На ДВАНАДЕСЕТИ клас сме по средата, всички варианти да претеглим на везната.

  • 45 963
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 130
А, добре - аз не съм ходила там и затова питам. Може да се пусне една дата преди 1, на 1 и трета - след излизане на резултатите от ДЗИ 🤣 … А пицария Виктория до Военния клуб как ви се струва …?
Там е добре, да.

# 721
  • Мнения: 188
Според заповед на МОН за организация на ДЗИ списъкът за разпределение по сгради следва да се обяви до 16.май. Дали се е случвало да се обяви по-рано от крайната дата ? Ако имате по-големи деца, колко време преди първия изпит са били обявявени местата?

Само един ден преди изпита по БЕЛ ми се вижда много малко за организация за запознаване с училището и ако ще трябва да организираме превозване.
Имахме родителска среща и ни казаха, че от служебните бележки получени след подаването на заявленията за ДЗИ с входящия номер, в infopriem  2-3 дни преди ДЗИ обявявали разпределението по училища. А на 16.05. им дават хартиената бележка с разпределението в кое училище ще са.

# 722
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
На мен ми харесва във "Водната кула", но е неудобно място за повечето хора. Далеч е от всичко, освен метро и трамвай 10. Може би ще искат и предварително меню, при над 10 човека.
Аз съм за нещо по-централно, нямам други претенции.

Коя бележка трябваше да носят в деня на ДЗИ?

# 723
  • Мнения: 130
Имахме родителска среща и ни казаха, че от служебните бележки получени след подаването на заявленията за ДЗИ с входящия номер, в infopriem  2-3 дни преди ДЗИ обявявали разпределението по училища. А на 16.05. им дават хартиената бележка с разпределението в кое училище ще са.
[/quote]

Infopriem не е ли за прием след 7ми клас? За 12кл каква информация ще има там?

# 724
  • Мнения: 188
И аз се почудих, когато ни го каза класната. Не знам. В коя платформа ще се регистрират децата, къде ще си видят оценките от матурите?

# 725
  • София
  • Мнения: 12 131
Точно в infopriem ще си видят и разпределението по училища, и оценките от ДЗИ.

# 726
  • София
  • Мнения: 429
А тези входящи номера и кодове за достъп в infopriem кога стават активни? На сина ми връща системно съобщение "неактивен". Дали е грешка някаква при него или просто още не е отворен достъпът, да не се прави трафик бадева?

# 727
  • София
  • Мнения: 12 131
Не помня кога ставаха активни, но аз все още мога да вляза в профила на дъщеря ми от миналата година, така че - изчакайте.

# 728
  • София
  • Мнения: 1 335
Случайно някой да знае кога и къде излизат резултатите от предварителната сесия на СУ? Уж им прерових целия сайт, но нищо не откривам.

# 729
  • София
  • Мнения: 12 131
Излизат в профилите на кандидат-студентите.

# 730
  • София
  • Мнения: 6 192
Fair Lady, още няма резултати.
https://online.uni-sofia.bg/user/login

# 731
  • Мнения: 39 524
Майки, имам въпрос/ молба. Дали някоя от вас си е у дома и дали детето ѝ има учебник по биология за 12 клас, та ако може да съдейства за снимането на определени уроци? Или ако знаете от къде може да се прочетат в интернет?

# 732
  • Мнения: 1 926
Ние имаме двата модула по биология на Педагог. Мога да снимам с телефон довечера или утре сутрин.

# 733
  • София
  • Мнения: 2 698
Не съм ви чела, но просто не мога да не пиша...
Gorg0nzol-чик, мислех, че аз съм последна, не съм познала. Прегръдки, сестро!
Както и си мислех, че в събота, когато отидохме до Белград, сме решили този въпрос. Е не съм познала..
Нямало да е това роклята, ще ме съсипе тая моята дъщеря.

Още пред имесец се спря на едно симпатично късо рокленце, по-подходящо за бар, но тъпо и упорито си настоява да е то, без да иска да пробва каквото и да било друго.
Кандисах - нали се харесва. Тя има хубаво телце, добре и стои, колкото и да е късо.
Подковах я яко, че ако ще поръчва, то уикенда, който мина ни е единствената възможност да отидем да видим, аджеба, как стои това чудо на чудесата.

Трябва да призная, че чудесно се разходихме, тя доста покара, на връщане само тя, както и в града.. Това, което беше харесала на сайта, се оказа доста различен цвят, спря се на едно с доста интересен десен, премериха, платихме, поръчахме. 15 работни дни за изработка - ще я пратят или аз ще я взема на 10 май, че тогава с приятелки ще ходим до там.

Но тя продължава да е убедена, че няма да е това роклята, много и били голи раменете и краката. Какво ще слага на тая рокля тип малка камбанка, при положение, че никога не е шила досега - главата ми не го побира.
Толкова нерви с тоя смотан бал не съм очаквала да потроша.
Помрънках ви , извинете! Хубав ден да имате! Като дочета последните 10 страници ще пиша пак.

# 734
  • Мнения: 39 524
Ние имаме двата модула по биология на Педагог. Мога да снимам с телефон довечера или утре сутрин.
Благодаря! Детето (не нашето) си е намерило материалите.

Общи условия

Активация на акаунт