Напукани пети

  • 18 693
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 095
пробвай рецептата на гъбката не е много скъпа за приготовление Peace

# 46
  • Габрово
  • Мнения: 366
Имах същия проблем с напуканите пети - дори се разцепваха до кръв. Никога не съм ходила боса, не съм извършвала селскостопанска работа, а не можех да сложа сандал. Embarassed
 Веднъж на една екскурзия в Родопите, една възрастна жена ми видя краката и ми каза следната рецепта: 1 супена лъжица свинска безсолна мас /може смес от мас и невен-аз такава ползвах/ + на върха на ножа салицил /купува се от аптеката/. Маже се всяка вечер и се спи с памучни чорапи. За седмица петите ми се оправиха. Това беше преди няколко години - до сега нямам проблеми.  Hug
 А преди това - бяха ексфолианти на д-р Шол, специални кремове от парфюмериите , мехлеми от аптеките - нищо.
 Пробвайте го и ми пишете на лични, има ли ефект.
 Същата смес се използва и за напукани и груби лакти!
 Сега от време на време си мажа краката с кокосово масло на "Икаров", но повече горната смес не съм ползвала.
 Успех!  bouquet
Тази рецепта е много ефективна и за измръзнало и за хемороиди Peace.
Благодаря, че ми я припомни ще я пробвам и за пети.

# 47
  • Мнения: 9 095
Имах същия проблем с напуканите пети - дори се разцепваха до кръв. Никога не съм ходила боса, не съм извършвала селскостопанска работа, а не можех да сложа сандал. Embarassed
 Веднъж на една екскурзия в Родопите, една възрастна жена ми видя краката и ми каза следната рецепта: 1 супена лъжица свинска безсолна мас /може смес от мас и невен-аз такава ползвах/ + на върха на ножа салицил /купува се от аптеката/. Маже се всяка вечер и се спи с памучни чорапи. За седмица петите ми се оправиха. Това беше преди няколко години - до сега нямам проблеми.  Hug
 А преди това - бяха ексфолианти на д-р Шол, специални кремове от парфюмериите , мехлеми от аптеките - нищо.
 Пробвайте го и ми пишете на лични, има ли ефект.
 Същата смес се използва и за напукани и груби лакти!
 Сега от време на време си мажа краката с кокосово масло на "Икаров", но повече горната смес не съм ползвала.
 Успех!  bouquet
Тази рецепта е много ефективна и за измръзнало и за хемороиди Peace.
Благодаря, че ми я припомни ще я пробвам и за пети.

всичкото хубаво ама мас откъде newsm78 ще питам бабчето Crazy

# 48
  • Мнения: 274
Има един крем на Абалико за крака, с който се намазваш вечер и си обуваш чорапи и така спиш. Страхотен ефект. От всеки козметичен салон можеш да го купиш който работи с Абалико. Ето в този салон работят.
www.tinohair.com

# 49
  • Мнения: 3 423
Има един крем на Абалико за крака, с който се намазваш вечер и си обуваш чорапи и така спиш. Страхотен ефект. От всеки козметичен салон можеш да го купиш който работи с Абалико. Ето в този салон работят.
www.tinohair.com

опа, кичури, пети, явна реклама...

# 50
  • Мнения: 9 095
Лиска, какви кичури, сори за оффа Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 3 634
Може да прозвучи странно, но аз ги мажа с вазелин за уста. Направих го веднъж случайно, беше ми останало малко и да не го хвърлям си мазах петичките около седмица  Laughing поразителен ефект, това съсвсем сериозно! 

# 52
  • Мнения: 274
опа, кичури, пети, явна реклама...
[/quo

Реклама, разбира се, какво друго много късно се усети. А когато на някои всичките им писания са за premamam и mothercare не е реклама, нали?

# 53
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Има един крем на Абалико за крака, с който се намазваш вечер и си обуваш чорапи и така спиш. Страхотен ефект. От всеки козметичен салон можеш да го купиш който работи с Абалико. Ето в този салон работят.
www.tinohair.com

опа, кичури, пети, явна реклама...
 
   Ма много сте интересни - като ви изнася, благодарите за информацията. Като ви хрумне, че е реклама - скачате.
   Бъдете готови като искате съвет и информация за нещо - да очаквате както бабини илачи, така и линкове към салони и фирми.

# 54
  • Мнения: 274
Именно, нали това е смисъла на форума.

# 55
  • Мнения: 2 673
Никога не съм имала напукани пети. Ползвам няколко вида пили за пети, специална козметика, кристали за крака.
След като направя баня с кристали - обикновено от лавандула, ги почиствам. Това го правя веднъж седмично, а всеки път под душа ги ексфолирам с пила. Намазвам с крем за крака, или при невъзможност с каквото и да е хидратиращо мляко.

# 56
  • Мнения: 3 647
ползвам на рефан един съпун за крака със естестжена гъба върте
пемза
и след това крем

# 57
  • София
  • Мнения: 1 951
отговарям веднага - едно изпитано средство  със 100% ефект!Купуваш едно шишенце глицерин от аптеката,изсипваш го в някаква малка съдинка,изтискваш сока на един лимон и слагаш 1 жълтък.Разбъркваш и слагаш в бурканче от пюре.Съхраняваш в хладилника - издържа 3-4 месеца.След като измиеш и подсушиш краката - мажеш- всяка вечер,може и през деня.
Ефекта е след няколко дни!А крайният ефект са бебешки петички - повярвай ми ! Laughing
Успех
И аз съм прибягвала до този илач и ефекта е много добър.Препоръчвам го!

Общи условия

Активация на акаунт