Червило или гланц?

  • 2 222
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
И двете. Зимата наблягам повече на червилата, лятото- на гланцовете.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Кафе, аз да ти кажа, но тези, които избирам аз, не са чак пък трайни... не обичам много трайните, от които после остават само очертанията и все едно си ял Бог знае какво (щом е останала такава следа от него!) Mr. Green
Червилата ги обичам като гланцовете - ако се изтриват, ако обичат, да го правят равномерно и трайно.
В този ред на мисли - за сега Макс Фактор Colour Perfection, L'Oreal Glam Shine и на Мейбълин хидра екстрийм (както и диамантения ефект, но ти каза, че не щеш бляскави) ми удовлетворяват изискванията. И трите хидратират устните добре, цветовете са добре (както и имат разнообразни гами).

# 17
  • Мнения: 4 053
и двете

# 18
  • Мнения: 1 272
И двете, в зависимост от случая.

# 19
  • Мнения: 5 317
и двете.

# 20
  • Мнения: 4 451
И двете! Peace Някой ден като си "подплатя" ле-е-еко горната устна със силикон (че определено има нужда, много е тънка), ще ползвам само гланц. Grinning

# 21
  • Мнения: 4 175
И двете. Peace

# 22
  • Мнения: 636
Само гланцове!С червилата не можем да се разберем нещо - все цвета не мога да нацеля или ми е сухо, не става просто

# 23
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
И двете ползвам.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 751
Овлажняващи черила и гланцове. Отскоро ползвам повече балсамче  Peace

# 25
  • Мнения: 6 618
Вече ми писна от гланцовете търся търся преди десет дни и ни едно червило нямах .Тъй че сега минавам на червилца

# 26
  • София
  • Мнения: 1 176
Гланц предпочитам...
въпреки че като цяло не обичам мазила по устните си...

# 27
# 28
  • Мнения: 12 791
И двете - според настроението и случая. По принцип поне балсам слагам винаги, не обичам да ми е сухо на устните, че много бързо ми се напукват

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Предпочитам червило, но ползвам и гланц, но по-рядко.

Общи условия

Активация на акаунт