За маникюра

  • 7 104
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 155
Монда, пробвай да капнеш малко лакочистител, за да се развият Simple Smile

# 91
  • Мнения: 8 505
Избутвам.Макар че маникюр е много силно казано за мен-нито се лакирам,нито търпя по-дълги от 0.5-1мм нокти.

# 92
  • Мнения: 13 512
Монда, пробвай да капнеш малко лакочистител, за да се развият Simple Smile
пробвах- така успях да развия единия- втвърдителя  за нокти,но лакът не успях. по-късно ще пробвам с гореща вода и клещи

# 93
  • Мнения: 814
    Felidy, благодаря за компетентното мнение, на моя приятелка при изрязване на кожичките й прехвърлиха някакви бактерии и се наложи продължително лечение. Оттогава не разрешавам да ми изрязват кожичките на ноктите, но пък и маникюристката ми не е фен на тази процедура. Понякога сама си правя маникюр у дома, ползвам козметиката на Awon, но предпочитам професионалния маникюр. Разликата е огромна.

# 94
  • Мнения: 13 512
Да, но аз харесвам перфектния  маникюр , а сама не мога да си го правя и затова съм принудена да ходя всяка седмица при  маникюристка. От известно време,обаче...откакто започнах да ги подхранвам, ноктите ми не се чупят вече и мога и на 2 седмици да ходя.Ето, ако не ми се счупи още днес нокът-на...затова не смея да се хваля.

# 95
  • Мнения: 9 095
на мен само оформянето ми е проблем, накупих всякакви инструменти, ама на, друго си е човек да си разбира от работата, иначе се рисувам и наскоро открих че заздравителите вършат работа и вече ходя само на оформяне Peace

# 96
  • Мнения: 7 474
Никога не съм си рязала кожичките , избутвам ги и си ги правя сама  Flutter

# 97
  • Мнения: 13 512
То_ни ,страхотна си! Стана номерът с горещата вода, дори не се наложи да ползвам клещи- отвори се лесно.  bouquet

# 98
  • Мнения: 372
Никога не съм си рязала кожичките , избутвам ги и си ги правя сама  Flutter
Peace
Невинаги дори са ми лакирани, но когато съм с лак по-продължителен период, кожичките сякаш сами се свиват... Моят проблем обаче е лошият навик да си чопля кожичките отстрани на ноктите - хем боли, хем обезобразява иначе хубвите ми ръце и нокти... Blush

А да ви попитам...какво правите, когато  капачките на лаковете ви засъхнат и не се отварят? понеже моите ги държа в една чанта, а не подредени изправени-  нв можах да отворя 2 лака, а са нови и на OPI, ne ми се ще да ги прежаля и да ги хвърля. Някакви идеи?

Пробвай да ги пуснеш в съд с вряла вода и после ако не се отварят опитай да ги стиснеш внимателно с клещички с едната ръка, а с другата развърти самото шишенце.

Или изпробваш силата на нечии мъжки ръце Wink Иначе по-добре е метода с лакочистителя, защото загряването може да се отрази на качествата на лака... След това почистваш шишенцето горе с малко памуче и лакочистител, държиш шишенцата изправени и занапред нямаш проблеми  Hug

# 99
  • Мнения: 13 512
Иначе по-добре е метода с лакочистителя, защото загряването може да се отрази на качествата на лака... След това почистваш шишенцето горе с малко памуче и лакочистител, държиш шишенцата изправени и занапред нямаш проблеми  Hug
Метода с лакочистителя отвори само единия, но веднага им почистих капачките, гърлата и ги сложих изправени;

# 100
Здравей те от мен Бистра! Много харесвам предложенията ви за красиви маникюри и често ги разглеждам Wink Аз и моята братовчедка Тони на скоро си направих ме сайтче за маникюри www.manikuristkite.dir.bg   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много бихме се радвали ако го разгледате и оцените  Simple Smile

# 101
  • Мнения: 13 512
Аз пък така и не мога да възприема този нейл арт- не бих си го направила на ноктите. А и не съм виждала някой да ходи с такива  нокти. Аз ли нещо не съм в час??

# 102
  • Мнения: 7 723
Аз пък така и не мога да възприема този нейл арт- не бих си го направила на ноктите. А и не съм виждала някой да ходи с такива  нокти. Аз ли нещо не съм в час??

Аз съм виждала- не ми харесва, ама- хич  Crossing Arms
Особено пък последните модни тенденции- много дълги и много остри - като орлови нокти #Crazy
Аз съм малко консерва- харесвам френски маникюр на естествени нокти, та дори и къси.  Wink

# 103
  • Мнения: 13 512
а къде ги виждаш? Сигурно ученичките си го правят/ да си пишат пищови например / по ноктите:-)
Едно време в Америка бях  виждала да се продават такива изкуствени-нарисувани, ама и там не съм забелязала да са хит.

# 104
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Режа. Confused Знам че не е хубаво, ама почнах от малка че ми беше интересно и край...
И аз ги режа,иначе са ми много грозни ръцета Rolling Eyes,нямам това време и нерви да ги избутвам всеки ден! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт