Обсъждане на имотни обяви - 34

  • 40 782
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 9 927
За пръв път да се съглася с Гого. Поне много отдавна не се е случвало.
Реклама на тази книга във ФБ ми се пречка поне от 3-4 седмици.

# 751
  • Мнения: 18 782
Прехвърлили сме 50 стр., довечера ще пусна нова тема.

# 752
  • Мнения: 2 866
Мандаринка, в интерес на истината, вече няколко пъти пишеш "за пръв път да се съглася с Гого". Ще излезе, че често си съгласна с мен Simple Smile
А въпросната авторка на книгата съм я гледал в ютюб. Разбира си жената като за брокер и кредитен консултант, но доста често придава важност и драматизира елементарни теми само, за да създава съдържание. Ами не мерси, не е моето.

# 753
  • Мнения: 814
Понякога казва за мен интересни и непознати неща въпросната авторка/брокерка, но има един такъв маниер на говорене все едно се самоизтъква и показва   колко много е вряла и кипяла.
 Може би е така, но може с малко повече класа да го поднесе:) А не все едно се кара на незапознатите.

# 754
  • Мнения: 6
Здравейте, бих искала да попитам ако има някой, който се е сблъсквал с подобен случай.Става въпрос за Два апартамента с мазе и един нотариален Единият апартамент е двустаен  с площ 55 кв.м., състоящ се от дневна с кухня и трапезария, спалня, коридор, санитарен възел и тераса.Към него се продава още едно жилище със статут на таванско помещение, с площ от 70 кв.м.Има кухня с трапезария, три спални и две тераси и санитарен възел.На различни етажи се намират на 3 и 4.таванското помещение не е на последен етаж над него има още един етаж.Има ли как да се разделят да станат на два нотариални акта и да се смени статута на таванското?
Благодаря.

# 755
  • Мнения: 310
За пръв път да се съглася с Гого. Поне много отдавна не се е случвало.
Реклама на тази книга във ФБ ми се пречка поне от 3-4 седмици.
И аз за първи път се съгласявам с Гого. Ще взема да почна да му симпатизирам Thinking

# 756
  • София
  • Мнения: 6 048
Е, айде сега. Ще вземе да свърши темата, ако всеки с всеки... И не е интересно така..

# 757
  • Мнения: 254
😀 За протокола и аз съм съгласна, че от такива безмислени книги и курсове печелят много хора. Книгата си я избра за подарък моя близка, с която си говорим за имоти, поразгледах първите 50тина страници, пълна алабалистика и казване на едно и също по 5 различни начина. Не я препоръчвам книгата на никого тук в тази тема, евентуално може да послужи на някой, който грам не е продавал/купувал и пак е под въпрос...

# 758
  • Мнения: 1 889
Ако на някой му се чете, препоръчвам да прочете последните 10 теми в тази секция на форума. Гаранция, че ще получи по-добър поглед върху ситуацията. В бонус: форумът  е безплатен.

# 759
  • Мнения: 1 039
Отдавна не бях преглеждала имотите за продан. Убеждавам се, че брокер може да стане всеки, попаднах на следната чудесна инвестиция.
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b171679322760179&sl … ap9k8e&f1=2&fe7=1
Освен безумното разпределение (може би като имот за краткосрочно отдаване да е добре, макар да има абсолютно нефункционален санитарен възел) обявата ме впечатли, че брокерът е определил сградата като ЕПК (вероятно няма и понятие от строителни конструкции).

Другата обява е от частно лице (освен ако не е замаскиран брокер). Въпреки, че пише 40 м2, площта реално е 20 м2 с частично полуниво (изключително ниско). Таванското жилище се намира на последен 5-ти етаж, съвсем сигурно е, че в сградата няма асансьор. За този невероятен имот, в плюс му е само местоположението,  е сложена една "примамлива" цена.
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b171528098782647&sl … ap9k8e&f1=2&fe7=1

# 760
  • Мнения: 18 782
Simple Smile Изписали сме над 50 страници, да продължим в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1661090.new#new

ее123456, ако искаш пренеси поста си в новата тема, да бъдат обсъдени тези обяви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт