Le ragazze della porta accanto-или Мами в Италия-40!

  • 14 107
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Сон4е,абе ти направо ме изплаши с тия килограми.И аз съм още в 4етвъртия месец,а съм ка4ила ве4е 4етири килограма.Ужас ако едва след петия месец запо4ват да се трупат истинските килограми,сигурно ще се превърна в баба меца ooooh! ooooh! Shocked

Ники, миличка, радвам се, че вече си по-добре  Hug
За килограмите каков да ви кажа, те съвсем откачат тея докита в Италия! Аз не съм още в 4 месец, влизам след около 2 седмици.
Ти може да си сложила повечко, ако си била по-слабичка.
Кога ти беше термина на теб, че не ти виждам лентичката? А мислите ли за име?  Grinning

Сони ами аз запо4нах с около 49-50 кг,и си ги подържах по4ти до края на първото тримесе4ие.После изведнъж запо4нах да ка4вам рязко нагоре,макар 4е аз освен корем не виждам нищо друго да ми се е променило.Ох незнам каквото ще да става,сега ще 4акаме бебо,а после ще му мислим ooooh!

# 16
  • Мнения: 5 475
Ани,малка си затова не си го гледала  Wink

  newsm78 Израза принципно се употребява ,като синоним на обикновено момиче...
 
ето ти пример от думите на създателя на конкурса Мис Италия :

Fedele alla formula vincente, quella di essere un concorso aperto a tutte le "ragazze della porta accanto", non alle star o alle top model inarrivabili, Miss Italia si è sempre tenuta al passo con i tempi, cercando di interpretare, se non addirittura anticipare, il cambiamento del gusto, delle mode, ma soprattutto dell'immagine e della bellezza femminile.

http://www.missitalia.rai.it/home/storiaMissItalia.htm

  Hug Я , не се плашете за килограмите,аз качих точно 27 и за 6 месеца без никаква диета се върнах на първоначалните 52 кг.Но пък бях на 21 год.  Peace

  Бягам,лека вечер на всички!  Hug

 

# 17
  • Мнения: 3 425
Аз пък съм необикновено момиче  Mr. Green никога не съм се чувствала обикновена и съм кат вонгола отвън сякаш обикновена и незабележима,а вътреееее  блестяща перла  bowuu ...........май много приказки съм чела,а?
И ако може да си остане винаги  и Мами в Италия Wink

Лени,къде ли е?

# 18
  • Мнения: 1 467
Сонита, нали тръгнах на корсо препарто, та там ни казаха да не се втеляваме с тия килограми, че нормалното е до 18 килограма. Гинеколозите винаги се презастраховат. И моят е така, освен това ми пуска изследвания за токсоплазмоза всеки месец, а на курса ни казаха, че вече в третото тримесечие дори няма опасност за бебето...просто са си такива. Аз за сега съм плюс 11 и съм почти в деветия месец, дори да напълнея с още два, три, мисля, че е нормално...но пък аз тръгвам от 70 килограма и никога не съм била слаба. Като че ли по-слабичките винаги качват повече, не знам защо. Може  би вече съм имала мазнинки-запаси за бебето:)

# 19
  • Мнения: 6 167
zdravejte i ot men!
izvinete za latinizata, no ne sum si na komputera.
az predi malko shcupih laptopa si - izpusnah go na poda i sega monitora e schupen, kato ogledalo.
sigurno shte se nalozi da kupuvame nov utre. toja laptop prezivja poveche ot normalnoto v moite ruce.
samo tova lipsva v nastojastia finansov moment, no... kakvo da se pravi.

a na toja kredor ne mu namiram suma ti bukvi.
 

# 20
  • Мнения: 3 425
ААА и одеве щЕх да казвам,че не съм толкоз обикновена като Миските  Joy  Joy  Joy (шегувка естествено)

Дани,как мина?

Лени,   кофти тръпка  Rolling Eyes

Лека от мен Tired

# 21
  • Мнения: 764
Здравейте,моми4ета,
гледам пак около килограмите сте се завъртяли Wink
В об6ти линии ако се заинати 4овек се свалят,след Джулиано даже по-малко бях станала.Сега малко се бях позарязала в интерес на истината.Останах на +10 по4ти година....Сега оба4е  след Нова година съм твърдо на диета и свалих 5 кила.О6те 5 до 7 и съм в нормаСтигам си 60те килца с които дойдох-при ръст 174.
Моят мъж е добре,ходи и на работа ве4е.Бебката ин-витро не иска6е да су4е,но я излъгахме,сега си су4е и расте Wink))

# 22
  • Мнения: 708
ето ме и мен,
мале мале какъв ден преживях само.В4ера майка си тръгна и днес като за първи ден сама с беба просто ми се взе акъла.Станахме сутринта и след рутинното мляко,смяна памперс,преобли4ане и тем подобни по4нах да пера,после 4истих с прахосмука4ка,готвих,простирах и вси4ко това съ4етано с дондуркане на Фуфата.После по4нахме да се приготвяме за излизане....ходихме на първа ваксина.Тъкмо я обялкох,навле4ена с 3 ката дрехи и......взе 4е се изака то4но като се бях ве4е обула  #Crazy
Айде пак преобли4ане,миене на дупе,сменяне на памперс.Ок облякохме се и....ооооо взе 4е повърна и се намокри отпред.Следва ново преобли4ане.разгеле накрая тръгнахме,аз със свито сърце 4е 6те дуп4ат сладката ми Фуфа.Като пристигнахме и 6то да видя....30 мами с ревя6ти бебета в един тесен коридор 4акат за ваксина.На вси4ки дали един и съ6ти 4ас  #2gunfire
На вси4кото отгоре без места за сядане (по_то4но 3 стола,които едвам делихме вси4ките 30 майки и о6те толкова татковци и баби)а температурата бе6е сигурно на 35 градуса  #Cussing out
Върви събли4ай дете без дори да има място къде да го облегне6....накрая се ядосах и влезнах в един празен кабинет.сложих беба на бурото и я събляках.След мен вси4ки мами последваха примера  Mr. Green
След 1 4ас потене и носене на ръце дойде и на6ия ред, добре 4е беба дори не усети 4е я боднаха,само леко прорева за секунда,но по_скоро от негодувание,4е я събудиха  hahaha
После се прибрах ни жива ни умряла,пак смяна памперс,хранене,уригване,носене на ръце,приготвяне на ве4еря......

Та сега съм се проснала на дивана с лаптопа на краката и съм казала на мъжо и на Фуфа  хи4 да не ме занимават с особите си  Whistling

П.С.4естити 5 месеца на Раито с голямо закъснение.Да е все така сладка за радост на мама и тати.  Heart Eyes....то дететто 6те стане на 6 месеца аз докато се наканя да му 4еститя  Embarassed
       4естит РД и на Самира.Нека да е все усмихнато и здраво дете  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 379
Оооо, Лени, мъка, мъка Sad Много куца случка.
А как така се е счупил като огледало? Той от тези с лъскав монитор ли беше? Както са Sony vaio?
Не може ли да се смени само монитора, ако другото си е здраво?

ААА и одеве щЕх да казвам,че не съм толкоз обикновена като Миските
Това ми хареса Laughing

Италина, радвам, че мъжът ти е добре Hug
А как е дядо ти? Краси изчезна и нищо не казва.

Ми, Бимбе, стягай се, сега ще е по-трудно без мама. Но ти много добре си се справила даже!
И внимавай с лаптопа на коленете, че нали четеш какви инциденти стават Crazy

# 24
  • Мнения: 6 167
Оооо, Лени, мъка, мъка Sad Много куца случка.
А как така се е счупил като огледало? Той от тези с лъскав монитор ли беше? Както са Sony vaio?
Не може ли да се смени само монитора, ако другото си е здраво?



mi toj e tft monitor. beshe.
sega raboti, no vizdam samo 1-3 ot ekrana
drugoto e kato ogledalo, vizda se otdolu kak e spukano i e bjalo
utre ste vidim moze li da se smeni, no kato gledam cenite smjanata moze da struva dosta i maj  e
po-dobre da kupja nov. kofti. a i znaehs che bash sega mi trjabva
no, sthe se opravim njakak si.

inache ... reshih da se premestja i beljata stana za edna sekunda. po'malko ot edna sekunda. toj poletja prosto.


# 25
  • Мнения: 1 100
Ей ме и мен Hug

Я Гери каква хубава теми4ка ни е заформила, мерсаж  bouquet
Где ни е Макдирока, 4е ми липсва Sad То и Влади, ама тя си има play vibrations та надали Ще се весне скоро Crazy

Лени, много кофти това с компа..като купите нов първо нас да осведомиШ какъв е ...и да го пазиШ Naughty

Бимби4, мда без мама е съвсем друга работа, ма се свиква, къде Ще ходим...Абе и при нас с ваксините е съЩия хаос, аз затова се изхитрих и се изтърсвам рано (към 8 4 сутрин Blush) и съм първа, да не 4акам Mr. Green Ина4е Фуфката ти е герой Heart Eyes Все така добре ли ти спи, дано Wink абе добро детенце Hug

Бремита, я не им намирайте кусури на докитата, хубаво си съветват те Grinning Многото килца хи4 не са за препоръка, нито за мамата, нито за бебока  Peace Аз по време на бременността се хранех много по внимателно, отколкото ина4е...Пък и е хубаво първите 3 месеца ниЩо да не се ка4ва. Да слуШате, ей Naughty Wink

Италин4е, радвам се, 4е мъжът ти е добре Hug

Тъй, мойта госпожица нани отдавна и аз отивам да се разкрасявам и релаксирам в банята...смятам да се "процедирам" 4ас или два Crazy

До скоро мацки,
прегръдки и лека ноЩ
  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 425
 Айде и аз да се разпиша преди да ида да наннам Tired

Бимбе,въоръжи се с търпение за ваксините или опитай да ги правите в друго дистретто!Аз ги правя не в това,което трябва,но винаги ме приемат...в 'моето' се отива 2часа преди започване за номерче(само 25ном,а четвъртък 15  #Crazy ) и простоооо не се виждах зимата да вися там или лятото  #Crazy
Като са бебета мишлетата само проплакват от боцкането и после край,а ние на последната ваксин(15мес) малко повече плака,а и още преди да го боцнат започна да плаче и после в коридора гледаше лошо доктора  Rolling Eyes и се радвам,че до 5год няма друга ваксина  ooooh!  освен за инфлуенцата,но по-желание!

Италина,дано сте добре и мине и друготоо интервенто вече и да сте спокойни  Peace


Лека от мен  Tired

 

# 27
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
         Здравейте,девойчета!Татко го оперираха миналия понеделник и сега бавно се възстановява.Трудничко ще е,той е на 84 години,много подвижен човек,работеше до сега,той е журналист и правеше един малък регионален весник.Това бездействие е лежане му идва много нанагорно...Ще е в болница още около 15 дни и после ще си го гледам вкъщи...Тичам до болницата и по хиляди задачи,а и работя по малко.Вече ми се подбиха краката от ходене,и аз не съм в първа младост Laughing Mr. GreenНяма начин,трябва да се справя.
       Честито на всички,които са имали празници!  bouquet

# 28
моторизиранте мацки, направихте ли пиено?  Wink

# 29
  • Мнения: 1 467
моторизиранте мацки, направихте ли пиено?  Wink

какво е това, че и аз се надявам скоро да съм моторизирана:)

Общи условия

Активация на акаунт