Лакове за нокти - 168

  • 40 472
  • 748
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 5 743
Мерси! 🌷
Искам да ви попитам следното:
Аз от няколко месеца не ходя на маникюр и се научих да си режа кожичките само ,но забелязвам ,че ми остават някакви люспички в края на плочката от към изрязаното. Ако има някой с такъв проблем как се справяте с това?Стои много грозно ако не сложа отгоре база или топ.🥹

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 13:34 от ♥ Димяни ♥

# 361
  • Мнения: 15 387
Айде и аз се сдобих с 12 лака на 21 и един запас на Бел 85(брокатен ефект любим, ама леко се прецаках, че в Елитис беше малко по евтин и то без промо Sunglasses).
Купих от показаните от Долче и Олга с белите частички вътре, но нямаше млечно лилавия, жалко. То, аз за тях бях тръгнала, но покрай тях... Joy
Обаче сега ме намързява да ги снимам. Ще показвам поетапно. Пп Мисля, че два от лаковете ми са повторка, но кой да им помни броя и цветовете. Stuck Out Tongue Winking Eye
Добре, де, снимах ги Joy :





Белия и млечно зеления са тези с частичките, номерата им са 154 и 155.
Пп 13 лака са, но на снимките са 11, защото от белия с частичките взех общо 3бр. с намерение да си ги оцветя в някакви други цветове.

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 13:14 от Джаста Праста

# 362
  • Мнения: 1 158
И аз купих twenty one 🤣

По ред са 148,152,149,150
Сложих 149 на 2 пласта, с още един ще е по-хубаво, но нямам време.

Едит:
Не издържах и сложих трети слой - много по-добре стои така:

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 17:24 от Amandine

# 363
  • Варна
  • Мнения: 1 756
Джаста, млечно лилавия го гледах преди 1-2 седмици в Лили на Колхозния. Другите цветове с белите частички също ги имаше.
Интересни са ми джелитата на Есънс, ще мина тези дни да ги видя на живо.

# 364
  • Мнения: 15 387
Тина, точно на Колхозния ходих днес, но явно го бяха изкупили. Имаше 1бр. млечно зелен и около 5бр. от белия. Исках го този лилав, ама тцЪ. Joy

# 365
  • София
  • Мнения: 1 188
Скоро не съм си купувала лак, наблягам на другата ми мания - орхидеите Joy
Иначе от мен Trend it up 010

# 366
  • Мнения: 15 387
Днес изпитах неистовата нужда да си купя лак. И си купих. Не лак, а лакове. Не ми трябваха, защото имам достатъчно, но точно тия за проклетия нямах. Сега, аз си купих и обувки - два чифта и козметика - цяла серия, и те не ми трябваха, защото имам, но нуждата да си доставя удоволствие беше достатъчен мотив за покупките. Доволна съм. Не съжалявам. Макар, че старите залежи вече тлеят, мъ, ей на, купих. Поне лаковете не се развалят. Joy

# 367
  • София
  • Мнения: 1 188
Джасте, вече не си мъча душата. Въздържала съм се, и кво....Акъла ще ми е само в това. Я си достави веднага удоволствие, пък един път се живее. Чудесно си ги свършила Kissing Heart

# 368
  • Мнения: 97
Здравейте, не съм се включвала от доста време. Ето нещо и от мен - по пролетно Simple Smile



She 415 (зеления) + Twenty one 126 (жълтия)

# 369
  • Мнения: 15 387
От мен още една порция лакове. Импали:

Импала snow 6, snow 9(x2), snow 10 и Импала крем 6.
Сега остана и да се лакирам. Wink Grinning
Пп Джулси, Hands Plus1 Kissing Heart.

# 370
  • Мнения: 3 138
Джасте ,покажи моля те 09 на Импала.ЧУдя му се.

# 371
  • Мнения: 15 387
Рени, аз наскоро го показвах, а и mimoza също. Ето го, заповядай:
Скрит текст:

На моите нокти:

На mimoza на ноктите:

# 372
  • Мнения: 3 138
Оххх явно аз нещо не съм видяла.Гледах в един сайт и там като 09 ми излизаше първия от новите покупки.. и него исках да видя Simple SmileА той е 06 Simple Smile)))))

# 373
  • София
  • Мнения: 1 884
Момичета, мили лакови феи, кажете в кой DM ги има новите на Essence? Вчера ходих в няколко в София - еми там дори не знаят, че има новd серия...

# 374
  • Мнения: 2 202
Свалете си приложението и според вашата локация ще ви даде в кой магазин колко броя има.

Общи условия

Активация на акаунт