Отговори
# 255
  • Мнения: 1 032
След епизода тази вечер ще има трейлър! 💥

шам  фъстък 💚

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 17:06 от BELL-

# 256
# 257
  • Мнения: 1 806
Е това е ясно , че ще е от халюцинациите на Суна , няма какво толкова да се шашка фандома.😂

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 852
А....


И нещо за реалните герои, за достоверността на което не гарантирам, но ми хареса Grinning
Скрит текст:
 
Така, че образът на Суна може би е изцяло измислен от г-жа Гюлсерен /доколкото си спомням самата тя каза, че първо Суна я е посетила/Явно лудостта там се е проявила нелицеприятно.

# 259
  • Мнения: 8 462
Добър вечер и честит ни Чапкънов Ден момичета Heart
Да видим тази вечер какви ще ги вършат нашите любими СейФерчета и в допълнение балдъзата Суна както и останалите герои от сериала.Simple Smile

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 852
Още малко фенски размишления, а защо не и достоверни Sunglasses
Скрит текст:
Днес попаднах на информация за значението на имената, дадени на героите в сериала. Споделям с вас.
Ферит е уникален, изключителен, несравним. Главният герой е кръстен така, че публиката да няма съмнение за неговото надуто самочувствие. Женкарят от имението е уверен в своята несравнимост и е готов да обвини всеки за неприятности, само и само да не признае вината си. Разбира се, очакваме да видим неговата трансформация. Въпреки това, знаейки, че ще има трети сезон, не може да се надяваме на бързи промени.
Сейран-любовница, лидер.Геройинята играе важна роля в живота на Ферит. Тя трябва да стане единствената му любов и човекът, който може да го спаси. Сейран няма намерение да се отказва, но определено иска да покаже на съпруга си, че не е толкова добър, колкото си мисли; постави го на мястото му и го научи да живее правилно.. С нейното име сценаристите биха могли да намекнат, че в крайна сметка всичко ще се получи, дори и да трябва да платят висока цена за това.
Суна - слънце. Сега тя очевидно не се харесва на публиката. Първоначално обаче й е дадено име, което трябва да дава надежда. Между другото, има и второ значение - "човек, който изповядва сунизма" (едно от двете (заедно с шиизма) направления на исляма, които признават суната като източник на вяра наред с Корана). Това означава, че Суна е по своята същност мила, мека, всеопрощаваща и дълбоко религиозна и това може да се счита за намек, че в крайна сметка момичето ще оправдае надеждите ни и няма да разочарова сестра си Дори за Кая тя се превърна в това „слънце ”, което му помогна да „излезе от черупката си” и да повярва, че е достоен за любов... В края на краищата той толкова дълго молеше за това майка си и толкова дълго не я получаваше, че на практика спря да вярва в съществуването на това чувство.
Абидин робът. И това е. Между другото, това обяснява и защо в момента, когато Суна беше омъжена за Сафет, Абидин някак си не се бореше много за любимата си. Той винаги е в сянката на господаря си, което означава, че не е в състояние да даде спасение дори на този, когото изглежда обича. Но обича ли? Това е друг въпрос. Когато Суна беше потисната и никой не се нуждаеше от нея, Абидин видя в нея копие на себе си, поради което се чувстваше добре в компанията на момичето. Но веднага щом започна да се изразява истински, той буквално я обвиняваше по всякакъв начин, че се променя към по-лошо. Така че не съдете строго героя на Ерсин за това, че почти винаги стои отстрани и плаче, но името му го задължава да приема смирено всички удари на съдбата и дори да не прави опити да се бори за собственото си щастие.    

# 261
# 262
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 923
Не е съвсем точен преводът на имената... Превеждах ги преди, сега не ми се рови..

# 263
  • Мнения: 1 032
Истинските Ферит и Сейран на колко години са сега? Нещо не ми излизат сметките.Ферит 24+39 със Сейран + 8 с любовница = 71г
А Сейран - 66г
Не изглеждат на толкова , или аз бъркам някъде

# 264
  • София
  • Мнения: 1 973
Истинските Ферит и Сейран на колко години са сега? Нещо не ми излизат сметките.Ферит 24+39 със Сейран + 8 с любовница = 71г
А Сейран - 66г
Не изглеждат на толкова , или аз бъркам някъде

Мисля, че като се женят в истинската история той е на 19, а тя на 18.

# 265
  • Мнения: 833
Според статия в интернет, Джихан Камер е '65 набор, синът им Атасай Камер е '87. За жената не съм търсила, може и да пише някъде.

# 266
  • Мнения: 4 710
Аз съм запомнила, от коментари тук, в темата, че истинските Сейфери са били разделени по-малко от година и е имало един аборт.

# 267
  • Мнения: 4 370
Може ли линкове ? Благодаря предварително !

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 852
Не остана...по - малко от 4 мин.
И за тези, които са забравили мястото Stuck Out Tongue Winking Eye
https://turkrutv7.com/zimorodoc/
https://turoktv.com/zimorodok-2-sezon/
https://www.canlitv.vin/startvcanli-yayin
Приятно гледане


 Ууууу.....10 мин ама как, ама защо , ама не ми вярваш...и оня ахмак Сертер с цял взвод главорези, остави да го бият и да се оправдава, че е спал с нея.
А за Сейран направо не ми се говори..., че и за ръка я поведе, далеч от претендиращите бащи....Лелееее...комедия де ларте Joy

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 20:11 от Аniksi

# 269
  • Мнения: 446
Дъното.... дъното... този по-откачен от предишните режисьори.... как само Сейран защитава тази.... просто не е истина... ще пийна едно да се успокоя😂🍸🍸🍸.
Гадар няма озвучаване, ще си ги гледам как се мъчат, дано ми стигне виното😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт