Бебеправене, но без много правене

  • 36 717
  • 1 022
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 13 745
Като му е толкова напрегнато в работата, защо вечер не те разхвърля в леглото, та да избие напрежението!? Само оправдания от негова страна, а от твоя два пъти повече.
И двамата се опитвате да яздите умрял кон.

# 691
  • Мнения: 20 364
Сексът с любим човек е удоволствие.
Колкото и да си изморен, ако желаеш другия, адреналинът дава сили.
Той не те желае. Това е проблема.

# 692
  • Мнения: 2 154
По-скоро ти винаги избираш един тип мъже по някаква причина, отколкото да ги озлобяваш. Вероятно вътрешно се чувстваш несигурна и избираш мъже с по-ниско образование/положение в обществото от теб, оттам идват и проблемите, защото започваш да ги мачкаш. Задай си въпроса - какъв мъж би искала ТИ? Представи си го в съзнанието си и виж дали някой от тези, с които си била, се вписва. Ако ли не, по-добре остави сегашния и се опитай да намериш твоят човек.

# 693
  • Мнения: 209
Да молиш половинката си със скандал, да правите секс е най-ужасното нещо, което може да се случи на човек. Нито да го оставиш, нито да го водиш. Имай предвид че щом сега не иска, след време изобщо няма да иска. А останеш ли без никакъв секс, няма да искаш да го виждаш, а скандалите ще са всеки ден. Който чете, и всеки ден се карат и сърдят с мъжа си, знае за каква дивотия говоря

# 694
  • Мнения: 7 552
Някои жени са мнооого търпеливи.
Ама не  правят услуга но себе си.
То с такъв, караш се караш се ,накрая си требе убийство, иначе с добро и думи явно не става.

# 695
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
А аз за пореден път ще кажа, че не вярвам на авторката.
В един от предните пъти, в които след някакъв период беше решила да ни “осведоми“ за развитието на сагата същата написа, че момчето работи тежък физически труд в строителство или нещо подобно.
Сега вече стана свързано с шофиране.
Тази тема е абсолютен нонсенс, пързалка или както искате я наречете.
Жалко, че и аз давах акъл по едно време, в началото.

# 696
  • Мнения: 9 710
Абсолютно се обърка отвсякъде. Той хем работи денонощно пет неща, пък се прибира преди 17ч и домакинства. Тя мега преуморена и работеща по 12 часа в офиса. Пък той искал, пък не искал секс. Пък тя искала и не искала...
Манджа с грозде стана...

# 697
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Абсолютно се обърка отвсякъде. Той хем работи денонощно пет неща, пък се прибира преди 17ч и домакинства. Тя мега преуморена и работеща по 12 часа в офиса. Пък той искал, пък не искал секс. Пък тя искала и не искала...
Манджа с грозде стана...
Най-важното обаче е, че ВЕЧЕ е решила да се къпе като се прибере.
И нещо положително да има в цялата измислица....

# 698
  • Мнения: 209
Ами мъчим се факт е, не знам какво ще се случва просто аз ,,смачквам” и озлобявам  мъжете до себе си в даден момент, не е само в тази връзка..

Заради това изречение си мисля, че не е пързалка. Това се случва много често на единият партньор в брак или връзка, по често на жената, както е и в случая

След време почти всеки мъж полудява, отпуска се и почва да тормози психически половинката си, за да я превърне в зомби, което му работи и му носи пари, и не се интересува от други мъже. Другото е за - лоша ти е манджата, чистене и мръсотия, нередовен секс, ревности и т.н.

Последна редакция: сб, 13 апр 2024, 18:57 от dsfds

# 699
  • Мнения: 132
Благодаря за отговорите до тук! За пързалката не мисля какво мога да изкоментирам - да и двамата работим извънредно, като допълнителен доход. Никой не искам да лъжа, пързалям.. просто страдам Нормално е да не характеризирам с точност всичко, най-малкото се притеснявам че някой може да ни разпознае, а е достатъчно срамно за мен всичко случващо се…
По-горе една дама го каза - който не е минал през подобно каране, секс, озлобяване не може да ме разбере

# 700
  • Мнения: 1 697
Аз ти предлагам да вземеш пример от хората с активен сексуален живот и щастливи семейства, а не от тези в същата ситуация.

# 701
  • Мнения: 132
Като му е толкова напрегнато в работата, защо вечер не те разхвърля в леглото, та да избие напрежението!? Само оправдания от негова страна, а от твоя два пъти повече.
И двамата се опитвате да яздите умрял кон.
Ами точно, че е изморен и не иска в такива моменти..
По-скоро ти винаги избираш един тип мъже по някаква причина, отколкото да ги озлобяваш. Вероятно вътрешно се чувстваш несигурна и избираш мъже с по-ниско образование/положение в обществото от теб, оттам идват и проблемите, защото започваш да ги мачкаш. Задай си въпроса - какъв мъж би искала ТИ? Представи си го в съзнанието си и виж дали някой от тези, с които си била, се вписва. Ако ли не, по-добре остави сегашния и се опитай да намериш твоят човек.

Да, тук ме нацелихте с точност

# 702
  • Washington,USA
  • Мнения: 979
Да ви имам проблемите.

# 703
  • Мнения: 7 473
Авторката, очаквах нещо ново и интересно.  А то пак старата история, ти повтаряш и потретяш, едно и също, а ние ти отговарям. Аз не ти вярвам, не може да бъде това.

# 704
  • София
  • Мнения: 13 745
Изморен е, защото не го привличаш. Ако имаше тръпка, нямаше да е изморен, а щеше да се освежава от интимните изживявания. Не е на 70+, че да му влияе умората на самолета.

Общи условия

Активация на акаунт