Отговори
# 165
  • Мнения: 727
Не, не, аз това го приемам като принизяване на образа на Сейран. Добре, има нужда от кръв, ще даде. Ама какво въобще прави в тая болница, защо е там?

Ами да крепи на Феро......достойнството. хахахах Да го утешава !  Да му обещава , че ще оправи нещата. Тя май е мъжа в тази връзка.

# 166
  • Мнения: 1 187
Ками, не само радостта за бащинството, но  плюенето и хвърлянето на пръстена пред очите й
са непростими обиди към Сейран.
Това действително е принизяване образа на една добронамерена Сейран и изведнъж ще я правят
бяла и добра . Истинска майка Тереза.
Пълно несъответствие с непримиримият й характер.

# 167
  • Мнения: 228
За 3 сезон трябва да има достойни жени за Ферит.
И Пелин и Невра се играят от не много добри актриси.
Би било добре за сериала  да влезат по класни ,популярни и красиви актриси ,но Афра  едва ли ще позволи .......някаква истинска конкурентка.
Може и тя да лобира   Пело да стои и  не я заменят с нова .....
Мерт ,явно няма комплекси ,защото новия на Сейран е на светлинни години по добър  от Пело и Невра

Последна редакция: ср, 07 фев 2024, 23:52 от seungri

# 168
  • Мнения: 727
За 3 сезон трябва да има достойни жени за Ферит.
И Пелин и Невра се играят от не много добри актриси.
Би било добре за сериала  да влезат по класни ,популярни и красиви актриси ,но Афра  едва ли ще позволи .......някаква истинска конкурентка.
Може и тя да лобира   Пело да стои и  не я заменят с нова .....

То пък някой ще я пита Афра какво иска. Тези "класни ,популярни и красиви актриси"  ще искат и големи хонорари. А и аз не знам да има такива  "класни ,популярни и красиви актриси"  на годините на Мерт. Трябва да играят ролята на леля му.

# 169
  • Мнения: 228
За 3 сезон трябва да има достойни жени за Ферит.
И Пелин и Невра се играят от не много добри актриси.
Би било добре за сериала  да влезат по класни ,популярни и красиви актриси ,но Афра  едва ли ще позволи .......някаква истинска конкурентка.
Може и тя да лобира   Пело да стои и  не я заменят с нова .....

То пък някой ще я пита Афра какво иска. Тези "класни ,популярни и красиви актриси"  ще искат и големи хонорари. А и аз не знам да има такива  "класни ,популярни и красиви актриси"  на годините на Мерт. Трябва да играят ролята на леля му.
За 1 сезон са нямали думата ,но за 2 сезон определено ИМАТ думата за много неща.За 3 сезон освен голям пай от парите от продажби ще решават и за сценарий и за всичко .Те двамата носят  на гърба си сериала 99%

# 170
# 171
  • Мнения: 1 187
Ферит тича към Пело и бебето, а Акън в обратна посока тича към Сейран.
Ходи да ги разбереш всички тези хора какво правят в болницата. Сякаш
не ражда метреса, а  жена на велик везир на Турция.

https://twitter.com/i/status/1755329821087870987

# 172
  • Мнения: 727
За 3 сезон трябва да има достойни жени за Ферит.
И Пелин и Невра се играят от не много добри актриси.
Би било добре за сериала  да влезат по класни ,популярни и красиви актриси ,но Афра  едва ли ще позволи .......някаква истинска конкурентка.
Може и тя да лобира   Пело да стои и  не я заменят с нова .....

То пък някой ще я пита Афра какво иска. Тези "класни ,популярни и красиви актриси"  ще искат и големи хонорари. А и аз не знам да има такива  "класни ,популярни и красиви актриси"  на годините на Мерт. Трябва да играят ролята на леля му.
За 1 сезон са нямали думата ,но за 2 сезон определено ИМАТ думата за много неща.За 3 сезон освен голям пай от парите от продажби ще решават и за сценарий и за всичко .Те двамата носят  на гърба си сериала 99%

Направо ме забавляваш с твоята увереност. Нищо подобно ! Големия пай е за Онур. Те си  имат  договори, с определени хонорари  и не им е работата да се месят в сценария. Има мноого хляб да изядат до това време ,да им се чува думата. За момента са "работливите пчелички" , а има и много търтеи покрай тях.

Лека нощ !

Катерина49 , всеки тича към този , който го интересува.

# 173
  • Мнения: 48
Не, не, аз това го приемам като принизяване на образа на Сейран. Добре, има нужда от кръв, ще даде. Ама какво въобще прави в тая болница, защо е там?

Благодаря за новата тема 🙏
Скрит текст:
когато  се обаждат на Ферит ,да кажат ,че раждането  на 🐟е започнало ,той е със Сейран,но тя не отива с него в болницата.Той и се обажда по-късно ,да и каже ,че е зле .Тя в този момент е с Акън ,затова тя отива в болницата с него.
Пълен цирк ,всички болницата ,то рев ,сополи,за тази 🐟.Упорито искат хората да е съжаляват и съчувстват  😖😖😖

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 01:03 от Maria_Marinova

# 174
  • Мнения: 392
Защо Сейран е в болницата.
Скрит текст:
Ферит щял да и се обади,а тя през това време щяла да бъде с Акън.Акън ще я закара в болницата и щял да я придружи.Пък нали и Акън го пишат доктор и то собственик на болницата,та може да хукне да се погрижи за "султаншата".За Невра информацията е,че е напуснала сериала,най-много да се появяла още в 1-2 сцени,които били снимани предварително,но не се знае,може и да ги изрежат.
Maria_Marinova изпреварила си ме със спойлера.

# 175
  • Мнения: 2 319
Абдулджелил амджа е харесал това клипче
Мисля, че и той осъзнава колко е харизматичен сина му 😍😍😍
https://www.instagram.com/reel/C0Gd5BdtDxK/?igsh=dDhwaWtjZnFteWF1

# 176
  • Мнения: 1 187
От всичко снимано и казано до тук е видно, че  сериала  се върти около Пепилотка и това е.
Тя е тайната ГГ в дизито  и това се разбра най вече от присъствието на цялото войнство в болницата
за раждането на дългоочакваното от двамата бащи бебе.
Даже в един от коментарите се спомена, че деде Халис ще направи изявление от болницата /как иначе,
нали се ражда незаконен наследник, традиция в семейството/. Вълнение на макс.

# 177
  • Мнения: 5 481
За 3 -ти сезон трябва много добър сценарии. "Присъда" свършва. Да поканят Сема. Имаше още една жена сценаристка, която също е много добра - Ейлем  Джанканат, Джанполат ли беше- нещо такова. И Гюнгер са "омота" вече.

# 178
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Ето статията/интервюто на Бурджу, което цитирахте вчера.

https://northamericaten.com/meet-burcu-alptekin-interview/

# 179
  • Мнения: 392
Много се надявам Ферит да се обади на Сейран за болницата,не защото Пипин има тежко раждане,а за да отворят двамата теста и да се разсеят съмненията за бащинството.Ако го направят така ще означава,че двамата започват да осъзнават как ги манипулират околните.Надявам се Сейран да дава кръв след като разбере,че детето не е на Ферит.Така вече ще се съглася.Не ме интересува колко сцени ще има Пипин в този епизод,важно е по нататък да я няма.Между другото разбрах,че Бучето е влязла за малко в "Опасно изкушение",/не съм гледала филма/,ама са я разкарали по бързата процедура!Ами хората имат акъл и даже и за "борче" не са я пазарили!

Общи условия

Активация на акаунт