми клас и моите родители още не знаят и не предполагат. Сега ги спрях от НГ насам, но ММ още се шегува с мен, че ще стана на 30, а се крия 😃. Спала съм и уж при “приятелки”, а всъщност сме били по събирания. Ще си минат през всички етапи, докато станат осъзнати възрастни.

# 70
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Вейп със сигурност няма да опита. американската му душа е възмутена от пушене и вейпове. Енергийни напитки е пробвал, дойде си разплакан със смут в душата, притеснил се да не умре.
Разчитам, че е много притеснен за себе си и здравето си и да не умре, та да не пипа разни неща.
Днес чакаме на един ъгъл да ни вземе баща му, а до нас секс шоп. Влизат нон стоп и излизат хора, и ме пита какво си купували. Сега ми е сърдит, защото не съм знаела на български дума за изкуствен пен..с, дето не вибрира.

# 71
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
Тит, ще ме умориш от смях!

Познайте дали лудата Станка не си изчисти всички прозорци. Робота на остъклението,  а аз останалото!
Ми то ме е срам, като е светнало това слънце и стъклата ужасни. Пълна откачалка!

Боби, чудесна си. Винаги усмихната и с позитивно излъчване.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 6 607
ММ поръчва разни закачалки, кейсове, белачка за картофи, която се нанизва на пръстите Joy , сега някаква отвертка и шило за отпушване на канали чака, Joy ей такива полезни неща.

Бубе, бравос! Ние сме източно изложение и в хола пече яко от сутринта. Много добре обаче съм се научила да се правя, че нищо не забелязвам по прозорците Wink Още ми е твърде студено за такава дейност.

Карз, снощи правих пилешки хапки за петленцето, че да спазим горе-долу традицията и още докато разбивах майонезата, ми беше ясно, че днес ще се прави сладкиш с нея.

Тути, имаш ли именичка днес?

# 73
  • Мнения: 39 626
Титина, то и аз не знам друга дума. А детето е право, има логика.
Буб, верно не си добре.

# 74
  • Мнения: 5 433
Имам, Селесте, но го празнуваме на 1 септември.
Мари, надявам се Вася да е добре вече.
Бубе, ти ме мина:)

Направих маникюр днес, една пица за обяд, после ще рева че съм дебела, ма то пици, баници, каквото ми душа иска се яде:)
Вечерята мисля да е някакъв гювеч със зелен боб, че това имам във фризера, а чак утре мисля да пазарувам.

Общи условия

Активация на акаунт