blago.pazardjik.com

  • 8 294
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
ОК, чакаме файла за визитките.  Grinning  Аз мисля да членувам.

про4етете и питайте.
утре ще ви пиша подробности ,и на Яна пообясних,но ще пиша и в темата Hug

Соня, кога сваляте гипса?
Хайде де, от кога те чакаме да се поосвободиш малко  bouquet
Тъкмо ще те използваме максимално Laughing
Желая на мъничето скорошно махане на гипса и всичко да е наред!

# 16
  • Мнения: 2 577
Лелеле, съвсем съм се сбъркала - отговарям на цитат от лавендер, а имах предвид - Сонямари!
Прод(стете грешката ми. newsm78

# 17
  • Мнения: 529
 newsm51 ПРОЩАВАМ ТИ!?

# 18
  • Мнения: 529
   СЛЕД ДЕСЕТИНА ДНИ - НАДЯВАМ СЕ

# 19
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Здравейте момичета, извинете ме че така изчезнах, но в неделя ме приеха в болницата и ме оперираха по спешност от апандесит.Преди малко се прибрах в къщи и ще се възстановявам тук. И аз ще дам заявка за членство (и за визитки също Wink), само да вляза малко във форма. Моите впечатления от приюта също са положителни, директорката е много мила и изглежда много съвестна жена, а децата са едни малки съкровища Heart Eyes!!! Ето снимките, по-късно ще се включа пак, че сега съм доста изтощена.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101559

# 20
  • Мнения: 1 072
Мамо Мери, какво ни направи те бе.  Shocked Сега как си. Ако нещо да организираме комитет по свижданията и да ти донесем банани. Сори, на теб сигурно не ти е до шеги

# 21
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Знам ли и аз какво направих.....В събота цяла нощ на дискотека Mr. Green и като се прибрахме ме хванаха болките. Търпях до неделя на обед и отидохме в спешното. Там ме разкарваха по кабинети, нагоре-надолу, накрая хирурга вика-Така и така не си яла ат вчера, направо те приемам за операция. Сигурно е апандесита Rolling Eyes. Като ме отворили се оказало, че е толкова възпален, че до сутринта е можело да се спука ooooh!! И така.....днес им надух главите, че съм добре и не искам да стоя повече там и ме пуснаха Mr. Green.
П.п. Никви банани Naughty, съкровището сега ми готви пилешка супичка и ще се захранвам Heart Eyes!

# 22
  • Мнения: 2 577
Лелееееее, Мамо мери, кога успя ?
Та даже вече си си вкъщи!
Радвам се ,че всичко е минало и всичко е наред!
Оздравявай бързо!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 511

Гвен,нека са еднакви визитките с нашите Praynig...

Ами нали Хвърчащата ще ги прави... Laughing Тя ще ги нагласи!

мама Мери,
и мен ме гръмна в десетката!
Каква операция,каква болница... #Crazy ...та даже и диско!
Надявам се да се възстановиш бързо и да не боли много!
Руми кой я гледа? Confused

Пилешката супа е чудотворна,особена ако е поднесена в леглото,с препечена филийка и хранене в устата от съкровището! Mr. Green
   bouquet   bouquet   bouquet

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477

пуснах нещо в новата основна тема(11)
Бихте ли го погледнали Hug

# 25
  • Мнения: 529
Браво Мамо Мерити спечели медала за храброст този месец!  ooooh!      Направо ни разби, кога успя да ги направиш тези работииии  Oha!
    Смело момиче  newsm51                 Бързо да оздравяваш!   Сега ти се е паднало да ти носят супичка в леглото както казва GWEN и да те гледат дорбе,чеееееееееее  smile3557  ще си имат работа с нас.................

                                        smile3525          Бързо възстановяване!

# 26
  • Мнения: 529
 Cry  А, и понеже изпуснах последните две срещи - няма ли да се видим тези дни и Яна да ни даде формата за членството?  newsm78

# 27
  • Мнения: 186
Мамо Мери, браво за снимките! Желая ти бързо възстановяване и мнооооогоооо пилешки супички от съкровището!
Момичета и аз имам желание за членство, как става в крайна сметка това?
Имам идея да направя едни животинки от цветни картони, красиви са за детски стаи на малки дечица.Заглеждат се по тях и  дори могат да си играят с фигурките.Какво ще кажете , да ги почвам ли? Ако ще се ходи при мънички дечица мисля, че стават за допълнение към дрешките. А ?  Rolling Eyes

# 28
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Боби, идеята ти е чудесна според мен Hug!
Мерси за пожеланията момичета Heart Eyes!

# 29
  • Мнения: 2 577
Здравейте, момичета!
Да, трябва да се видим на по кафенце. АЗ пратих бланката и на летяща, но е хубаво да се видим,, за да обсъдим всичко. Лавендер ми пообясни някои неща.
Гвен и тя е наясно.
Съвсем скоро ще имаме ходене до дома при бебетата - в Пазарджик.
Ако следите темата за акция - ританки , знаете, че много майки се отзоваха и изпратиха много дрешки. Цялата стая ми е затрупана с кашони.
Ще ги сортирам и ще ви кажа кога ще отидем. ще се разберем с Летяща какво ще купим още. Имайте готовност към края на следващата седмица. Соня ще ни е полезна много, защото има кола / и не само Heart EyesSimple Smile))/. мама Мери дано се оправи до тогава, тя е незаменим помощник!
  bouquet
Боби - това е прекрасна идея.
АЗ пък разглеждах идеите за великденски нещице - има отделна тема за това. И много се запалих - леллее, какви красиви неща можем да направим.
Другата седмица нпременно трябва да се съберем! Предлагайте отсега ден, за да си предвиди всеки време.

Има още много време, но ако искате още от сега да се разберем да се съберем вкъщи и да направим работилница за един ден нда изработим неща за великденските празници.
летяща също каза, че има идея.

Общи условия

Активация на акаунт