Le ragazze della porta accanto-или Мами в Италия-40!

  • 14 112
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 100
моторизиранте мацки, направихте ли пиено?  Wink

какво е това, че и аз се надявам скоро да съм моторизирана:)

Джоя нали от тази ве4ер по4ва ста4ката Thinking Мъж ми то4но викаШе, 4е следобед Ще зареди...да не се върне с автобуса Crazy

Моргъс, дистрибутурите на гориво се нервят заради либерализацията на пазара Twisted Evil седмица май Ще създават проблеми Mr. Green

Краси, много неприятно, дано се пооправи някак баЩа ти...  Praynig

Хубав ден мацки
  bouquet

# 31
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
моторизиранте мацки, направихте ли пиено?  Wink

не... сетих се сутринта, та се връЩах да си взема купоните (така ми платиха едни премии, 4е поне до Юни караме на купони), сега на обяд "ми токка".

Гледам тук се говорило за килограми, аз съм от непазилите диета, но смятаЩи, 4е по_добре да се внимава с многото ка4ване... все пак са едно от неЩата, които биха могли да доведат и до еклампсия, и до трудно раждане  Rolling Eyes.

Краси и Иалина, поздрави и на двете и да се вклЮ4вате по_4есто. (на някой трябва да се извиня, 4е не съм му отговорила на л.с., но миналата седмица проблемите с форума ми бяха непреодолими  Heart Eyes)

# 32
сега разбрах, че щяло да бъде само 2 дена, нищо вързах си гащите

# 33
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Привет и от вашта леля Hug  bouquet Peace
Най-накрая да се върна на работа след една седмица отвратителен и много тежък грип.... Sick #Crazy ooooh!
А и днеска имам късмета шефа ми да ми пусне нетец..та веднага тичам при вас да се разпиша.., че както пиасх последния път съм като халеевата комета... Crazy Peace Hug
Гледам за килца сте писали...тоа з още не съм имала късмета да кача заради бебче...ама си качвам на общо основание и тва ми е голям проблем.... Sick ooooh! Thinking Embarassed То кофитито е, че и работата ми е такава, че съм по цял ден на компа и само седене, седене и писане...ужас...ама докато не намеря нещо по-нормално няма да се оплаквам....Ами ще се запиша на фитнес нещо... Peace Rolling Eyes
Бимба, браво бе душа...супер си справила...казваш майка ти си е заминала ама ти си същинска фурия...евала Peace Hug Flutter
на Краси искам и аз да пожелая бързо оздравяване на баща ти Peace Praynig
Целувки на всички и до кукане Peace Hug  bouquet

# 34
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ейййййй,много сте лоши...ще взема да се обидя...все аз като се разпиша и после...пълно мълчание Naughty...да не би да е защото се вясвам толкова рядко ли що ли... newsm78 Thinking Tired
Ама къде сте, бе? #Crazy newsm78 Thinking Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 2 427
Здравейте и от мен!
Бимбе,ето за това говоря и аз,да си дойдем на думата.Без някой който да се навърта от време на време да ти помага е ад,аз си се оправям съвсем сама с всичко и затова изперквам буквално.На всичкото отгоре ,както вече казах съм и перфекзионист.Чистя,гладя всичко,къпя бебе всяка вечер,излизаме навън,готвя(не полуфабрикати!),нося ,пея играем си,ээ лудвам бре жено.Лошото при нас е това повръщане,ако не е то,уффф....живот ще си  живэм,защото Теди е кротко агънце мамино,но само за миг да го оставя и драйфа.А това адски ме изнервя,защото не съм спокойна като го оставя сам,все си мисля че ще го намеря повърнал и задушен.Един път да се стегне това стомахче ,грижи няма да имам.Моята свеки,да ви кажа честно като дойде ми създава повече работа,отколкото да ми помага.Влизат с обувки,не се събуват(което означава че ако ми падне дрешка или одеалце се хвърля директно за пране,защото не мога да си представя че сте сложа на мъника нещо което е паднало на пода където са минали обувките които най-вероятно не са прескочили кучешкото лайно на пътя),свека идва и почти задължително с племенниците ни,които редовно отъпкават дивана с обувки,защото имат този навик да се въргалят непрекъснато с обувките.И като почнат да газят не ги интересува в-у какво стъпват,одеалце,възглавниза и пр.Което означава че веднага щом си тръгнат хващам парцала и почвам да чистя и пера след тях.Вече калъфите на възглавниците и дивана се протриха от пране.Сега съм метнала два чаршафа в-у диваните и харесвам или не ще ги държа,защото с такива хора около мен не мога да си позволя да държа отвит дивана който толкова много ми харесва и за който сме дали толкова много пари.Моля се да не идват,защото ми отварят само работа,което означава че вместо да си стоя с бебето и да се гушкаме,аз трябва да го зарежа и да се занимавам с простотии а след това да се чувствам като мерда,защото съм го оставила само.
А ние още не сме правили имунизация,защо така?Само тези ваксини които се правят в родилно имаме.
За килограмите,виждам че се тревожите,аз качих 28 кила до края,но сега в момента имам само 5 излишни,които смъквам постепенно,така че донт уори,хапвайте си,захстото трябва още от корема да се грижите за добрия "материал"от който ще бъде направено вашето бебе.За диетите -друг път ще му мислите.Аз в момента съм 54.Мислех че ще ми трябват месеци за да сваля излишното.А имайте в предвид че докато кърмех(тези някави си 20 дена)се тъпчех толкова жестоко,защото исках да имам достатъчно кърма.Не съм пазила никакви диети.
Оставям ви че уж гладя.

# 36
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Тук съм тук съм!
Здравейте и добър ви ден!
И аз се питам защо никой не пише!
Ние направихме пиено ама да видим докъде ще ни стигне!
Ама съм толкова разсеяна- чета въпроса на Джоя, ама нали гледам и спа, та виждам пиенето вместо пиено и си викам: Абе, за какво пиене говори това дете!? Laughing Така е то, от месеци астиненца от пиене и пушене... newsm78 А ако ви кажа, че сме изпили на Коледа 1/4 вино само- аз, Вито и майка му хихихи! Те повечето от италийците,та и моя щом изпият една  голяма бира и и им се доспива!

# 37
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ейййййй,много сте лоши...ще взема да се обидя...все аз като се разпиша и после...пълно мълчание Naughty...да не би да е защото се вясвам толкова рядко ли що ли... newsm78 Thinking Tired
Ама къде сте, бе? #Crazy newsm78 Thinking Rolling Eyes

ми някои ба4каме Confused, другите, я спят, я са на разходка, такива работи Wink Laughing
 Heart Eyes Heart Eyes

# 38
X Amymommy
ами ти верно си манячка чистофейница, я карай по easy бе човек, нали антикорпи трябва да си прави  Grinning
някъде бях чела поведението на майката при първо, второ и трето дете имаше нещо такова: при пръвото - като му падне бибеорна навън веднага се прибира и стерилизира, при второто - измива се с водичка, при третото - избарзва се в панталона  Joy

# 39
  • Мнения: 2 427
Здрасти Джойче,абе не съм чак толкова манячка,но моя случай е много особен,просто тези хора могат да скъсат нервите и на най-спокойния човек на света,ако решат.Въпроса е по-скоро принципен,освен хигиенен.Т.е.,ти влизаш в Моята къща,и ты като не си си у вас и не си ти този който ми е купил мебелите и родил детето си задължен като те помоля любезно да си свалиш маратонките от дивана и от възглавницата на която лежа аз и двумесечното ми бебе ,да го направиш,пък било то само от кортезиа,ако толкова не разбирахс че не е нормално да стоиш с обувки в тези чиркостанце.
Моята племенниза има противния навик да си пипа подметките на ботушите,непрекъснато чопли нещо из тези подметки,дявол да го вземе,и после хоп!,отива да гали братовчедчето по бузките и го маже ли маже...
Тъъъкмо съм изварила шишенцата братчето и което е дофтасало в нас след училище,минава ,отваря капачките с мръсните си ръчички,опипва бибероните и аз пак изварявам като луда.
Сори че така влизам да ви разтроя деня,ама нещо много ми се е насъбрало.А кой от вас по близо до тукашната реалност... Tired

# 40
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
X Amymommy
ами ти верно си манячка чистофейница, я карай по easy бе човек, нали антикорпи трябва да си прави  Grinning
някъде бях чела поведението на майката при първо, второ и трето дете имаше нещо такова: при пръвото - като му падне бибеорна навън веднага се прибира и стерилизира, при второто - измива се с водичка, при третото - избарзва се в панталона  Joy


аз с второто съм като при третото Mr. Green
Влади, верно оба4е, ти си някаква маниа4ка, аз не бих оживяла, ако си наложа такива хигиенни навици. При мен цари принципа "Тази къЩа е достатъ4но 4иста, за да бъде здрава и достатъ4но мръсна, за да бъде Щастлива" Laughing

Бай дъ вий, к'ви ваксинации в родилното бе? Shocked
Тук в родилното не правят такива (някоя от "миланските" майки да ме опровергае, ако има друга информация).

И не окуражавай моми4етата да дебелеят, ти беШе егаси и кле4ката, нормално да ка4иШ малко в пове4е.

(Зна4и, ок, за пръстена дадох разпореждане да не се купува, приятелките Ще ми подарят пеперудката, после Ще те аджьорнирам Wink)

Нацелувай малкия от мен.

# 41
  • Мнения: 3 388
Буонджорно и от мен!

Тъй като никой не ми отговори в края на миналата тема, повтарям питането си тук. Някой от вас вземал ли е прополи по време на бременност, от тези солуционе пуро, във флакончетата? Доки все ми казва това да вземам като ми стане зле или нещо чувствам, че се разболявам, а онзо ден жената от ербористерията ми философства колко било вредно при бременност!!! Аллора????!!!
Онзи ден си взех от Кико една гуида за крешита на детенце и там има всички необдохими и не толкова необходими неща! Виждам много биберони и поне 2 вида стерилизатори! Кои за най-практични и колко броя за необходими?

# 42

Бай дъ вий, к'ви ваксинации в родилното бе? Shocked
Тук в родилното не правят такива (някоя от "миланските" майки да ме опровергае, ако има друга информация).

(

първите са в трети месец

# 43
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Здрасти Джойче,абе не съм чак толкова манячка,но моя случай е много особен,просто тези хора могат да скъсат нервите и на най-спокойния човек на света,ако решат.Въпроса е по-скоро принципен,освен хигиенен.Т.е.,ти влизаш в Моята къща,и ты като не си си у вас и не си ти този който ми е купил мебелите и родил детето си задължен като те помоля любезно да си свалиш маратонките от дивана и от възглавницата на която лежа аз и двумесечното ми бебе ,да го направиш,пък било то само от кортезиа,ако толкова не разбирахс че не е нормално да стоиш с обувки в тези чиркостанце.
Моята племенниза има противния навик да си пипа подметките на ботушите,непрекъснато чопли нещо из тези подметки,дявол да го вземе,и после хоп!,отива да гали братовчедчето по бузките и го маже ли маже...
Тъъъкмо съм изварила шишенцата братчето и което е дофтасало в нас след училище,минава ,отваря капачките с мръсните си ръчички,опипва бибероните и аз пак изварявам като луда.
Сори че така влизам да ви разтроя деня,ама нещо много ми се е насъбрало.А кой от вас по близо до тукашната реалност... Tired

ааа, това излязло докато съм си писала... естествено, променя горното ми мнение. Аз бих се скарала (4акай да не те подкокоросвам Rolling Eyes)

# 44
а аз бих я шамаросала  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт