Отговори
# 210
  • Мнения: 1 805
Чета си аз в темата и се почесвам по главата..
Тук човеци ли пишат,или някакви роботизирани машини?
Винаги знаят как да постъпят,как да си искат голям пай от заплатата,защото са "вървежни",как да разкарат мъжа си за една секунда без значение дали изпитват някакви чувства,как да са горди и независими,как да си стоят здраво на краката....
И си викам-ето,тези хора знаят как да живеят
Няма нюанси,само бяло и черно
Или животът им е много уреден и лесен,или са още толкова млади,та не знаят какво всъщност им предстои
Защото лозунгите са прекрасна работа,ама почти никога неприложими в ежедневието
Ако Сейран постъпи така,както пише в спойлерите аз ще съм много горда с това момиче
Загърбило вражди,отмъщение и омраза се впуска да помогне на човек в беда,така,както само истинският и добрият човек можехда направи
Предпочитам я такава,пред изпъкналите очи и вени,стиснатите устни и силните крясъци

# 211
  • Мнения: 692
Чета си аз в темата и се почесвам по главата..
Тук човеци ли пишат,или някакви роботизирани машини?
Винаги знаят как да постъпят,как да си искат голям пай от заплатата,защото са "вървежни",как да разкарат мъжа си за една секунда без значение дали изпитват някакви чувства,как да са горди и независими,как да си стоят здраво на краката....
И си викам-ето,тези хора знаят как да живеят
Няма нюанси,само бяло и черно
Или животът им е много уреден и лесен,или са още толкова млади,та не знаят какво всъщност им предстои
Защото лозунгите са прекрасна работа,ама почти никога неприложими в ежедневието
Ако Сейран постъпи така,както пише в спойлерите аз ще съм много горда с това момиче
Загърбило вражди,отмъщение и омраза се впуска да помогне на човек в беда,така,както само истинският и добрият човек можехда направи
Предпочитам я такава,пред изпъкналите очи и вени,стиснатите устни и силните крясъци

VAL  , това за машините и човеците ,все  едно не съм го прочела. Всеки  има право на мнение. Много неща не са приложими в ежедневието , ама в дизито дори са на почит.
Сега , когато Сейран помогне на Пело , дано най-накрая да стане  "достойна" за Ферит.  Тя беше лошата , агресивната ,  приличащата на Кязъм , сега каква ще стане изведнъж ?! Добър човек ?  Много бързо и лесно , само с едната помощ. То по тази логика , в следващите епизоди ако се наложи и бъбрек може да даде на Халис. Нали ще бъде много добра и ние трябва да се гордеем с нея ли ?
Аз ще се гордея с нея , когато си намери мястото най-накрая. Не и е работа да стои в родилното до Ферит. Кой е Ферит за нея ? Този който  я накара да подпише документи за развод , който и се изплю в краката , който  я заряза в нищото най-демонстративно. Защо сега я търси - за услуги. Пело си  има  майка , братовчедка , вуйчо  плюс ТРИ вуйни  има и Ферит. Какво търси там нашето момиче ? Ама филм да става.

Това на кой какъв е живота, тук не е мястото за обсъждане и за квалификации.

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 19:04 от Kami_J

# 212
  • Мнения: 426
Скрит текст:
За 3 сезон трябва да има достойни жени за Ферит.
И Пелин и Невра се играят от не много добри актриси.
Би било добре за сериала  да влезат по класни ,популярни и красиви актриси ,но Афра  едва ли ще позволи .......някаква истинска конкурентка.
Може и тя да лобира   Пело да стои и  не я заменят с нова .....

То пък някой ще я пита Афра какво иска. Тези "класни ,популярни и красиви актриси"  ще искат и големи хонорари. А и аз не знам да има такива  "класни ,популярни и красиви актриси"  на годините на Мерт. Трябва да играят ролята на леля му.
[/spoiler]
За 1 сезон са нямали думата ,но за 2 сезон определено ИМАТ думата за много неща.За 3 сезон освен голям пай от парите от продажби ще решават и за сценарий и за всичко .Те двамата носят  на гърба си сериала 99%
Мисля, че по-класна и достойна от теб самата няма да се намери. Подавай документи. Време ти е вече. Хем ще пишеш сценарий, хем ще изиграваш това, което си написала. Талант-мечта. Мерт може само да черпи от богатия ти житейски опит. Разбираш от сериали, сценаристи, пари, банки, изневери, бракове, разводи, бременност, осеменяване. Няма къде да те бутнат просто.

Ренко, мерси за резюмето. Значи спойлерите ще са верни. Резюмето "върви" по тях 1:1.
Да четем бързо, че сега ще те докладва😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

# 213
  • Мнения: 1 805
Ками,аз не съм коментирала твои постове,нито съм се изказвала за тях,че е по-добре да не съм ги прочела
Казваш-всеки има право да пише каквото мисли и чувства?Е,и аз така пиша това,което мисля и чувствам
Образът на Сейран в момента се опитват да го "избелят",както някой тук се изказа.
А аз вече писах в предишното си изказване,че тя не е докрай окаляна от калта на Шанлъ
Дали ще стане бяла и добра предстои да видим.За мен това ще означава,че сценарият поема в друга посока
Но ми е достатъчно да видя как враговете си прощават
Това е моето верую в живота
А тоите думи да си намери мястото най-накрая затвърждават в мен мнението ми,че е лесно да се каже,но почти никога не се получава.Мястото и къде е?Да завърши университет?Добре,но тя не е единствената,завършила и търсеща работа след това.До следващият недоволен и  сприхав шеф?Или до прекрасния нов мъж,който не се знае след известно време в какъв помиар ще се превърне
Ето,затова казвам,че призивите и лозунгите не винаги вършат работа в живота
Но,за това се иска житейски опит

и ще те помоля,хайде по-спокойно в изказванията.Иначе и аз мога да коментирам под всеки пост,когато не ми харесва нечие мнение

# 214
  • Мнения: 22 117
Охххх, не бях чела по-смешно нещо оскоро... Да избелят Сейран, моля ви се GrinningGrinningGrinning

# 215
  • Мнения: 692
VAL, аз  чета всички постове , включително и твоите.
 Това  : Тук човеци ли пишат,или някакви роботизирани машини?   ме подразни .  , затова писах , че все едно не съм го прочела , защото си е чиста обида към пишещите тук.
,Много съм спокойна в изказа си.
 А това че избелват Сейран ,на теб ти се струва така.
За мен направо си я сриват. Няма я независимата и горда Сейран. Празни са очите и . Действат я на повикване . Разплаче се Ферит ,независимо за какво и тя , първа писта , там.
Но  така мисля аз. Не ми харесва как пишат образите  ден за ден. Никаква логика и последователност.
Повече няма да коментирам постовете ти.

# 216
  • Мнения: 1 805
Еве,мненията за Сейран не са само в нашата тема."Избелват" я заради хейта,който се изсипва върху нея в Интернет
Какво Ви става,бе хора?
Като не можете да понасяте чуждо мнение -има лични  съобщения.Пишете ми там
Още веднъж затвърдих мнението си да не пиша повече
Останете си със здраве

# 217
# 218
  • Мнения: 4 369
Като стана дума за "злобната" Сейран как опъва жили и на мен ми се появи образа на стисналия зъби Ферит как просъсква през тях. Това най-вече към съпругата си, а в последния епизод видяхме същите стиснати зъби и когато говореше с дядо си.

# 219
  • Мнения: 832
Благодаря за новата тема!
Какво "избелване", какво "почерняване"...Сейран си е беличка, просто Ферит не й даде възможност да си е такава, каквато е. Не вярвам това сега да е избелване на образ, тя си беше човек. Ферит с добро сърце, но ей така за келешлък, да има после с какво да ти натяква. Сега като гледам повторението...тъпак, само ядосва. В момента, в който го съжалиш и ти идва да го фраснеш.

Въпроса с пръстена, какъв пръстен, кви пет лева. Момичето не демонстрира никакъв пръстен, а покрива устата си с ръка, прави се на изненадана, защото зад нея има билборд на реклама на Елидор, на която е лице.

# 220
  • Мнения: 787



Берил Heart
Каквото и да измислят за Суна , Берил ще е топ
Харесвам я
Само да отбележа , че Гюлгун мами след всичко преживяно прегърна Орхан , а изгони като мръсно коте  единствения си син .

# 221
  • Мнения: 1 095
Пак ще го кажа им разлика Афра/Мерт,Сейран/Ферит. Има сценаристи. Ние имаме различни мнения. Това е.

# 222
  • Мнения: 227
Къде е Сейран "гордата , смела   и твърдо решена" в интервюто .... да разруши всички мостове
към   тормозещите я  баща , бивш съпруг и семейството му ?
 

"Добричката и бяла" хе-хе Сейран ще прави услуга  на Ферит да освободи баща му ,който тя коварно вкара в затвора.
Ще  показва "грижа" за Пелин ?
Каква работа има Сейран в болницата   при хора,  които публично обругава  по телевизията?
Няма ли си други занимания в университета или някаква работа за  да е независима?

В края на 56 еп. Сейран  обеща на баща си ,че повече няма да мисли ,да се чува и  среща с Ферит и след секунда  тръгна да го преследва с такси.......
От таксито се прехвърля в колата на Ферит да преследват отвлечената Пелин и така  ще е  май целия 57 еп  .

Търси си повод и извинение да общува постоянно с   Ферит ....

Тая хрисимост   е поражение и признание ,че поведението  и /злобата ,ината,скандалите
 интервюто ,отмъщенията,.../  е  било несъвместимо с  желанието  и  да е с Ферит 

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 20:26 от seungri

# 223
# 224

Общи условия

Активация на акаунт