Бебеправене, но без много правене

  • 36 548
  • 1 022
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6 247
Тва не беше ли с онази дебелог***зата, дето по цял ден лежи и нищо не прави, не работи, не домакинства, и секс не прави, нашия сладур върши всичко и накрая греда...
А имаше един, дето трябваше да се моли по 100 пъти да му пуснат, запомнил съм как му казвала, че много лесно се отказвал, ако се бил помолил още 20-30 пъти и щяла да се съгласи (последните цифри са съвсем точни, за тва съм го запомнил).
Така че свикнали сме тук, повечето му дръпват един рев във форума и после си я карат както си знаят, нищо ново под слънцето.

# 766
  • Мнения: 7 530
Авторке, намери един брат по съдба и се успокояваш, че повечето били така. Не  не са.
А ролята на жертва я приемат слабохарактерните и инертни хора. Ти си реши от кои да си.

# 767
  • Мнения: 12 888
То хубаво да смени мъжа, но според мен има друг проблем. Ако не се лъжа, нали азторката никога не беше изпитвала оргазъм? И чака на мъжа да й го организира... И се повтаря при всеки следващ. Технологията не е правилната и от там тези разочарования, намразвания и прочие.

# 768
  • Мнения: 2 151
Тук нещо не схванах. А кой трябва да осигури оргазъма по време на секс, ако не мъжа? Само дето трудно ще стане с 2-3-4 Мин 😃

# 769
  • Мнения: 2 261
А кой трябва да осигури оргазъма по време на секс, ако не мъжа?
Мозъкът й.
Ако има ръце, мъж не и трябва. И друга жена може да свърши работа.
Мъжът е опшинъл. Помага, но не е задължителен за женския оргазъм.

# 770
  • Мнения: 12 888
Не може единият участник да го играе талпа, а другият да е длъжен да го обслужи, да, Абуто, това имах предвид. А тя даже не може да го насочи, защото не знае как, не познава тялото си.

# 771
  • Мнения: 20 175
Те бебета стават и без оргазми принципно.
Тук ни оргазъм, ни бебчи.
Страшна неефективност.

# 772
  • Мнения: 9 706
Много ми е любопитно как една връзка, която обикновено започва със секс, продължава дори след като се оказва, че сексът е лош!?
Никой не "тръгва" с мъж/жена, с идеята да остареят заедно, да имат деца и внуци... в началото е чиста химия и физическо привличане, с опознаването идват близостта, любовта, мечтите.
Как правиш първи смотан секс, втори смотан секс, трети смотан секс и после имаш 33ти, 86ти, 147 смотан секс!?!?
Ето защо има толкова кисели "лелчета". Вярно маса жени си ходят незадоволени...

# 773
  • Мнения: 20 175
Защото приемат, че просто сексът е надценен. И няма как да получат нещо повече или по-различно. И си ходят така – без очаквания и радостта от секса.

# 774
  • Мнения: 132
Защото приемат, че просто сексът е надценен. И няма как да получат нещо повече или по-различно. И си ходят така – без очаквания и радостта от секса.

Точно! Просто когато нямаш и база за сравнение смяташ, че е ОК. Всъщност аз все още не знам кое е Ок и кое не е. Факт е обаче, че наистина тялото си не го познавам достатъчно.

# 775
  • Мнения: 9 706
Факт е обаче, че наистина тялото си не го познавам достатъчно.
Ами затова само ти можеш да си помогнеш. Давай смело, разбери какво ти харесва и какво не. После ще насочваш мъжете натам.
С удоволствието ще дойде и желание за повече секс, ще дойде и желанието за нов мъж... с желание ще направите и бебето някой ден.

# 776
  • Мнения: 3 467
И защо се натискаш да правиш дете тогава с такъв човек?! Ти осъзнаваш ли каква каша може да забъркаш, ако след бебето срещнеш мъж, с който при всеки секс получаваш оргазъм? И ти и мъжа ти и детето ти ще страдате. Толкова ли не го разбираш?

# 777
  • Мнения: 2 151
Че за какво ми е да правя секс като сама ще се задоволявам 😀 Разбира се, че е ролята на мъжа - да предразположи, да отдели време и внимание. На жените ни трябва повече време, за да стигнем до оргазъм. Също както и моята роля като жена е да знам какво харесва партньора ми, какво го възбужда, така и негова роля е да знае за мен.

# 778
  • Мнения: 378
Че за какво ми е да правя секс като сама ще се задоволявам 😀 Разбира се, че е ролята на мъжа - да предразположи, да отдели време и внимание. На жените ни трябва повече време, за да стигнем до оргазъм. Също както и моята роля като жена е да знам какво харесва партньора ми, какво го възбужда, така и негова роля е да знае за мен.
Тук по-скоро се имаше предвид - ако легнеш на леглото в поза звезда и чакаш да се случи чудото и седиш като дърво - ми няма да стане.

# 779
  • Мнения: 3 467
ТаткоГризли, тя това няма от къде да го знае. Тя си пише, че при всички било така. Да имат кофти сексуален живот, за нея друго няма.

Общи условия

Активация на акаунт