"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 31 296
  • 815
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 39
Здравейте! Ще започна отначало. Като цяло цикъла ми е нередовен, между 30-35 дни, понякога пропуска. Месец януари след изследвания установих, че имам поликистоза (и преди съм имала), съответно започнах лечение. За жалост имам и Хашимото (увеличиха ми дозата в началото на годината, защото беше високо, а целта все пак е забременяване. Бързо си влезе в нормите)

Последен цикъл 21.02, засечена овулация на 12.03, съответно около тази дата правихме опити. На 21.03 получих леко кафяво зацапване, виждаше се само при избърсване със салфетка и рядко се виждаше съвсем малко по бельото. Мислех, че ми идва или е поредния цикъл с такова зацапване, но се сетих, че може да е имплантационно кървене. Като цяло реших да изчакам максимално, за не се разочаровам. Днес или тези дни очаквах да ми дойде, имам си болките ниско долу, болки в кръста, напрегнати гърди, но не издържах и рано сутринта си направих тест, който за моя изненада излезе положителен с видима втора черта (не беше бледа)

Веднага отидох да си пусна ЧХГ и след резултата, ще се опитам още днес да отида на лекар. По сметки се водя около 4 г.с. Знам, че е рано за виждане на каквото и да е, по-скоро ме притеснява това зацапване. Някой с подобен случай да има? Притеснявам се тъй като знам, че имам приблем с хормоните.

Стискам ти палци и мисля, че всичко ще бъде наред ! Откога правите опити ?

Февруари месец правихме (но не следях овулация и няколко дни след това дойде). Реално този месец го водя кто първи реален опит. Винаги съм се страхувала, че няма как да стане по естествен път при мен, знаейки проблемите си и за това притеснението ми е двойно.

Не се притеснявай, имам познати с тези проблеми и успяха да забременеят. Мен ме гледаха на преглед, редовен цикъл, хубава овулация, почнахме опити от този месец, но и аз се страхувам да няма проблем с тръби и т.н, има толкова много неща.. но нека сме позитивни !!! Стискам ти палци !!

# 376
  • Мнения: 27
Здравейте! Ще започна отначало. Като цяло цикъла ми е нередовен, между 30-35 дни, понякога пропуска. Месец януари след изследвания установих, че имам поликистоза (и преди съм имала), съответно започнах лечение. За жалост имам и Хашимото (увеличиха ми дозата в началото на годината, защото беше високо, а целта все пак е забременяване. Бързо си влезе в нормите)

Последен цикъл 21.02, засечена овулация на 12.03, съответно около тази дата правихме опити. На 21.03 получих леко кафяво зацапване, виждаше се само при избърсване със салфетка и рядко се виждаше съвсем малко по бельото. Мислех, че ми идва или е поредния цикъл с такова зацапване, но се сетих, че може да е имплантационно кървене. Като цяло реших да изчакам максимално, за не се разочаровам. Днес или тези дни очаквах да ми дойде, имам си болките ниско долу, болки в кръста, напрегнати гърди, но не издържах и рано сутринта си направих тест, който за моя изненада излезе положителен с видима втора черта (не беше бледа)

Веднага отидох да си пусна ЧХГ и след резултата, ще се опитам още днес да отида на лекар. По сметки се водя около 4 г.с. Знам, че е рано за виждане на каквото и да е, по-скоро ме притеснява това зацапване. Някой с подобен случай да има? Притеснявам се тъй като знам, че имам приблем с хормоните.

Стискам ти палци и мисля, че всичко ще бъде наред ! Откога правите опити ?

Февруари месец правихме (но не следях овулация и няколко дни след това дойде). Реално този месец го водя кто първи реален опит. Винаги съм се страхувала, че няма как да стане по естествен път при мен, знаейки проблемите си и за това притеснението ми е двойно.

Не се притеснявай, имам познати с тези проблеми и успяха да забременеят. Мен ме гледаха на преглед, редовен цикъл, хубава овулация, почнахме опити от този месец, но и аз се страхувам да няма проблем с тръби и т.н, има толкова много неща.. но нека сме позитивни !!! Стискам ти палци !!

Благодаря, ще се опитам да си изчакам резултата от теста и евентуалното посещение на лекар. Simple Smile

На Вас и всички останали желая успех!

# 377
  • Мнения: 152
Здравейте! Ще започна отначало. Като цяло цикъла ми е нередовен, между 30-35 дни, понякога пропуска. Месец януари след изследвания установих, че имам поликистоза (и преди съм имала), съответно започнах лечение. За жалост имам и Хашимото (увеличиха ми дозата в началото на годината, защото беше високо, а целта все пак е забременяване. Бързо си влезе в нормите)

Последен цикъл 21.02, засечена овулация на 12.03, съответно около тази дата правихме опити. На 21.03 получих леко кафяво зацапване, виждаше се само при избърсване със салфетка и рядко се виждаше съвсем малко по бельото. Мислех, че ми идва или е поредния цикъл с такова зацапване, но се сетих, че може да е имплантационно кървене. Като цяло реших да изчакам максимално, за не се разочаровам. Днес или тези дни очаквах да ми дойде, имам си болките ниско долу, болки в кръста, напрегнати гърди, но не издържах и рано сутринта си направих тест, който за моя изненада излезе положителен с видима втора черта (не беше бледа)

Веднага отидох да си пусна ЧХГ и след резултата, ще се опитам още днес да отида на лекар. Забравих да пусна прогестерон, но при следващо пускане на ЧХГ и него ще пусна. По сметки се водя около 4 г.с. Знам, че е рано за виждане на каквото и да е, по-скоро ме притеснява това зацапване. Някой с подобен случай да има? Притеснявам се тъй като знам, че имам приблем с хормоните.

Дано всичко е ок и вярвам че ще бъде!Дано най сетне на всички да ни се случи чудото:heart:

# 378
  • Мнения: 152
Здравейте!
Правим опити от ноември. Малко се бях филмирала, но този месец мисля че имаме успех 🤗 МЦ трябва да е на 28.03…
Направих си теста днес сутринта…


А някакви симптоми или нещо по различно от ПМС усещате ли?

# 379
  • Мнения: 39
Здравейте!
Правим опити от ноември. Малко се бях филмирала, но този месец мисля че имаме успех 🤗 МЦ трябва да е на 28.03…
Направих си теста днес сутринта…


А някакви симптоми или нещо по различно от ПМС усещате ли?

И мен това ми е интересно ☺ Момичета, задължително ли е да има имплантационно кървене?

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 16
Следя ову, пия фолиева от тогава и скоро започнах коензим Q10 по препоръка на гинеколог.
Прочетете за него Simple Smile
Вижда се, пускат изследвания ако е нужно, но се надявам всичко да ви е наред,
Стискам палци и на вас … 😊🙏🏻

Относно симптомите, абсолютно както преди цикъл. Болка в гърдите, дори като вървя. Леко придърпване в левия яйчник усещам…

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 13:12 от AnMary

# 381
  • Мнения: 39
Следя ову, пия фолиева от тогава и скоро започнах коензим Q10 по препоръка на гинеколог.
Прочетете за него Simple Smile
Вижда се, пускат изследвания ако е нужно, но се надявам всичко да ви е наред,
Стискам палци и на вас … 😊🙏🏻

Пуснаха ми изследвания да се види щитовидна жлеза хормони и пролактин, това е нормално, нали ?

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 13:13 от AnMary

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 16
Пуснаха ми изследвания да се види щитовидна жлеза хормони и пролактин, това е нормално, нали ?

Аз съм с хашимото и се следя по принцип и пролактин също изследвах преди два месеца.

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 13:14 от AnMary

# 383
  • Мнения: 39
Скрит текст:
Здравейте!
Правим опити от ноември. Малко се бях филмирала, но този месец мисля че имаме успех 🤗 МЦ трябва да е на 28.03…
Направих си теста днес сутринта…


Този тест какъв е?
И моята МЦ е на 28.03,но ме е страх все още да се тествам,поради предни ежемесечни разочарования.
Все си  исля че пак ще ми дойде,защото имам същите ПМС като всеки месец,като изключа както писах по рано розовото зацапване миналата седмица.

Лентички на Лейди.
И аз все се разочаровам и ме беше страх, но днес място немога да си намеря 😃
Давайте смело…
Здравейте!
Правим опити от ноември. Малко се бях филмирала, но този месец мисля че имаме успех 🤗 МЦ трябва да е на 28.03…
Направих си теста днес сутринта…


Този тест какъв е?
И моята МЦ е на 28.03,но ме е страх все още да се тествам,поради предни ежемесечни разочарования.
Все си  исля че пак ще ми дойде,защото имам същите ПМС като всеки месец,като изключа както писах по рано розовото зацапване миналата седмица.
Здравейте!
Правим опити от ноември. Малко се бях филмирала, но този месец мисля че имаме успех 🤗 МЦ трябва да е на 28.03…
Направих си теста днес сутринта…


За ову или бременност е ? Стискам палци 😍😍😍

Тест лентички за бременност на лейди. 🙂


Май е станало 😘😘  стискам ти палци от сърце !!! 4 месеца опити май не е много, следеше ли си ову, пиеш ли витамини ? Ние пробваме от този месец, но съм се подготвила да бъда търпелива. Бях на гинеколог, видя ову, ако има проблем с яйчници и т.н се вижда при преглед , нали ?

Следя ову, пия фолиева от тогава и скоро започнах коензим Q10 по препоръка на гинеколог.
Прочетете за него Simple Smile
Вижда се, пускат изследвания ако е нужно, но се надявам всичко да ви е наред,
Стискам палци и на вас … 😊🙏🏻

Пуснаха ми изследвания да се види щитовидна жлеза хормони и пролактин, това е нормално, нали ?

Аз съм с хашимото и се следя по принцип и пролактин също изследвах преди два месеца.

Рутинно ли се пускат при планиране на бременност или нещо е имала съмнения докторката?

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 13:10 от AnMary

# 384
  • София
  • Мнения: 1 287
Моля ви, не цитирайте толкова много. Страшно е при опит да отвориш мнението на потребителя, какво остава да стигнеш до неговия коментар?
Обръщайте се с никнейна на човека. Няма нужда от такива фермани. Супер неприятно е.

# 385
  • Мнения: 4 983
Или минете на лични съобщения.

# 386
  • Мнения: 1 401
Бих допълнила, ако ви е интересно да се върнете назад и да прочетете старите теми. Там многократно е обсъждано за симптоми, имплантационно зацапване и изследвания. А и темата е за въпроси при съмнения за бременност, а не при самото бебеправене.

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 16
Съжалявам. Взимам си бележка Simple Smile
Не съм писала тук от 7год.

# 388
  • Мнения: 39
И аз си взимам бележка, извинявайте, просто е нещо ново за мен и се вълнувам и интересувам Simple Smile)

# 389
  • Мнения: 152
Добро утро,снощи си правих тест Престо и е "-".Имам 2 дни до МЦ.Отново се разочаровах,а и съм притеснена относно зацапването което и вчера имах.Незнам до колко може да се вярва на ранните тестове

Общи условия

Активация на акаунт