Отговори
# 225
  • Мнения: 411
Да си пийнем, да си хапнем и да се успокоим😁😎🍸

# 226
  • Мнения: 797
Ще го търси ами, като тоя прави каквото ще прави и после всички търчат след него да му оправят бакиите. Ама то това си е в природата на Сейрош. Аз не чух да обещава на баща си, просто хукна след тъпака, ама нейсе, да предположим от джокерите (спойлерите), че нали ще вечеря с новия...

# 227
# 228
# 229
  • Мнения: 796
Сравнение между първи и втори сезон на Ялъто 🤣🤣🤣
https://x.com/busralmilak/status/1755645044088791059?s=12

# 230
  • Мнения: 22 041



Малко ПР да пусна, че изоставаме Sunglasses

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 21:47 от Еванджелин

# 231
  • Мнения: 198
Вижте кой е там Joy

# 232
  • София
  • Мнения: 30 142
Гледах някакви безумни клипчета от края на 57-58-59 епизод.

Скрит текст:
Ферит и Абидин тичат към болницата. Явно Пелин ражда.
Ферит бърше сълзи, а Сейран се задава зад него. Явно я е извикал от болницата. Тя е била вътре. Той стои отвън и реве.
Сейран, Пелин и братовчедката вървят трите една до друга, май придържат Пелин.

Това със Суна ще е някаква хумореска.

п.с. Не, че някой ме пита и не е изобщо важно, но VAL* аз отдавна се "губя" в постовете ти. Един пък така, друг път иначе. Проблемът си е мой, де, че не мога да схвана аджеба гледната ти точка, и в един момент се отказах. Но пък някои момичета явно разбират и споделят мислите ти, което значи, че все пак имаш съмишленици и постовете ти са полезни.

# 233
  • Мнения: 411
Онурчо се е изплашил малко или са му се скарали, защото серията на другия сериал не беше толкова лоша. Поне имаше малко смисъл. Дано и при нас да тръгнат нещата, защото когато има желание... всичко може да стане по-добре. Но там рейтингът беше паднал много миналата седмица.

# 234
  • Мнения: 1 150
Хайде да сложа малко зелени нюанси да не е само черно и бяло.





И едно пояснение за зеленият цвят от Х:

Цитат
•• Зелен шал:  »Зеленото е цветът на Серан (Шамфъстък Газиантеп = цветът на очите на Серан)  „Тогава това е неговият ефект (също цветът на живота и плодородието)  •• Това означава, че нещо от нея го утешава (дете и може би тя самата го утешава)  Разбира се, той (има слабост към всичко, което носи нейния аромат)  •• Освен това, като шал,  Сиран ще избърше сълзите си

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 01:57 от Катерина49

# 235
  • Мнения: 1 150
Лека вечер с една сладка сцена

https://twitter.com/i/status/1754446271002050658

# 236
  • Мнения: 796
Добро утро🫶

# 237
  • Мнения: 22 041
Добро утро и честит петък, момичета Heart



Часът и мястото на срещата са известни Heart

https://www.instagram.com/stories/mertramasandemir/3298701915665 … =cWc4Y2U5NTB6NmNw

# 238
  • Мнения: 113
Добро утро!

Моля за малко помощ извън темата!
Скрит текст:
Не мога да си настроя автоматичен превод в Ютуб, не ми дава опция за избор на език, само английски. Някой да помогне, може и на лс.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 849
Хубав да е денят ви, група! Особено, като е петък - ден за кино и фенски страсти.....не, че и през седмицата те не се вихреха за щяло и нещяло Grinning Успях да се удържа само с четене и вече по навик май само в Денят ме "засърбяват"пръстите Joy
Защото все още не съм загубила оптимизма си, надеждата за вдъхновение у сценаристите и за една убедителна история. Но загубих интерес към предварителни сценарии и спорове, които са толкова безсмислени, колкото и самата изтекла информации, като дума извадена от контекста.
Чакам епизода довечера с интерес, макар че и този път спойлерите и фраговете са в основата на резюмето. Дано ни изненадат с нещо!


Общи условия

Активация на акаунт