Лакове за нокти - 168

  • 41 117
  • 748
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 5 760
Момичета, мили лакови феи, кажете в кой DM ги има новите на Essence? Вчера ходих в няколко в София - еми там дори не знаят, че има новd серия...
Аз ги купих от Jumbo Plaza.

# 376
  • Мнения: 3 197
https://www.esteto.bg/produse-203125-lak-za-nokti-alfar-catherin … etry-whisper-14ml Търсих нещо и на тези попаднах -прекрасни....Ако на някой му харесат и му се дават тези пари за лакове Simple Smile

# 377
  • София
  • Мнения: 3 761
10лв за  Catherine Arley!!!!!
Че аз съм ги купувала по 2-3 лв.....
вярно преди години и скоро не съм ги срещала ама 10 лв!!!!!

# 378
  • Мнения: 3 197
Нали...ужасТ .Не знам как вървят,че в нашия град отдавна няма,но не бяха повече от 3 лв. Такива цветове обаче не съм виждала преди.

# 379
  • Мнения: 13 836
Еха, фен съм на марката от преди много години, особено холограмните им още ми липсват. И вярно че са и големи като количество. Но 10лв + доставка за техен лак... нещо не се виждам точно това да си поръчам. Виж ако пуснат холограмни като предишните си пак, може и да се изкуша, бяха ми любими и се бях запасила. Те са ми от малкото лакове изразходени напълно.

# 380
  • Мнения: 1 733
21 cosmetics 52 + GR extreme glitter shine 203

# 381
  • Мнения: 15 473
Момичета, мили лакови феи, кажете в кой DM ги има новите на Essence? Вчера ходих в няколко в София - еми там дори не знаят, че има новd серия...
Мариянка, конкретно от ДМ ли ги искаш, защото в Лили има новите джелита, ако за тях питаш. Два цвята видях.

Катрин Арли по 10лв., евала. Всъщност пише, че бутилчетата са по 14мл., по големи са от стандартните милилитри, но все пак 10лв., аз съм пас.

Рени, ще го покажа сноу 06, само да стигна до лакиране. И на един нокът да е, ще го покажа, за да добиеш представа.

# 382
  • Мнения: 774
Здравейте момичета! Искам да си взема лакове на Zoya, но на сайта им няма доставка до България. Има ли друго място от което могат да се вземат без превозвачи?
Благодаря ви!

# 383
  • София
  • Мнения: 247

Elian - 211 - Spill the tea, прекрасен, плътен, покривен.

# 384
  • Мнения: 13 836
На КА лаковете винаги са били такива големи, но пак са им м ного 10лв. Поне за мен, дето не придирям на марки и нямам никакви скрупули да си купувам лакове и от левчетата, освен и от най-евтините дрогерии. Добре че в Shein не съм засичала стандартни лакове а само гелове, че тогава вече отиде конят... Joy Сигурно всеки път ще си добавям по 1-2 като си поръчвам нещо Grinning

Между другото, на холограмния глитър дето показвах тия дни, след предстой от тогава до сега в шише с малко останал топ, не му е паднала "боята", все същият си изглежда. Бях ръснала малко за проба, да видя какво ще стане. Но явно си е ОК за в лак, не се обезцвети.

# 385
  • София
  • Мнения: 723
Момичета, мили лакови феи, кажете в кой DM ги има новите на Essence? Вчера ходих в няколко в София - еми там дори не знаят, че има новd серия...

Аз си взех от дм в Младост 3. Четката не ми харесва съвсем, но лакът мирише много хубаво 😀

# 386
  • Варна
  • Мнения: 1 771
Новите Есънс ги има и в Лили, и в дм, но само 2 цвята от серията.
Джаста, може ли да покажеш и розово-червения брокат, или направо всичките мацнати на хартийка, да не питаме една след друга Grinning Не че ми трябва, ама нали... Joy и между другото днес в късния следобед видях розово-лилавия 21 (май 153 номер беше) в Лили на Владислав.

# 387
  • София
  • Мнения: 5 760
Момичета, мили лакови феи, кажете в кой DM ги има новите на Essence? Вчера ходих в няколко в София - еми там дори не знаят, че има новd серия...

Аз си взех от дм в Младост 3. Четката не ми харесва съвсем, но лакът мирише много хубаво 😀
Наистина ухаят страхотно след като изсъхнат🥰
Мислех да си поръчам от Пинк панда и другите два цвята,но минимум 30 лв. трябва да ми е поръчката и се отказах. Просто нямам нужда от нищо друго и ме хвана яд🥹

# 388
  • Мнения: 15 473
TwentyOne21(серията с белите частички):



Скрит текст:


Да си призная не съм очарована. Лаковете са красиви, освен белите частички имат и фин брокат и блясък, но се нанасят неравномерно, леко се стичат, трудно се наслояват, ефекта им не е силно изразен. Инак с топ съхнат доста бързо и без поражения.

Номерата са 154 (млечно зелено)и 155(сиво бяло).
Снимах и Импалите. Ето ги тук:
Скрит текст:
Опитах на различна светлина да ги щракна:





Първа вертикална колонка от горе надолу: snow 10, Импала крем 6, snow 10 върху подложка от Импала крем 6. Втора вертикална колонка от горе надолу: snow 6(на част от снимките изглежда, че има тъмен брокат, но това е от светлината, броката е едър, лъскав, червен, примесен с бели частички), snow 6 върху подложка от Импала крем 6, snow 9.

Импала snow 6, snow 9(x2), snow 10 и Импала крем 6.

Последна редакция: пт, 05 апр 2024, 09:54 от Джаста Праста

# 389
  • Мнения: 348
Аз след цяла седмица само на база, най-накрая се лакирах. На два пласта стои леко прозирно, но не ми се наслояваше повече.



Picture polish - twilight

Ментовото 21 с частички ще почака 😀

Общи условия

Активация на акаунт