🎁Абонаментни кутии в България - Тема 30

  • 39 671
  • 510
  •   4
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 772
Еми... хехе ...не баш луксозни наистина ,а в сравнение с месечните кутии като цена -примерно на Румяна последната кутия поръчах 3бр . На dr Derm като пуснат пак ще поръчам две-три ( много ми харесват)  на Скьон също съжалявам ,че не поръчах повече -добре ми понесоха на кожата .
Иначе баш най-луксозната от миналата Коледа с прехвалена бг козметика за 150 кинта си взех -голяма греда 🤣  така се набутах с тези бг надценки направо още ме е яд ,можех серум и крем на Есте Лаудер да си поръчам за тия пари ...ама карай...

# 286
  • Мнения: 385
Мда и аз клоня натам. Имам купчина ненужни мазила , които никога няма да сложа на лицето си. В крайна сметка, по-добре да инвестирам 200-300 лв в качествена козметика която ще ползвам няколко месеца , отколкото да плащам по 50 лв за кутии с посредствена козметика която си стои в шкафа…

# 287
  • Мнения: 4 616
Тези които поръчват всеки месец, кога успявате да ги изхабите?  Аз още съм с нови продукти от адвент календар на Дъглас и кутията на Нели.

# 288
  • Мнения: 342
Аз успявам да изхарча всичко и купувам и още от аптеката 😎 като цяло се мажа нон стоп …. Сега си купих на NuxeNuxuriance лосиона за тяло  и е уникален. Доволна съм от Руми много, а не очаквах!
Вижте GoodBox

# 289
  • Мнения: 1 498
Good box мисля, че ще го взема. Някой има ли мнение за марката. На мен ми хареса само защото е с мед. 😃

# 290
  • Мнения: 153
Good box мисля, че ще го взема. Някой има ли мнение за марката. На мен ми хареса само защото е с мед. 😃
И аз ще я взема тази кутия. Формулите са много изчистени , а и с мед скоро не съм се мазала. Ще се купува.

# 291
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
А кога ще я пуснат?

# 292
  • Мнения: 187
Тази май ще е и моята,имам ексфолиант от предишна кутия на ГуудБокс,допада ми.
Разгледах им сайта имат някои интересни неща пък и чисто визуално ме радват.

# 293
  • Мнения: 23 135
Чакам да видим какво ще има.

# 294
  • Мнения: 66
Медената кутия и аз ще я взема. Между другото, ако човек няма непоносимост към пчелни продукти и ако не му е неприятно лепкавото усещане, чист мед, нанесен на лицето като маска за около 15-20 минути, действа удивително добре - кожата след това е като стъклена Heart Медът, разбира се, да е качествен.

А пък "изкушението" в априлския Кибрит щяло да е спирала, наситено черна... И споменават "дълбокия мистичен цвят на нощното небе". Ех, да беше здрачен син акварел... Но поредна черна ще пропусна. Нищо че името ѝ е хубаво - Касиопея...

# 295
  • Мнения: 697
На Muse за лице от Кибрит хубави ли са? Чудя се дали да не поръчам една кутийка 🦥.

# 296
# 297
# 298
  • Мнения: 1 128
Добра цена за кутия с 3 мостри.. 😁 иначе дизайна е симпатичен.

# 299
  • Мнения: 599
Аз днес си получих медената кутия на Goodbox. Малко ми е странно, че кремът за ръце и за тяло бяха запечатани, а останалите продукти не.
Имат малко странен аромат, което е нормално, но за сметка на това не е силен. Нямам търпение да ги пробвам!

Общи условия

Активация на акаунт