🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 ТАЛАНТ И ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 4

  • 16 920
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 933
По света има 600 милиона котки, като половината са бездомни.

В Гадар, във всяка серия ни показват бездомни котки и кучета.
Даже една организация, специално им благодари.






# 676
  • Мнения: 7 493
Флаш трансфер от Aile към телевизионния сериал "Gaddar"
Един много успешен млад актьор се присъединява към актьорския състав на сериала на Ay Yapım "Gaddar", който остави своя отпечатък в петък вечер.




Сериалът "Gaddar" привлича вниманието не по-малко от темата, тъй като именно сериалът върна Чаатай Улусой на екран след дълги години. Героят "Taksici Mesut" е включен в актьорския състав на сериала, който се излъчва по NOW , подписан от  Ay Yapım , написан от Hürer Ebeoğlu и режисиран от Sinan Öztürk . Беше извършена много щателна работа за Месут, който също ще бъде спътник на Дахан ( Чаатай Улусой ).



В крайна сметка ролята отиде при Umutcan Ütebay , Eko от телевизионния сериал "Aile" . Веднага след като успешният актьор завърши "Aile", той се присъедини към екипа на сериала " Deha" на Арас Булут Ийнемли за Show TV . Въпреки това, когато " Deha" беше преместен в сезон септември, Umutcan Ütebay се присъедини към актьорския състав на "Gaddar".
От Бирсен Алтунташ

# 677
  • Мнения: 1 040
Ами дано го включат към състава като приятел на Дахан. Че то него го направиха Батман- сам срещу 10 и ги бие наред 🙄
Моят котарак е същият. Джинджър тайгър😉
Честит котешки празник🐈🐈🐈

# 678
  • Мнения: 5 933
Ооо и Еко идва...супер! Сега и него една серия ще го възприемам като Еко
Пише, че ще е таксиметров шофьор, приятел на Даган.
Крайно време беше и приятел да му доведат, че аман от врагове, на където и да се обърне враг до враг.

# 679
  • Мнения: 811
Кавънч и Серенай да заповядат ако нямат други планове и те. Няма да ги върнем. Кавънч не ми е сред най-любимите, но ще е интересно да ги видя в тандем.

# 680
  • Мнения: 7 493
Така е Джаки, то враг след враг, враг след враг. Е, ми дразнещо е. Нека и приятел да видим.



Йоана, много сладък е твоя Джинджър тайгър. Аз има два - Лъв и Дракон.

Гери, много добро предложение. Аз съм с две ръце - за.

Последна редакция: сб, 17 фев 2024, 19:45 от cvetansk

# 681
  • Мнения: 5 933
Йоана, котарака ти е страхотен, обожавам оранжеви котки.
Цвети, толкова много врагове викаш, че чак дразнят....
Гери, Киво и Серенай ги приемам с отворени обятия.
Преди Семейство и аз не харесвах Киво, но там го видях в друга светлина и изгледах всичко с него, без Перла

# 682
  • Мнения: 7 493
"Гневът поддържа хората живи."

# 683
  • Мнения: 5 933
Sümeyye Aydoğan: „Харесва ми да ме сравняват със Серенай Саръкая“

Sümeyye Aydoğan, гост на 29-ия епизод на YouTube програмата на журналистката Сибел Арна
„Какъвто и да си, чувствай се удобно“, разказа на Сибел Арна неизвестното за живота си.



„Играта с Çağatay ме прави много развълнувана“

 Героят Айдън, който представям в телевизионния сериал Gaddar, е много корав характер и не може да толерира несправедливостта. В него има парчета от мен. Да бъда на една и съща работа с Чаатай Улусой ме прави много развълнувана и щастлива. Çağatay има много важно място в Турция. Ето защо всеки път, когато отида на снимачната площадка, съм много развълнувана да играя както за Gaddar, така и срещу Çağatay. Едно от нещата, които най-много ме релаксират, е готвенето. Обичам да правя десерти. Нося и десертите, които правя с натурални захари, към комплекта и ги предлагам на Çağatay. Яде ги и много му харесва.

 „Радвам се да ме сравняват със Серенай Саръкая“

Разбира се, със Серенай Саръкая си приличаме по цвят. Харесва ми да ме сравняват с нея, защото въпреки че не сме се срещали, Серенай е много успешна жена в Турция. Прави ме щастлива да бъда сравнявана с нея, защо да не е?

 „Станах по-благодарна, след като играх човек с увреден слух.“

Играя човек с увреден слух във филма „Your Memory is Enough“. Аз и Айтач ще бъдем гласовете на тези, които не могат да чуват или говорят в този филм. Честно казано, след като играх човек с увреден слух, се превърнах в по-благодарен, по-търпелив и по-отдаден човек. Тези, които отиват да гледат филма, ще плачат много и ще разберат много. Всяка възрастова група ще намери частица от себе си.


Последна редакция: сб, 17 фев 2024, 20:20 от jackie.

# 684
  • Мнения: 7 493
Това ми хареса.

Служителят на Ay Production работи усилено и ни накара всички да се влюбим в него.

# 685
# 686
  • Мнения: 1 040
Много, много започвам да харесвам това момиче. Сумейе. Напоследък работи доста и забелязвам, че, макар и без толкова опит, приема наистина трудни и предизвикателни роли. Така се учи човек, браво. Нейни колежки, уж вече утвърдени имена, станаха такива с едни и същи сладникави роли. А тази мацка в дълбокото директно. Аз наистина не разбирам какво не й харесват. Не може всички да са типичните барбита. Тя е различна и има различно излъчване. Визуално прилича на Серенай, но само визуално. Играта им е различна. И пасва страхотно с Чаатай.
Освен нещо покрай Дуй Бени да е имало, не виждам защо е това недоволство иначе. Даже чета в Инстаграма да били вкарали Бенсу Сорал, Дамла от Вътре, Неслихан Атагюл, Ханде Ерчел...😳😳😳...абсурд след абсурд. Чудесно си е това момиче. Ако продължава все така да работи усилено, ще им затвори устата бързо🙄

# 687
  • Мнения: 5 933
Абсолютно съм съгласна за Сумейето. Аз за първи път я гледам и много ми хареса от раз. За мен си играе ролята прекрасно. Нито преиграва, нито пък е плаха, баш си е на мястото.
Много се впечатлих от това, че се е съгласила да играе роля на момиче с увреден слух във филма, който излезна вчера по кината. Много е трудно да играеш несвойствена роля. А тя не се уплашила а е скочила в предизвикателството. Друго силно впечатление ми прави, колко усърдно поддържа тялото си, непрекъснато е в залата.
Цитат
Сумейе:
Едно от нещата, които най-много ме релаксират, е готвенето. Обичам да правя десерти. Нося и десертите, които правя с натурални захари, към комплекта и ги предлагам на Çağatay. Яде ги и много му харесва.
Знае как да влезе под кожата на батко си Чаатай, умница ни е тя.

# 688
  • Мнения: 7 117
Ей,едва сега ви изчетох!
И аз харесвам много Сумие.
Тя е много естествена и печели симпатиите на хората.
Ето част от интервюто, което видях,че по-напред е преведено,но ще допълня още някои неща.
Каза,че родителите и са пенсионирани полицаи , баща и даже е бил müdür, което ще рече директор на управлението. Майка и е искала да я кръсти Гюрлю, но било трудно за изговаряне и се отказала. С водещата се смяха, че и Сумие не е много лесно.
Каза,че обича да готви и често носи на сега на Чаатай да си хапва.
Каза,че преди 1 или 2 години е вярвала в любовта от пръв поглед.
Каза,че в новия  филм ,с партньора и ще бъдат гласа на всички, които не могат да чуват и да говорят.
Каза,че няма нищо против да я сравняват със Серенай, защото ,макар че не се познават, Серенай е една от най-успешните жени в Турция.
https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ0d2l0dGVyLmN … xMjQlNUUlN0NwbQ==



Последна редакция: сб, 17 фев 2024, 22:39 от NeZ_9

# 689
  • Мнения: 7 493
Красиви, стойностни преходи.
Преходи с послание, на момент в момент, в сериала Gaddar.







Общи условия

Активация на акаунт