Ескулап-Русе

  • 2 152
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
А вьв АГ-то епидуралната пак ли е 150 лева?

Има тема специално за русенското АГ, мисля че четох някъде че е скъпичко и там, май към стотина лева, но може и да те лъжа, не си спомням точно. Темичката е в здравния форум, ползвай търсачката и питай мамите, които са раждали в АГ- Русе.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99816.0

Даже я намерих  Wink

# 16
  • Мнения: 772
скоро мернах някъде че вече в ескулап има и нормално раждане през касата newsm78

# 17
  • Русе
  • Мнения: 250
хайде и аз да те надъхам да идеш в Ескулап.Родих секцио по спешност там при Константинова и Рудницки.750лв с 4 дена престой  и всички екстри.носех си само 2 нощници и чехли........нищо друго.и таткото стоя в предродилна с мен и пред вратата на операционната (защото го бе старх вътре hahaha)и му показаха бебка още мазна и кървава CrazyУговори се с Константинова и няма да имаш грижи.
Там няма такива услуги като здарвна каса.Те ще ти дадат полничния,щом си ходила там за 45дена пред раждането.
Успех и дано всичко мине по вода. Hug

# 18
  • Мнения: 4 111
скоро мернах някъде че вече в ескулап има и нормално раждане през касата newsm78

 Naughty Няма такова нещо.

# 19
  • Мнения: 173
bubi0909 , била си попадбала наистина на най-незинтересования лекар. Ходила съм при Хубчев, разбира си от работата, обаче те преглежда точно 2 мин с обличането и събличането и дори и да си имала въпроси към него ги забравяш. Той доколкото знам е също един от шефовете на Ескулап. Аз лично си предпочитам Константинова, защото преди всичко е жена и може да разбре как се чувстваш. За Шишкова също съм чувала, че е много добра гинеколожка!

# 20
Аз родих на 9.12.2006 в Ескулап. Нормално раждане при д-р Шишкова. Много съм доволна от нея и изобщо от всички в клиниката.  Grinning
Успех и безпроблемно раждане.

Общи условия

Активация на акаунт