Бебеправене, но без много правене

  • 36 424
  • 1 022
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 515
Откакто съм член от обществото Бг мама разбах,  че всичко се оправя или от психолога или от ендокринолога.
Как ли са живяли нашите родители?
Пък и мъжете бяха по- потентни.
Сега са някакви мекушави минзухари.

# 571
  • Мнения: 41 507
Откакто съм член от обществото Бг мама разбах,  че всичко се оправя или от психолога или от ендокринолога.
Как ли са живяли нашите родители?
Пък и мъжете бяха по- потентни.
Сега са някакви мекушави минзухари.

Ами ти си го написала отговора веднага след въпроса Wink
Впрочем за изповядване на такава гледна точка бях напъдена от темата за менопаузата. там е позволено да се говори само за хормони и други лекарства.

# 572
  • Мнения: 6 643
В днешно време е много модерно да ходиш на психолог при проблем. Поне като чета в reddit чужденците - ами на всеки пост има такъв съвет. Лигавщини.

# 573
  • Washington,USA
  • Мнения: 856
В днешно време е много модерно да ходиш на психолог при проблем. Поне като чета в reddit чужденците - ами на всеки пост има такъв съвет. Лигавщини.

Дааа. Направо не мога да повярвам. Американска култура. После ядат пуканки до края на месеца и се чудят що нямат пари.

При психолог се ходи за нещо важно и значимо, не защото ти се е счупил нокътя. Авторке, за да има някакъв ефект двамата трябва за ходите - не само той. Въпреки, че не вярвам да се оправите.

Аз не вярвам в нашите психолози.

# 574
  • Мнения: 46 573
Откакто съм член от обществото Бг мама разбах,  че всичко се оправя или от психолога или от ендокринолога.
Как ли са живяли нашите родители?
Пък и мъжете бяха по- потентни.
Сега са някакви мекушави минзухари.
Едно време не е имало интернет, за да си споделят проблемите там. Иначе от дочути като дете разговори, сексът е бил основно в 20-те им години, после по-скоро мираж. И го считаха за нормално.

Скрит текст:
От личен опит - еднокринологът ми реши проблема. За другите не знам.

# 575
  • Мнения: 2 310
Как са живяли нашите родители без психолози и ендокринолози ли? Май не много добре. Едните истерясваха с парцала и тенджерите, другите се криеха под колите. Голяма част са битови алкохолици и трудно се понасят едни други, но пък се натискат да седят заедно. Хич не им искам живота, честно казано.

пп. Знам, че има изключения, но те са точно изключения.

На мен ендокринолог ми помага да живея пълноценно и разликата преди него и с него е огромна.

# 576
  • Мнения: 2 241
21-ви век... свиквайте.
Вече и нас ще ни хваща менупаузата. Около 35-40, колкото сте намазали дотогава - толкова.
После на психолог. И не ни занимавайте с глупости. Виаграта е само за бейбибумъри.

# 577
  • Мнения: 2 150
Ми не съвсем. Вече за жени в менопауза се препоръчва хормоно-заместителна терапия, та изкуствено си имаш хормони до края на живота и съответно - желание за секс. На теория де, не знам дали наистина е така.

# 578
  • Мнения: 25 765
В менопауза и без хормони можеш да имаш желание за секс. Мъжете в андропауза – също.
Въпрос на стимули.

# 579
  • Мнения: 20 106
Много е усложнен живота в днешно време. Хората се разпиляват и объркват от толков амного информация. И търсят вид сламка / опора / коректив. А психолози / психотерапевти се явяват точно това – пътеводител в личното.
За повечето хора е непосилно сами да си подредят "къщичките" / главите и затова търсят външен фактор. А понякога е и невъзможно сам без помощ.
Лично смятам, че човек трябва да има 1-2 много близки / приятели, сравнително адекватни и интелигентни, и психолози/терапевти отпадат или са в случаи крайни, налагащи диагнози като паранои/шизофрении и тем подобни тежки психични болести.

# 580
  • Мнения: 9 698
Aз съм много "За" посещение при психолог при нужда. Проблемът е, че при нас са се навъдили пишман психолози от измислени университети. Предполагам, че някои се титуловат "консултанти" само със завършен онлайн курс.

# 581
  • Мнения: 12 875
За мен има смисъл авторката да си поговори с психолог и да си подреди мислите. Ако усеща, че не й помага, ще прекрати сеансите, но иначе не виждам как ще навреди.

Ако мъжът не те устройва сексуално, го напускаш, не му се подиграваш, не му набиваш канчето, защото той няма вина. Както и той например ако не те намира секси, ами да си намери друга.
Така че има смисъл, авторке, да се погледнеш малко отстрани, защото двамата се измъчвате взаимно и си образувате комплекси. Което не става, не става. Той не е последният мъж, ти не си последната жена.
Но ако искаш да градиш нещо с него, няма да помогне психолог, той не може да ти реши проблема с липсата на удовлетворяващ секс.

# 582
  • Мнения: 7 515
Хубу, който не се справя с живота си и проблемите да ходи на психолог.
Ама, гледам повечето очакват с вълшебна пръчка да им подреди живота. Не става така.
Да, може да ти промени нагласата и да ти отвори очите за собствените ти травми и грешки,  но истината е, че Ти трябва да се изправиш и разрешиш проблемите си.
Ти си този, който си отговорен за изборите си.
Ти си този, който решава, дали ще се примирява да  го тъпчат, или ще поеме съдбата си в свои ръце.

# 583
  • Мнения: 6 643
Мисля си - ако мъжът вземе да се влюби в някоя силно, някоя да го привлече много, дали няма трите минутки да станат повечко и да са по-качествени.

# 584
  • Мнения: 41 507
Мисля си - ако мъжът вземе да се влюби в някоя силно, някоя да го привлече много, дали няма трите минутки да станат повечко и да са по-качествени.

Не мисля, това си е физиология. Може да се старае и да компенсира по друг начин, ама издръжливостта си му е вродена.  Едва ли и той самият не би искал да е по-държелив и да си четка егото, че е полов атлет.

Общи условия

Активация на акаунт