Връщат ли се мъжете и осъзнават ли че са направили грешка?

  • 8 928
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 788
Явно не правиш разлика между „половинка“ и „подходящ партньор“.
А такава има. Аз може да имам сума ти подходящи партньори, но „половинката“ е само една.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 23 799
Явно не правиш разлика между „половинка“ и „подходящ партньор“.
А такава има. Аз може да имам сума ти подходящи партньори, но „половинката“ е само една.
Ами да. Не правя, за мен са синоними. 
А какво става от твояте гледна точка, ако половинката вземе, та умре? И да речем останалия е още млад.

# 77
  • Мнения: 25 788
Ами, намира си друг подходящ партньор. Ако иска. Пък дали ще му е половинка, четвъртинка или осминка... Времето ще покаже.

# 78
  • Мнения: 9 698
А защо трябва да се търси само една единствена идеална половинка за цял живот? Аз мисля, че човек може да има и повече щастливи връзки. Понякога може да имаш и 3-4 партньора за по 10 години и с всички да си бил щастлив. Съвсем не е нужно да остарееш с човека, с който си на 22г примерно.
Разбира се, ако това се случи и хората са щастливи - идеално. Но съвсем не означава, че няма друго щастие.
И както се спомена - живеем във времена, в които човек може да е щастлив и сам. Може да избира с кого да живее (пък дори и котки и кози), дали да има деца и т.н. Това е безценно предимство на времето ни.

Авторката е на 18 години. Тоооооолкова много красиви неща ще се случват в живота й.

# 79
  • Мнения: 7 515
За мен, няма разлика между " подходящ " и " половинка", тъй като винаги съм имала високи критерии и изисквания към мъжете  просто неподходящ,( лично за мен)  няма да ми е и задълго и половинка.

# 80
  • Мнения: 6 917
В същност разликата е в това, че авторката е на 18, а не на 27, 35, 42, 49 или 55 и т.н. Т.е. авторката може да има много много подходящи партньори, но други дами може да имат доста по-малко избор. Не казвам от кои съм Simple Smile
Но като гледам около нас все еднофамилни къщи и във всичките има по едно семейство с партньор ... постоянен. И всичките партньори са различни , съвсем различни хора. Т.е. явно всеки става някъде.

# 81
  • SF
  • Мнения: 21 429
Аз съм от тези с малкото избор.

# 82
  • Мнения: 7 515
Аз съм от тези с малкото избор.
Това мислене, никога не съм го приемала . Винаги една жена има избори, въпросът е тя да знае, какво иска и да се стреми да го получи.
Да не се задоволява с трохи, а да желае цялата баница.
Дори да е сама, по- добре, отколкото да е зле придружена. И пак е неин избор. Не е без.

# 83
  • София
  • Мнения: 38 824
Мъже има колкото искаш, на всяка възраст, за всеки вкус.

# 84
  • Мнения: 1 867
Определено няма за всички. То може и да има някъде там, ама дали ще го намериш, дали и той ще търси, дали ще се срещнете по средата... Както няма пари, здраве и красота за всички, така няма и подходящ партньор за всички. Затова трябва да се стремим да променим обстоятелствата, а ако не се получава, да се адаптираме към тях. Но пък лично за мен да не намериш подходящата половинка за цял живот е най-малкото зло. Не знам защо толкова се драматизира.

# 85
  • Мнения: 6 659
Ко стаа бе, върнаха ли се тия мъже, че не мога да спа от напрежение? И овци броих и пак... Дайте неква информация, че не знам на кой свят съм вече...

# 86
  • Мнения: 2 217
Харесва ми да мисля, че винаги има подходящ партньор за всеки, но от опит виждам, че далеч не всички го намират.
Особено ако още много млади са се оженили, и по този начин са си ограничили срещането на партньори.

Но това не значи човек да се отказва да търси.

И принципно не знам, винаги съм се чудила, дали ще ми е по-добре с човек, който не обичам, или сама, но повече клоня към сама.
Защото животът с някого ми се вижда по-скоро задължение, ако нямаш желание да се събуждаш до него всеки ден.

Много по-лесно е да си сам.

# 87
  • София
  • Мнения: 12 910
Подходящи партньори има много, не е само един. Въпросът е ще имаш ли шанса да го откриеш и ще го приемеш ли. Защото много хора се целят много по-високо от "подходящото" за тях, пък самите те не са от "най-подходящите".

# 88
  • София
  • Мнения: 38 824
Това, което аз виждам е десетки жени, които не търсят. Работа, вкъщи, най-много да отиде на спорт, но пак в женска група и това е. Е как да намерят дори един, като не търсят? И после "всички" били неподходящи.

# 89
  • Мнения: 206
Дори и да търси, шанса да срещне този който ще ѝ хареса ( точно нейния тип ) е никакъв. Където и да отиде. Той е в друг град, ходи на работа, после се прибира и всеки ден така. Не ползва сайтове за запознанства, в нейния град никога не е бил, а и да отиде едва ли ще се срещнат. А ако това стане, може тя да не му допадне

Общи условия

Активация на акаунт