Къде, испански одеала?

  • 6 274
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 404
Аз си ги купих от Happy Dreams на Стамболийски - сигурна съм че в момента имат защото си взех едно само преди няколко дни. Моите се  размер 110/140   и  80/90 /това е от тези с ципчетата, които стават за навън  и беше 31лв/

В Хепи Дриймс има наистина голямо разнообразие. Ето виж тук.

# 16
  • Мнения: 155
Аз си ги купих от Happy Dreams на Стамболийски - сигурна съм че в момента имат защото си взех едно само преди няколко дни. Моите се  размер 110/140   и  80/90 /това е от тези с ципчетата, които стават за навън  и беше 31лв/

В Хепи Дриймс има наистина голямо разнообразие. Ето виж тук.

Къде точно на Стамболийски се намира, че доста дълък е този булевард?


В петък влизах в един магазин намиращ се в кв.  "Лозенец" и имаше два вида одиалца. Едните бяха на испанската фирма "Manterol" и бяха на цела 68 лв. с размер 110/140см. , а дрите ги водят пак /уж/ испански, но цената им беше 30 лв. същия размер. Разбира се по качество първите не отстъпваха.
Добре обяснети ми каква е разликата между двата вида. Продавачката ми казва, че и двата вида са испански, но вторите не ми харесаха изообщо.

# 17
  • Мнения: 743
и двата магазина на Хепи Дриймс на Стамболийски се намират между опълченска и възраждане. Шоу рума, в  който можеш да видиш одеалцата се намира до опълченска и е съседен на магазин Бокал, който се намира точно на ъгъла на Стамболийски и Опълченска срещу Мола - дано да си ме разбрала, защото не ме бива много в обясненията Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт