Пазаруване от Fashion days - тема 6

  • 23 265
  • 216
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 642
Напротив на фурла има страшно много реплики (някои доста сполучливи) може да ги видите в олх и разни фейсбук страници. Репликите също се продават с противопрахови торбички

Не знаех, че има доста реплики на тази марка, но явно има на всички... Иначе е ясно, че т.нар. superfakes също имат торбички, това беше отделен въпрос Simple Smile Но пък видях, че пратката може да се прегледа и да се върне веднага, ако съм разбрала правилно.

Поръчвала съм от Answear и от best secret. Нямам забалежки.

Благодаря!

# 106
  • Мнения: 1 336
Все пак и не забравяйте, че Furla се шие в България.

# 107
  • Мнения: 3 203
Това не го знаех 🙄 знаете ли къде се шие?

# 108
  • Мнения: 31 351
Не всички Фурли се шият тук обаче.

# 109
  • Мнения: 1 078
Фурла шие в Румъния, в Китай.
Иначе шият в село близо до Пловдив - Павелско, а също и шивашкият цех на Зарена в Пловдив ги обслужва.

# 110
  • Мнения: 31 351
Така наречените ишлемета в България.

# 111
  • Мнения: 1 381
Да, както шият в Благоевградско Хюго Бос.

# 112
  • Мнения: 280
Безплатно ли е връщането?

# 113
# 114
  • Мнения: 642
За маркови дрехи знаех, че шият в БГ, но не съм предполагала за чанти. Но едва ли това е индикация, че са с по-лошо качество от тези, които се произвеждат в Италия, ако все още има такива. Интересно дали зависи от модела или от пазара, на който после се продават... Съжалявам, ако съм разводнила темата, но благодаря за информацията!

п.с. стана ми интересно и потърсих малко инфо - оказва се, че има и модели на Chloe, които също се правят у нас.

Последна редакция: ср, 10 апр 2024, 03:47 от sereiadomar

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 187
От днес

# 116
  • Мнения: 2 697
Момичета, ако поръчам сега (вечерта на 10-ти април) дали пратката ми ще мога да я взема в петък от easybox?

# 117
  • Мнения: 69 143
Според мен да.
Дано не зависи от това къде си..но последните ме поръмки до бокс дойдоха за ден.

# 118
  • Мнения: 2 697
Проблемът ми е, че при мен няма easybox. Но в петък имам работа в друг град и се чудя, дали ще мога тогава да го взема, затова ме интересува.

# 119
  • Мнения: 3 917
Според мен няма 100 %-ова гаранция. Едни детски маратонки ги чаках цяла седмица.

Общи условия

Активация на акаунт