Февруарски студ скова земята, нека благосклонна е към нас съдбата 05.02 - 11.02

  • 2 483
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 272
Честит първи рожден ден на сладката ти племенница, Танче!  bouquet Да расте здрава, умна и да има щастливо детство! А ти последно на какъв подарък се спря?

# 46
  • Мнения: 1 419
Честита рожденничка на леля Верити  newsm51.
Да расте все така прекрасна и безгрижна кукла  Hug.

# 47
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Честит рожден ден на дребосъчката  Laughing
Да е жива и здрава и много да ви радва!  Hug

Момичета, да ви питам нещо... Опитва се да ме тръшне някакъв гаден грип от вчера. Засега не му се давам, но най-късно до неделя трябва да направя хормонални изследвания - репродуктивни хормони в началото на цикъла. Дали настинката ще се отрази на резултатите?  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 4 308
Верити, да е жива и здрава малката сладурка! Да е много весела и игрива! Какво измислихте накрая за подарък - така за идеята само питам  Wink?
Жабе, хич не си го слагай на сърце. Важното е да имаш хормони, стойностите чух че не ги гледали.

# 49
  • Мнения: 161
Момичета, я да ви питам нещо - абе от известно време никъде не мога да намеря Спимен. Знаете ли защо? И с какво да го заместим. Питах за Трибестан, ама много скъп бе... ooooh! В тази връзка, roksi77 тия витамини и разните му там хранителни добавки помагат на спермчовците, колкото и да не ти се вярва. Моя мъж със Спимен и Триовит подобри и морфология и подвижност.  Peace

По въпроса за Спимена, май нещо след Нова година е ограничен вноса на всичките хранителни добавки на "Хималая". Може и да спрат да ги внасят или пък да идват с нови цени.
След влизането ни в ЕС, стоки които идват от страни извън ЕС вече ще са с други мита, и на друг режим на внос, може би и по-сериозни изисквания и сертификати се изискват за такива хранителни добавки...
Явно от там идва липсата му в аптечната мрежа.
Вчера си го купих от една аптека в Сф. Явно все още го има, поне от старите доставки.
Който си го ползва да си се запаси според мен.
Поне не е скъп.

За "Трибестана" на Софарма - наистина идва скъпичко.
60 табл., от 250 мг, струват 35 лв.   СТигат горе-долу за 1 месец.  Преди време питах в една аптека, защо от 26 лв, са станали 34-35лв. Отговориха ми че завода производител е намалил търговските отстъпки за дистрибуторите и аптеките... Естествено че който продава ще си сложи съответните надценки.

Аз сега купих "Трибулус" на Оптимум Нутришън . (ф-ма хранителни добавки за културисти)
100 табл, от 500 мг, за 34.90 лв.    Ще стигнат за около 3 месеца. Доста по-евтино излиза.
Тази дозировка се равнява на 200 табл. на Софарма, пък е за същата цена.

Предполагам, че при тази разлика в цената няма да е за сметка на качеството, а идва от различните надценки и отстъпки.
Ако някой друг е ползвал  тези на Оптимум Нутришън, да сподели впечатления.


# 50
  • Мнения: 4 327
За подарък и взех едни кубчета да се занимава с тях, колко да не ходя с прани ръце иначе реших да дам парички на мамчето и, тя да реши от какво най-много има нужда и да и го вземе Simple Smile Иначе за спомен и направих грамота за навършена 1 годинка Simple Smile Дадох я да я ламинират и вярвам че ще остане хубав спомен. Simple Smile

Ей я Simple Smile http://f7.yahoofs.com/users/SdEreFv6_ndO/__sr_/e448.jpg?tkn=phgY … &saveas=Maria

Това в средата сме аз, рожденничката и чичо и Simple Smile Малко е мижав текста, ама се чете (него поне лесно мога да го копна тук Simple Smile )

Аз не знам нищо за настинката и хормоните, но си мисля че не би трябвало да вляе (настинката де).

# 51
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ние Спимен досега не сме ползвали, мъжът ми де  Crazy Чудя се дали да не го пробваме и без това в момента не пие нищо... Но аз преди седмица се утрепах да търся Цистон на Хималая и го нямаше никъде, та може и да сте прави за ограничения внос или промяната в цените.  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 161
Но аз преди седмица се утрепах да търся Цистон на Хималая и го нямаше никъде, та може и да сте прави за ограничения внос или промяната в цените.  Rolling Eyes

"Цистон", ако не ме лъже паметта трябва да има в аптеката на бул.Ал. Стамболийски, срещу църквата "Св.Неделя". За София става въпрос.

Вчера от там купих "Спимен", има и "Спимен форте".

# 53
  • София
  • Мнения: 3 123
вече няма проблем с вноса,така че би трябвало да ги има по всички аптеки.Аз работя в аптека и ги имаме.

# 54
  • Мнения: 3 376
Верити, честит рожден ден на племенничката ти!   bouquet Да расте жизнено и щастливо дете и много радост да ви носи. Обаче нещо не мога да отворя линка със снимката  newsm78

Аз тези дни съм зверски уморена, понеже имах много работа  Tired От другата мисля да компенсирам с малко мързел Wink

# 55
  • Мнения: 1 329
Верити, да ти е жива и здрава племенничката. И ти скоро да имаш слънчице като нея Hug
снимката тещо не се отваря

# 56
  • Мнения: 1 419
снимката тещо не се отваря
защото е в Яхуу - те от скоро имат политика да се отварят снимки ако ти позволят специално, пращайки ти линк по мейла  Confused

# 57
  • Мнения: 7 716
Жабче, настинката не се отразява на репродуктивните хормони.

Общи условия

Активация на акаунт