World of WarCraft - играта

  • 2 738
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 884
Играя WoW от както е излязла, не мисля че е пристрастяваща за мен, страхотна е както и всичко на Blizard - Diablo и версиите на WarCraft. За съжаление нямам  много време да и се насладя.
Когато говорим за World of WarCraft, просто няма начин да не използвам думи като “огромен”, “впечатляващ”, “живописен” и “жив”. Защото те най-точно и ясно могат да характеризират този свят, който буквално е едно друго измерение на съществуване. Затова и при някои води към пристрастяване.
Ето линк със сървъри: http://www.wowstatus.net/serverlist.php

# 16
  • Мнения: 2 022
...Пък и щом си играе на игра проблем няма, стига да не стане хронично. Като е превърти ще му мине Simple Smile

Да ама тая игра превъртане няма. Laughing
Нямах пред вид превъртане на сценария.  В един момент се изчерпват сюжети, ситуации и т. н. и омръзва.

П. П. Преди няколко години имахме PC клуб та съм го изпитала на гърба си с повечето игри Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 273
Мразя е от дъното на душата си! Моя мъж е луд по нея. Като се прибере от работа и хоп айде пред компа. И само за едни левели гоеори "днеска трябва да кача левел..." егати задачата за деня Twisted Evil Никакво внимание ако не се рамрънкам.Даже бях много учудена, че съм забременяла (между кой ли левел стана? Shocked)
Пристрастяват се тези, които си имат ъ-ъ-ъ разни дефицити, не им е виновна играта. Ако няма да е игра, ще е манджа, форум  Mr. Green или наркотик. Не е в играта проблемът, смятам.  Wink

Не съм съгласна много--не мисля че мажо страда от дефицит ама знам ли? newsm78

# 18
  • Мнения: 2 022
Ей, ще ме зарибите пак с тая тема, после не знам кво ще става. Спирам да чета  Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 1 564
Страхотна е играта, една от най-добрите. Пристрастяват се тези, които си имат ъ-ъ-ъ разни дефицити, не им е виновна играта. Ако няма да е игра, ще е манджа, форум  Mr. Green или наркотик. Не е в играта проблемът, смятам.  Wink
Нямам време за игри, затова ги "преглеждам" само.
Но пък имам няколко тениски и блузи с картинки на играта, или с логото на Blizzard - с които се фръцкам и дразня пуберите.  Joy

=====================================================================
Мъжа ми я играе,но не бих казал;а,че е пристрастен.Ходи си на работа,обръща достатъчно внимание на семейството и сяда когато наистина е свободен и няма работа.Напълно подкрепям Василиса,че проблема не е в играта. Peace

# 20
  • Мнения: 2 229
Мразя е от дъното на душата си! Моя мъж е луд по нея. Като се прибере от работа и хоп айде пред компа. И само за едни левели гоеори "днеска трябва да кача левел..." егати задачата за деня Twisted Evil Никакво внимание ако не се рамрънкам.Даже бях много учудена, че съм забременяла (между кой ли левел стана? Shocked)


Как добре те разбирам... smile3521

# 21
  • Мнения: 2 022
И аз не мисля, че са дефицити. Мъжете обичат да имат хоби (пък и не само те естествено) , с което да се разтоварват - дали ще ограе WOW, ще ходи за риба или ще гледа мачове - все едно. Стига да не се прекалява само и да има време за всичко.
Моят не играе ама като зачовърка по някой проблем на компа и могат дни да минат, това също хич не е хубаво. И обикновено е за някоя глупост дето с нея без нея все тая.

# 22
  • Мнения: 1 273
И аз не мисля, че са дефицити. Мъжете обичат да имат хоби (пък и не само те естествено) , с което да се разтоварват - дали ще ограе WOW, ще ходи за риба или ще гледа мачове - все едно. Стига да не се прекалява само и да има време за всичко.
 
Чудно как изброи всички хобита на мъжа ми.
Събота и неделя сяда пред компа обръща телевизора към него и докато играе гледа мач--абе истински Наполеон. Ако имахме езерце в стаята щеше и риба да лови междувремено. Laughing

# 23

Общи условия

Активация на акаунт