Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 19 807
  • 354
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 82
Момичета, след ИМПО+ кога се спираше циклогеста, забравих да попитам, а днес ми беше биопсията. Вече 5 дена го слагам

Аз винаги съм го продължавала 4-5 дни след биопсията за да не подрани цикъла. Спреш ли го, до 2 дни +- очаквай цикъл. Hands V

# 301
  • Мнения: 327
Още един въпрос Blush
За R1 взимане на кръв има ли значение на гладно и към колко ч е ок да се отиде?
Благадаря

# 302
  • Мнения: 20
Eто сега си припомних - аз не слагах повече след биопсията и очаквах да подрани цикъла, но той не подрани.

# 303
  • Мнения: 91
Eто сега си припомних - аз не слагах повече след биопсията и очаквах да подрани цикъла, но той не подрани.


При мен също беше така. Даже аз слагах до деня преди биопсията пролутекс последно. Беше ми изписан за 5 дни по 1 инжекция. И цикъла си ми дойде както трябваше. Нито закъсня,нито подбрани.

# 304
  • Мнения: 183
Благодаря за включването, момичета💐 аз проверих в женския календар как е било при другите биопсии, ако не се лъжа съм го спирала веднага, а цикъл е дошъл на 6 ден от биопсията. Помня, че очаквах по-рано да дойде също ...но реално при 30-дневен цикъл ми е подранил със седмица някъде. Явно и докторите различно казват🍀☺️

# 305
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!
Моята история е дълга и не много лесна, каквато е предполагам на повечето от вас. Накратко - ендометриоза, една хистероскопия, една лапароскопия( с отстранена една тръба) стимулация по къс протокол в друга клиника, която беше неуспешна и от която се върна ендометриозата и не на последно място силно намален ЯР + възраст 40 год., деца нямам и никога не съм забременявала. От скоро съм пациентка на "Надежда" и планът е стимулация по дълъг протокол. Дори не знам какво да ви попитам, толкова ми е отчайващо положението. Благодаря, че ме изчетохте. В допълнение ще кажа, че искрено се радвам на тези от вас, които са успели, вдъхвате ми надежда и кураж.

P.S. Честит празник на всички!

# 306
  • Мнения: 26
Здравейте, знае ли някой възможно ли е раждане в Надежда въпреки че нямам гражданство а съм бремена след инвитро от същата болница? Не искам ни бебето да има българско гражданство, просто бих родила там. Каква е процедурата?

# 307
  • Мнения: 3 283
Е то е частна болница, плаща се раждането, всеки може да роди там, дори да не се е следил там. В София ли живеете?

# 308
  • Мнения: 26
Не, аз съм от чужбина, нямам нито българско гражданство.

Е то е частна болница, плаща се раждането, всеки може да роди там, дори да не се е следил там. В София ли живеете?

# 309
  • Мнения: 82
Не, аз съм от чужбина, нямам нито българско гражданство.

Е то е частна болница, плаща се раждането, всеки може да роди там, дори да не се е следил там. В София ли живеете?

Свържете се с координатора си. Всеки чуждестранен пациент на клиниката разполага с такъв.

# 310
  • Мнения: 3 283
Ще стане по-лесно, ако се прегледате в Надежда 36-37 седмица:
https://nadezhdahospital.com/statii/razhdane/priem-za-razhdane-v-mbal-nadezhda/

# 311
  • Мнения: 26
Да, имам я, ще я попитам. Мерси

Не, аз съм от чужбина, нямам нито българско гражданство.

Е то е частна болница, плаща се раждането, всеки може да роди там, дори да не се е следил там. В София ли живеете?

Свържете се с координатора си. Всеки чуждестранен пациент на клиниката разполага с такъв.

# 312
  • Мнения: 183
Пак съм аз... позачудих се и да ви питам Simple Smile При резултатите от Микробиология (Ендометриална биопсия) в Надежда най-отдолу пише за уреазплазма и микоплазма. Някой знае ли дали е същото като да си направиш отделно изследване за тях? Преди години съм правила другаде (даже и лекувах) и се водеше мисля PCR тест, беше двойно по-скъп на микробиологията, та ми е странно в Надежда да го правят едновременно и евтино... просто разсъждавам🍀

# 313
  • Мнения: 363
Момичета, може ли някой да ми разкаже за пункцията - като цяло за деня на прием, колко време се възстановихте, болеше ли ви?

# 314
  • Мнения: 306
Аз имам 4 пункции. И при четирите съм била обратно в офиса на работа към 11.30ч. същия ден (пункциите ми са били между 08.00 и 09.00ч.), около час след като ме отпусне упойката съм тръгвала от болницата. Същия ден съм имала леки като предменструални болки, но сравнително пренебрежими.

Общи условия

Активация на акаунт